Švýcarsko: Dotaz na tvorbu a osud spike proteinů u regulačního úřadu pro léky a zdravotnické prostředky odhaluje děsivá fakta (video)

Švýcarsko: Dotaz na tvorbu a osud spike proteinů u regulačního úřadu pro léky a zdravotnické prostředky odhaluje děsivá fakta (video)

Švýcarsko je jednou z mála zemí, kde se již rozjely soudy s „covidovými zločinci,“ včetně Swissmedic.

Jakmile se vše zpopularizovalo a skandál se stal veřejným, okamžitě ve Švýcarsku razantně poklesl zájem o „báječné vakcíny,“ jichž malá země odebrala mnohem víc, než kolik se jich kdy spotřebuje. A podle smlouvy má odebrat i další miliony dávek. Jenže ve Švýcarsku již tyto lektvary skoro nikdo nechce a odmítla je i Afrika, takže se budou postupně likvidovat.

Pascal Najadi, který je v čele žalob na švýcarské politiky i Swissmedic, nyní poslal právě Swissmedic dotaz. Odpověď vypovídá za vše:

Dotaz:

„….Kolik bílkovin se ve mně vytvoří po injekci mRNA? 30 mg spike proteinu nebo 300 mg nebo 3000 mg spike proteinu?
A to je moje ústřední otázka.“

Odpověď Swissmedic:

„Produkce spike proteinu závisí na různých faktorech, např. na imunodeficienci, nemocích, které člověk má, individuálních faktorech atd. Nemůžeme tedy říci, kolik spike proteinů se ve vás tvoří.“

Komentář švýcarského právníka Philippa Kruse : „Víme, že nic nevíme.“

Swissmedic již více než 2 roky schvaluje léčivé přípravky (tj.: tzv. mRNA „očkování proti Covid-19“), jejichž účinnost byla vyvrácena a jejichž rizika jsou daleko nad oficiálními prognózami. Swissmedic však především umožňuje volně distribuovat zdravé populaci látky, o jejichž složkách nemůže poskytnout přesné, průkazné informace.

Ještě závažnější: dosud se zcela neví, v jakém množství, v jaké kvalitě, v jakých orgánech a jak dlouho se v těle každého jednotlivého člověka tvoří údajné „účinné látky.“ Bez znalosti dávky a kvality konkrétní účinné látky a bez spolehlivé znalosti délky její tvorby v těle nelze podle zákonů logiky objektivně předvídat, jak dlouho a jak budou tyto injekce skutečně působit.  Nemluvě o dlouhodobých následcích souvisejících genetických manipulací.

Swissmedic tedy (jako nejvyšší dozorový úřad pro bezpečnost a účinnost léčivých přípravků ve Švýcarsku!) schválil látky k distribuci zdravé populaci, u nichž není znám jediný faktor, který by prokazoval jejich působení a účinnost. A tato schválení si stále drží i po 2 letech, aniž by tyto faktory znal.

Při absenci znalostí všech podstatných vstupních a výstupních parametrů představuje dodávka takzvaných „vakcín proti Covid-19“ největší lékařský experiment, který kdy byl na švýcarské populaci proveden. 

Experiment s tou zvláštností, že není nikým řízen podle obvyklých vědeckých zásad. Experiment, který se už dávno vymkl kontrole. A experiment se speciální vlastností, že účastníci nebyli nikdy informováni o experimentálním charakteru.

Pro odpovědné osoby neexistuje lepší způsob, jak doložit, že nemají žádný zájem na efektivním plnění svých zákonných povinností podle zákona o léčebných přípravcích, pokud jde o „vakcíny proti Covid-19“.

Až na žádost jednotlivých odvážných občanů odpovědní nakonec přiznávají: „Víme, že nic nevíme.“

Více informací naleznete v trestním oznámení na Swissmedic ze dne 14. července 2022.

V tomto videu Dr. Reiner Fuellmich a jeho host, švýcarský investiční bankéř a filmař Pascal Najadi, hovoří o jeho dalším trestním oznámení ze dne 2. prosince 2022 na švýcarského prezidenta Alaina Berseta (anglicky s německými titulky):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Švýcarsko: Dotaz na tvorbu a osud spike proteinů u regulačního úřadu pro léky a zdravotnické prostředky odhaluje děsivá fakta (video)

 1. Z projevu Alaina Berseta po zvolení: “ „Žijeme v bezpečné a prosperující zemi, žijeme v zemi, kde vládne právo, kde instituce a správa fungují,“ uvedl.
  Asi nefungují.

 2. Ja osobne se mezi zabodanymi necim vubec dobre.Neco,pocit,urcite nepohodli,proste je to neco co me vadi! Tito lide vyrazne zmenili svoje chovani,nazory,celkovy pohled az do te miry,ze jsem nekdy v soku.Zajimalo by me zda v te vakcine Spike proteiny na to vse mohou mit mimo jine vliv! Nemluvim samozrejme o dalsich jedech v teto smakulade.Take se casto pozastavuji nad skutecnosti lidskeho vylucovani moci,exkrementu:Neve rim,ze cisticky odpodnich vod jsou schopne tyto jedy zneutralizovat:Tak jak nedobrovolne vodou z cisticek prijimame antikoncepci tak mam pocit ze i tyto vakcinacni jedy!Samozrejme ne v plne palbe,to by tu vetsina z nas uz nebyla mezi zivymi! Dovolte jeste jednu poznamku ze vcera:Prisel k nam na navstevu nas dobry kamarad!Mimo jine dvakrat zabodany! Nedavno zkolaboval bez priciny v praci,tri dny v komatu!Nastesti se probral mel vic stesti nez rozumu,Duvod kolapsu dle meho nazoru je ten,ze pravdepodobne dostal slehu paprskem z vysilace 5G! Tuto smakuladu primo ridi frekvencni vlny! Navic mnoho lidi si stezuje ze je jim moc spatne a to nejen zabodani!A take spousta zabodanych umira nahle,bez sluvka rozlouceni,neocekavane a navzdy!Smutne!

  1. ad léčiva apod. ve vodě – řešení, které není ani nijak moc drahé:
   https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3398222-vedci-z-vut-prisli-na-jak-dostat-z-vody-antibiotika-nebo-antikoncepci

   ad fakt, že se poblíž kočkovaných necítíte dobře mohou být i jejich změněné energie – zde vysvětleno i skrz jednoduché kresby a i mimo tento zdroj potvrzeno lidmi, kteří tyto energie vnímají více než většina:
   https://carokrasna-duse.cz/pozadi-pandemie

   a zajímavé info včetně možností nápravy např. zde:
   https://www.centrumserafin.cz/bez-cenzury/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout