Velká Británie: Podívejte se, jak zareagovali muslimové, když jim jistý muž řekl pravdu o Mohamedovi (video)

Velká Británie: Podívejte se, jak zareagovali muslimové, když jim jistý muž řekl pravdu o Mohamedovi (video)

V poslední době jsou takřka denně v ulicích davy mohamedánů, což jen potvrzuje, jak dalece jsou některá místa islamizována.

Lze považovat za obrovskou odvahu, když se najde jedinec, který jim umí říct nepohodlnou pravdu do očí.

Jako například jistý Brit, který upozornil na to, že pedofilní Mohamed, který pojal za manželku Ajšu v 6 letech, začal konzumovat manželství v době, kdy jí bylo 9 let. Mohamedovi tehdy bylo 54 let.

Tento rodák z Velké Británie, který vyjádřil svůj názor na islám ve Velké Británii, který může, ale nemusí být přijatelný, byl napaden davem muslimů – propalestinských demonstrantů – a zatčen policií.

Proč nebyli násilní útočníci zatčeni, ale zatčen byl pouze muž, na kterého vzteklí mohamedáni útočili? V Evropě jsme dosáhli bodu, ze kterého není návratu, nikdo nemůže kritizovat islám. Evropu čekají temné časy…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Velká Británie: Podívejte se, jak zareagovali muslimové, když jim jistý muž řekl pravdu o Mohamedovi (video)

  1. „Dánska“ vlastizradná vláda ustúpila tlaku miestnych moslimákov, zrejme aj EÚ a Saudskej Arábie, a postavila mimo zákon pálenie Koránu. Samozrejme,že prípadné pálenie Biblií či kostolov už nikto nikdy trestať nebude, a nielen v Dánsku…

  2. Keby spomínaný vlastenec dostal okolo 10 rokov za „nenávistný prejav“ a vo väzení by ho usmrtili moslimovia, nečudoval by som sa. O pár rokov bude akákoľvek kritika islamu trestaná smrťou nielen vo Veľkej Británii, ale vo veľkej časti sveta. Ani Orbán nie je islamofób a nikdy nebol. UK žumpu už nikto nikdy nezachráni, ale ani Švajčiarsko či Nórsko.

  3. uk, de, se, usa, fr… kulturne, mentalne, inteligencne, nabozensky…zhnite krajiny kde ma absolutne nezaujima co sa tam deje. nech sa tam pozeru navzajom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout