Válečný stav v Izraeli (videa)

Válečný stav v Izraeli (videa)

O aktuální situaci v Izraeli již jistě víte, informací jsou dnes plná média.

Jen připomínám, že ráno byly na Izrael z Gazy vypáleny tisíce raket (Hamás udává, že jich bylo 5000) a na několika místech stále probíhají pouliční boje, Palestinci berou rukojmí a odváží je na své území. Situace je popisována jako  zcela chaotická.

Přesto je k dispozici spousta videí z místa, předpokládám, že další komentář netřeba. Upozorňuji, že některá videa jsou velmi drastická:

Mimochodem, v některých diskuzích se objevily informace (údajně převzaté z izraelských médií), že některé zbraně použité Hamásem jsou také „zmizelé“ zbraně z Ukrajiny. V případě, že se mi podaří informaci ověřit, zveřejním ji zde s odkazem v aktualizaci, případně v dalším článku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Válečný stav v Izraeli (videa)

  1. Izrael si za to muze sam, meli ty opice VSECHNY vystrilet uz davno. Pokud ani tentokrat Izraelci nevystrili vsechno, co se hybe, nezaslouzi si prezit.

    1. Pekarová-Adamová je s najväčšou pravdepodobnosťou židovského pôvodu… aj na Slovensku máme pomerne dosť propalestínskych a protiizraelských Židov, napríklad známeho mimovládkara Petra Weisenbachera.

  2. konecne si izrael vyzerie vsetko co zasial vsade inde vo svete. a ako bonus pojde cena ropy a plynu hore, co je pre mna ako investora velmi pozitivne.

  3. tohle západu pomuže Ukrajina jde do kelu a bude konec tak potřebuje opřít oči lidi o něco jiného a hle další válka a točeni kola zbrojního prumyslu to se americký zbrojní komplex pořádně napakuje na další válce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout