Bývalý mladý globální lídr WEF prozradil, jak bude vypadat CBDC v blízké budoucnosti (video)

Bývalý mladý globální lídr WEF prozradil, jak bude vypadat CBDC v blízké budoucnosti (video)

O tom, že se nyní připravuje přechod na bezhotovostní společnost, již jistě víte. Hotovost by  měla nahradit digitální měna centrální banky (CBDC), kterou již spouští nebo připravuje asi 95% zemí světa.

Programovatelná digitální měna s udaným časem expirace, navíc napojená na ID a sociální kredity, bude ideálním nástrojem k ovládání mas.

Nyní se v pilotních projektech využívá CBDC prostřednictvím chytrých mobilů. Jenže v tomto ohledu jde o přechodnou dobu. CBDC má být totiž časem doslova součástí vašeho těla…

„Technologie pro CBDC, digitální měnu centrální banky,  mohla být zavedena již v roce 2015, ale rozhodli se nakonec ještě chvíli počkat,“ řekl Ivoru Cumminsovi profesor Richard Werner, bývalý mladý globální lídr Světového ekonomického fóra a nyní whistleblower.

Jak bude taková CBDC vypadat? Nikdo o tom nyní nemluví. Zpočátku lze digitální měnu používat prostřednictvím aplikace v telefonu.

Konečným cílem, podle centrálního bankéře, se kterým Werner mluvil, je mikročip o velikosti zrnka rýže, který vám chtějí dát pod kůži.

Uvědomují si, že mnoho lidí to nechce, a proto je podle profesora najednou tolik miliardářů, kteří jsou pro univerzální základní příjem.

Stačilo vyvolat problém: hospodářskou krizi, která postupně povede k nezaměstnanosti. Kroky tímto směrem probíhají již čtvrtým rokem (covidová plandemie, deindustrializace Evropy apod.).

Poté nabídnou řešení: základní nepodmíněný příjem. Každý měsíc obdržíte 2000 eur, ale musíte použít nejnovější technologii nebo implantovaný čip CBDC.

Werner očekává, že mnoho lidí změní názor, pokud dostanou 2000 eur měsíčně.

K uvedenému jen dodávám, že má samozřejmě pravdu. Většina lidí to akceptuje.

Jen si sami vzpomeňte, kolik lidí nejen sobě, ale často i svým dětem, nechalo aplikovat experimentální genové injekce, jen aby mohli na dva týdny na dovolenou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Bývalý mladý globální lídr WEF prozradil, jak bude vypadat CBDC v blízké budoucnosti (video)

 1. Bylo jí dáno, aby obrazu té šelmy vdechla život, takže obraz šelmy začal mluvit a nechal zabít všechny, kdo se mu neklaněli. Všem malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům nechá dát znamení na pravou ruku nebo na čelo, takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména.

  1. Když říláš A, musíš číct i B.

   Zj 19,20 Ale šelma byla zajata a s ní i falešný prorok, který před ní činil znamení, jimiž svedly ty, kdo přijali cejch šelmy a kdo se klaněli jejímu obrazu; ti dva byli za živa uvrženi do ohnivého jezera, hořícího sírou.

   Zj 20,10 A Ďábel, který je sváděl, byl uvržen do jezera ohně a síry, kde je šelma a falešný prorok. A budou trýzněni dnem i nocí na věky věků.

 2. Takže tých 2tis eur zdarma na mesiac bude vlastne lákavá vstupenka na to ,aby naviedli ľudí postupne na ten čip pod kožu(ono údaju dôvod ,že mobil sa stráca,vybíja,zabúda doma a čip je akoze výborná vec v ruke pri platení a iných činnostiach a pod) ..
  Bude to ten najväčší zvod temnoty na základe lákadla ,ktoré vyrieši záchranu života na krátky čas trvania ich neludskeho konania ,podľa biblie na pár mesiacov(42),ale za cenu večnej smrti v zatrateni…pretože zmanipulujú mozog ,*systém tela cez zavedený čip ,a urobia z človeka ovládaného a bez jeho slobodnej vôle! ..takýto zvedený človek už nebude môcť byť pravým človekom v tele s ľudskou dušou a nemôže počítať zo žiadnou záchranu z HORA a naopak musí klesnúť do toho najväčšieho temna a zahuby…

 3. Opět jako vždy nám bude lstivě a lživě prezentováno jak důležitá a hlavně výhodná pro nás bude bankovní identita a CBDC, ale jako vždy bude pravý opak pravdou” celá staletí jenom lži, pletichy, podvody, úskoky a snaha o získání výnosných pozic za co nejméně práce. Hádej koho tím myslím?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout