Bilderberg: Skupina, která určuje, kdo bude u moci (video)

Bilderberg: Skupina, která určuje, kdo bude u moci (video)

Každý rok na konci jara pořádá skupina Bilderberg sraz většinou v některé evropské zemi, ale například v roce 2022 proběhlo setkání i v USA.

Letos v květnu se sraz globálních elit a jejich současných i budoucích loutek konal v portugalském Lisabonu (viz titulní obrázek). Je více než pravděpodobné, že se některý z čelních účastníků brzy objeví i ve vysoké funkci v nadnárodních organizacích.

Více o letošním srazu jste si mohli přečíst zde.

Vliv této globalistické organizace, která byla založena  v roce 1954, je bezesporu značný, neboť právě zde se rozhoduje o tom, kdo bude usazen na nejvyšší posty v globalistických organizacích či na vládních postech některých zemí.

Za založením skupiny Bilderberg, pojmenované po hotelu v Holandsku, kde se konalo první setkání, stojí samozřejmě ti, kdo se nachází na vrcholku pyramidy moci.

A zatímco přes WEF ovládají níže postavené a poněkud podřadnější loutky, Bilderberg slouží pro ty loutky, které mají mít větší moc.

I to je důvod, proč na tyto srazy není již dlouhé roky zván nikdo od nás. Stali jsme se příliš bezvýznamnými a jsme de facto považováni za jakýsi „přívěšek“ Německa.

Na srazy Bilderbergu jsou tak zváni ti politici, s nimiž se počítá do vysokých funkcí – ať už na úrovni nadnárodní nebo národní. Zatímco v případě srazů WEF v Davosu je k dispozici nejen přesný seznam účastníků, ale i výstupy z jednotlivých debat, Bilderberg všechny informace týkající se srazů úzkostlivě tají.

I když je seznam účastníků srazů Bilderbergu také veřejný, tak ne všichni, kdo se setkání účastní, jsou na tomto seznamu uvedeni. Dlouhodobě je známo, že každoročně se na srazu objeví i několik účastníků, kteří nejsou na oficiálním seznamu uvedeni a na samotný sraz přichází zadním vchodem (letos například Alexander Soros).

Tak jak je vždy zveřejněn oficiální (ale neúplný) seznam účastníků, je zveřejněn i program jednání Bilderbergu. Nicméně nikdy se nedozvíme, o čem se konkrétně na srazech hovořilo a jaká zadání si loutky odváží. Právě tato snaha o zastírání pozadí a činnosti této skupiny přináší mnoho dalších otázek.

Není samozřejmě náhoda, že mnozí účastníci Bilderbergu se zároveň účastní i srazů WEF. Propojení různých vlivových organizací je dlouhodobě známo.

Ve filmu níže můžete najít mnoho dalších informací o Bilderbergu, který je „politickou přípravkou“ výše postavených loutek globálních elit.

 

Poznámka: Tento seznam účastníků Bilderbergu, o kterém se hovoří ve videu, není možné stáhnout ani otevřít.

Nicméně za nás již roky na srazy nikdo nejezdí, v minulosti se jich čeští politici a novináři účastnili zejména v 90. letech, mezi nimi například Havel, Dlouhý nebo Schwarzenberg (někteří opakovaně).

Zde najdete seznam účastníků v letech 2022, 2019, 2018 (v letech 2020 – 21 byl sraz zrušen).

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Bilderberg: Skupina, která určuje, kdo bude u moci (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout