Zkušená klimatoložka potvrzuje, že svět není v klimatické krizi (video)

Zkušená klimatoložka potvrzuje, že svět není v klimatické krizi (video)

Stále více odborníků již začíná veřejně přiznávat, že celá politika Green dealu je jeden velký podvod. Většinou jde právě o ty, kdo nepobírají tučné granty a dotace za to, že budou podporovat současnou klimatickou agendu.

Ta byla již mnohokrát vyvrácena, nicméně veřejná odborná diskuze na toto téma je přísně zapovězena, neboť argumenty proti stávající agendě jsou natolik silné, že by byly v jakékoli veřejné debatě stávající klimatické lži plně odhaleny.

Jde v podstatě o totéž, co jsme viděli za covidismu, kdy byli oponenti nesmyslných nařízení a škodlivých genových injekcí umlčováni.

Klimatoložka, která nyní upozornila na lži, které jsou podstatou ničivé politiky zeleného údělu, je již další v dlouhé řadě odborníků, kteří se rozhodli vzepřít lživému narativu.

Skutečná klimatoložka se objevila na videu, kde vyvrací tvrzení, že svět je v krizi, že lidé umírají kvůli klimatu – a všechna další obvinění vznesená klimatickými manipulátory.

Ve skutečnosti věda ukazuje, že za posledních 100 let se počet úmrtí souvisejících s klimatem snížil – a to dokonce o 97%.

Komentáře pocházejí od Judith Curry, klimatoložky, která publikovala více než 140 vědeckých knih a článků a působila na fakultě Georgia Tech.

Její komentáře se objevily v rozhovoru s komentátorem Johnem Stosselem:

Video začíná divokými obviněními klimaalarmistek Grety Thunbergové a Alexandrie Ocasio-Cortezové, které obě tvrdily: „Lidé umírají!“

Mezi propagandou je také tvrzení, že Země má čas do roku 2030, aby se vyhnula kalamitě.

Curryová byla součástí týmu, který vypracoval studii, která vyšla v době hurikánu Katrina. Jejím smyslem bylo provést úpravy při obnově New Orleans z poškození takovou bouří.

„Ve skutečnosti jsme to nesváděli na globální oteplování,“ řekla Curryová.

Klimaalarmisté se však chopili informací, které použili na podporu své víry v globální oteplování, které bylo změněno na změnu klimatu, když oteplování ustalo.

Ignorovány byly faktory zahrnující přirozenou variabilitu klimatu a tato otázka ji přiměla k dalšímu studiu.

Pak přišla aféra Climategate, která odhalila takzvané klimatology skrývající informace, překrucující výsledky studií a šikanující redaktory.

„Extremisté, včetně těch v Mezivládním panelu pro změnu klimatu, se rozhodli pro válku proti ropným společnostem a postavili politický vozík daleko před vědeckého koně“, řekla.

Pak se vyvinula předpojatost ve financování, kdy vědci, kteří se na tyto otázky dívali neutrálně, nemohli získat financování. To bylo určeno jen těm, kteří se přidali na stranu nové „klimatické sekty.“

Nakonec byli určeni být „popírači“ a Curryová řekla, že ve vědecké komunitě pravděpodobně začala „cancel culture“ kvůli těmto problémům.

Dnes jsou argumenty o změně klimatu používány k ignorování skutečných problémů, které je třeba řešit, jako je chudoba, životní styl, špatná vláda, špatné využívání půdy, špatné městské plánování a další.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Zkušená klimatoložka potvrzuje, že svět není v klimatické krizi (video)

  1. všichni podporovatele Grety jsou nemocní lide nejlepší pro ně je uzavřit je do svěrací kazajky na uzavřenem oddělení

  2. Zkušená klimatoložka si ešte nevšimla, že už zhruba 300 rokov klesá intenzita magnetického poľa, ochrany zeme pred kozmickým žiarením a od roku 2000 nabral pokles strmý pád. Ide to dole po krivke Nappierovej konštanty. Očakáva sa, že v určitom bode poklesu sa pole obráti, čo bude mať nepriaznivý dopad na život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout