Rodina před lety utekla z Německa do USA, aby unikla před škodlivou školní indoktrinací, nyní je nucena se vrátit

Rodina před lety utekla z Německa do USA, aby unikla před škodlivou školní indoktrinací, nyní je nucena se vrátit

Důvodem, proč německá rodina odešla právě do USA, byl především fakt, že v zemi umožňují domácí vzdělávání, které je v Německu zakázáno (vyjma velmi výjimečných případů u dětí se zdravotním postižením).

V USA tak lze školní indoktrinaci dětí LGBTQ ideologií uniknout, což v Německu možné není.

Dalším důvodem bylo zřejmě i to, že rodina  hledala zemi, kde by nebyla velká jazyková bariéra, tedy kde se mluví německy nebo anglicky, což je jazyk, který mnoho Němců celkem slušně ovládá.

Rodina, která žije v USA již 15 let, platí daně a nepáchá kriminalitu, je nyní nucena se vrátit do Německa. To se děje v situaci, kdy do USA s podporou Bidenovy administrativy proudí miliony kriminálních cizinců.

Německá rodina, která žije v Tennessee 15 let s vládním povolením vzdělávat své děti doma, může být tento měsíc deportována poté, co neúspěšně bojovala o azyl.

Zatímco jižní hranice zůstává otevřená a umožňuje vstup nelegálním přistěhovalcům s kriminální minulostí, občané dodržující zákony, kteří požádali o azyl pro náboženskou a vzdělávací svobodu,  jako je rodina Romeikových z Německa, čelí deportaci.

Rodina Romeikových se přestěhovala do Spojených států v roce 2008 a hledala svobodu domácího vzdělávání svých dětí v souladu s jejich evangelikální křesťanskou vírou.

V Německu není domácí vzdělávání z náboženských důvodů povoleno a rodina čelila pokutám a povinné veřejné školní docházce pro své děti.

Domácí vzdělávání je v Německu nezákonné od roku 1919. Evropský soud pro lidská práva (ESLP) tento zákaz potvrdil v roce 2006. ESLP argumentoval, že rodiče nemohou používat náboženství k ospravedlnění domácího vzdělávání v Německu. 

Domácí vzdělávání je povoleno pouze ze zdravotních důvodů, a dokonce i tehdy jen velmi zřídka.

„Cílem Německa je otevřená, pluralitní společnost,“ napsalo tehdy ministerstvo spravedlnosti. „Výuka tolerance dětem ze všech prostředí pomáhá rozvíjet schopnost interakce jako plně funkční občan v Německu.“

Asociace právní obrany domácí školy (HSLDA) zastupovala rodinu Romeikeových při jejich odvolání k americkému odvolacímu soudu šestého obvodu.

Tříčlenný panel jednomyslně rozhodl v neprospěch rodiny a napsal, že se jim nepodařilo prokázat, že německé vymáhání zákona o školní docházce se rovná jejich pronásledování.

V roce 2014 byla žádost Romeikových o přezkum Nejvyšším soudem USA zamítnuta. Navzdory právním překážkám ministerstvo vnitřní bezpečnosti umožnilo rodině zůstat pod dohledem a na dobu neurčitou.

V září 2023 však byla rodina informována, že má čtyři týdny na zajištění pasů pro návrat do Německa a nedostalo se jí žádného vysvětlení jejich náhlé deportace.

„Deportace by rodinu rozdělila“, řekl listu The Post otec rodiny Uwe Romeike (52), který pracoval jako klavírní korepetitor na nedaleké Carson-Newman University.

„Pro vládu nejsme žádnou finanční zátěží. Platíme daně, přispíváme společnosti a komunitě,“ dodal.

A co vlastně rozhodnutí emigrovat předcházelo?

Pár se rozhodl vzdělávat své děti sám poté, co byl svědkem toho, jak se celá osobnost jejich dětí změnila a trpěly zdravotními problémy během navštěvování veřejné školy.

Učebnice jejich dětí, které propagovaly vše, co je proti jejich víře, jako jsou potraty a homosexualita, ale také urážky rodinných hodnot, podle soudních dokumentů dále zkalily víru rodičů ve veřejné školy.

„Obsah, který jsme tam našli, je diametrálně odlišný od toho, v co věříme,“ řekl Uwe Romeike. „Proč byste měli učit dítě, aby bylo neuctivé k rodičům? Proč byste měli důvěřovat ďáblu nad Bohem?“

Poté, co byli pokutováni více než 7 000 eury za to, že vytáhli své děti z veřejného školního systému – a policie se objevila u jejich dveří, aby doprovodila jejich děti do veřejné školy – Romeikovi se přestěhovali do Morristownu v Tennessee, kde poté požádali o azyl…

Rodina by se tedy měla tento měsíc vrátit do Německa, kde bude nucena poslat své nejmladší děti do školy, která je bude indoktrinovat ještě horší propagandou než tomu bylo před 15 lety u jejich nejstarších potomků.

A pokud se nevrátí, v USA budou považováni za ilegály, tedy za zločince, za které je již považuje i německý režim…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Rodina před lety utekla z Německa do USA, aby unikla před škodlivou školní indoktrinací, nyní je nucena se vrátit

  1. Odporúčam všetkým, čo chcú ujsť pred liberálno-fašistickým terorom každého druhu /aj vymývaniu mozgov na školách/, aby požiadali o azyl v Bielorusku. V žiadnom prípade nie v Rusku, kým tam vládne židom oddaný zradca Putin, a už vôbec nie vo fašistickom Maďarsku ani Poľsku /ktoré sú dávno prepchaté migrantmi z rozvojového sveta/ .

  2. Odkedy bol prezidentom USA moslim Obama, ide to s touto „veľmocou“ dole vodou aj v náboženských otázkach… práve on spustil brutálnu dechristianizáciu a islamizáciu Spojených štátov. V Kanade, kde vládne neľudský moslimský diktátor Trudeau, je to podobne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout