Zatímco jiné země dnes zakazují otevřenou podporu džihádu, u nás je povolena

Zatímco jiné země dnes zakazují otevřenou podporu džihádu, u nás je povolena

Možná jste také zaznamenali, že se má v Praze konat demonstrace u nás žijících Palestinců. Právě na dnešek vyzval šéf Hamásu k celosvětovému džihádu, který neplatí jen proti Židům, ale  proti všem bezvěrcům.

Ve většině evropských zemí proto pro dnešek nejen posilují dohled nad různými místy, kde by mohlo k potenciálnímu teroru dojít, ale předně zakazují všechny akce, kde se může sejít hodně muslimů.

Již včera došlo ke snahám o potlačení oslav Hamásu v Paříži či Vídni, dnes by podle všeho mělo k podobným akcím docházet již jen výjimečně.

Zákazy těchto  demonstrací mají platit i v dalších dnech. Ovšem ne tak v případě Prahy, kde podobné akce povolili (zatím není jasné, zda na dnešek nebo další dny, ale hovoří se o „akcích“ ne o „jedné akci“).

Cituji z odpovědi Rakušana na interpelaci poslance Kotena na to, zda není povolení demonstrace příliš rizikové:

„Pravděpodobně nebude svolavatelem Hamás, pravděpodobně to bude nějaká organizace, která působí v České republice a jistě doposavad působila legálně, nicméně Policie České republiky samozřejmě jako všechny potenciálně rizikové akce bude sledovat, zda nedochází k výzvám ke genocidě, k výzvám k násilí, k výzvám k podněcování násilí, rasové nenávisti, etnické nenávisti, a pokud ano, tak jako ve všech ostatních případech bude konat podle platného českého práva,“ sdělil Rakušan.

Mimochodem, zajímalo by mne, jak policisté poznají, že dav nevyzývá k zabíjení bezvěrců? Kolik jich asi rozumí arabsky?

Je skutečně zajímavé, že to, co mohou v souvislosti s vyhlášením džihádu zakázat v jiných zemích, nelze zakázat u nás.

Rakušanovu odpověď nelze nazvat jinak než idiotskou, protože podporovatelé Palestiny samozřejmě podporují i Hamás (podporuje ho drtivá většina Palestinců), takže to samozřejmě bude demonstrace na podporu Hamásu.

Palestinský džihádista Samer Shehadeh byl velmi podporován mainstreamem.

A jsme-li u údajně „hodných“ Palestinců, kteří žijí v ČR, tak zde bych ráda připomněla jistého Samera Shehadeha, shodou okolností také z Prahy, který byl mainstreamovými propagandisty předváděn jako vzor integrace.

Patřil k těm, koho postrkovali do popředí, aby nám ukázali, jak jsou muslimové milí a dobří, prostě úplní beránci.

Záhy se ovšem zjistilo, že Shehadeh posílal peníze na džihád do Sýrie (protiasadovským džihádistům) údajně na podporu zavedení práva šaría v zemi.

Pomohl také financovat cestu několika  džihádistů z ČR do Sýrie.

Když byl záhy souzen za terorismus, tak u soudu vykřikoval, že české soudy neuznává, že uznává jen právo šaría.

Ano, přesně tento jedinec byl u nás roky považován za „vzorového“ muslima. A vzorový skutečně byl. V praxi nám předvedl, jak vypadá muslimská takíja (přetvářka), která je nedílnou součástí džihádu v zemích, kde jsou muslimové v menšině.

Lze tedy předpokládat, že i zbytek nejen Palestinců, ale všech u nás žijících muslimů, smýšlí úplně stejně jako on.

Tedy mohamedáni samozřejmě v Praze podpoří Palestinu, ale současně s ní automaticky i Hamás, který právě na dnešek vyhlásil akce na podporu džihádu.

Přesně to je důvod proč ve většině evropských zemí dnes i ve dnech následujících  tyto akce zakázali. Ovšem u nás je podpora džihádu povolena.

Dvojí metr zde křičí hezky hlasitě, když si vzpomenete, za jaké maličkosti byli mnozí lidé v posledních letech souzeni.

Pokud jsme u islámu, tak zde připomínám, že u nás padlo mnoho rozsudků proti kritikům islámu – k tomuto „honu na islamofoby“ docházelo za islamofila Al Hamajdy.

Stačilo jen napsat něco ostřejšího na adresu muslimů na sociální sítě a dotyční jedinci skončili u soudu. Za protiislámské výroky byla v letech 2018 – 2021 souzena zhruba stovka lidí, většina dostala 3letou podmínku, případně pokutu.

Po změně vlády a záhy po začátku konfliktu na Ukrajině se pro změnu začali pronásledovat ti, kdo poněkud vybočovali z mainstreamového narativu či dokonce vyslovili něco, co mohlo být pokládáno za podporu Rusku.

Jen do poloviny roku 2023 padlo cca 9 trestů za schvalování ‚ruské agrese‘, padlo přes 60 obvinění a desítky dalších případů se prověřují.

Ovšem otevřená podpora džihádu již není něco, co by mohlo být trestné. A to bez ohledu na fakt, že mají být obětí džihádu postupně všichni „káfirové“ – tedy týká se to i 99% obyvatel naší země.

V jiných zemích moc dobře věděli, proč již tyto akce na podporu celosvětového džihádu zakázali. Protože ví, že po vyhlášení džihádu jde o něco víc než pouze o podporu Palestinců.

Přeroste-li totiž jakákoli z příštích akcí v teror, pak nebude hlavní vina na těch, kdo jej spáchají, ale na těch, kdo Hamásem vyhlášenou akci povolili…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Zatímco jiné země dnes zakazují otevřenou podporu džihádu, u nás je povolena

  1. V Saudskej Arábii vyškolený konvertita a nebezpečný fanatik Jozef Lenč /slovenský Vladimír Sáňka/ , osobný priateľ liberálneho fašistu Richarda Sulíka, sa už ani príliš netají svojimi extrémistickými názormi. Napríklad, že Slovensko by malo zaradiť islam na zoznam uznávaných a financovaných náboženstiev, aj že treba u nás stavať mešity /nemáme našťastie ani jednu/ , že treba skoncovať s „islamofóbiou“ už na školách. A basa za zločiny moslimov , ktoré bezpochyby schvaľuje /zatiaľ nie verejne, pretože sa naučil určite aj takíju/ mu nehrozí ani náhodou. Ani vyhadzov z vysokej školy, kde učí.

  2. Nesouhlasím s počínáním české vlády která se skládá z neumětelů, některé například Rakušana řadím ke skupině které nazývám homostupidus! Též se dá označit stejně i velký lhář v čele vlády tzv. Primeros !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout