USA: Mladý ultralevicový právník byl na ulici ubodán k smrti (video)

USA: Mladý ultralevicový právník byl na ulici ubodán k smrti (video)

Podobných případů je sice v USA bezpočet, nicméně tento má ještě poněkud bizarní podtext, neboť muž, který byl zavražděn, byl levicovým aktivistou, který tvrdil, že ulice amerických měst nejsou nebezpečné a hájil podobné jedince, jako je ten, který ho zavraždil.

Mladý právník, byl také kovaným zástupcem demokratů, mnohokrát vytýkal opačně smýšlejícím lidem, že zbytečně plaší a přehání, kdykoli upozorňovali na zločinnost a jejich spojení s některými konkrétními jedinci.

Levicový aktivista Ryan Carson, 32, byl několikrát bodnut do hrudníku kolem 4:00 na Lafayette Avenue a Malcolm X Boulevard. V té době byl se svou přítelkyní a čekal na autobusové zastávce po odchodu ze svatby.

Carson byl prohlášen za mrtvého v Kings County Hospital. Podezřelý zatím zůstává na svobodě.

Video, které v úterý získal deník New York Post, ukazuje Ryana Carsona a jeho přítelkyni, jak sedí na lavičce autobusové zastávky, když k nim přistoupí cizinec v tmavé mikině.

Cizinec začne bez zjevného důvodu kopat do koloběžek zaparkovaných poblíž, pak se otočí na Carsona a zeptá se: „Na co se to kurva díváš?“

Carson se snaží cizince uklidnit, ale muž vytáhne nůž a pronásleduje ho. Carsonova přítelkyně je slyšet, jak zběsile křičí, když se její přítel zřítí na lavičku a zhroutí se na zem, informoval deník The Post.

Útočník pak Carsona několikrát bodl do hrudníku a zanechal ho smrtelně zraněného. Poté odešel, ale o několik okamžiků později se vrátil, aby plivl na Carsonovu přítelkyni a kopl do jeho těla.

Video končí Carsonovou přítelkyní, která klečí nad jeho tělem a pohybuje jeho paží.

Zde je o něco delší video, na kterém je incident lépe vidět:

Podle všeho nebyl zatím pachatel dopaden a přítelkyně zavražděného tvrdí, že nedokáže útočníka popsat. Pomineme-li fakt, že existují jeho videa, pak je jasně vidět, že vraha měla možnost vidět opakovaně dosti zblízka.

Jakožto „správně“ vychovaná dívka se zřejmě obává, že bude nařčena z rasismu, pokud pachatele popíše, tak raději tvrdí, že neví, jak vypadal.

Každopádně je tento případ dalším z mnoha, kdy se ti, kdo silně bagatelizují nebezpečí multikulturní společnosti, přesvědčili, že pravdu měli ti „zlí rasisté,“ nicméně aby na to přišli, museli zaplatit daň nejvyšší.

Poučí se z tohoto případu alespoň jeho podobně indoktrinovaná přítelkyně? Nebo nakonec jen prohlásí, že vrahovi odpouští, protože chápe, že byl z jejich bělošské nadřazenosti frustrovaný??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

6 thoughts on “USA: Mladý ultralevicový právník byl na ulici ubodán k smrti (video)

  1. Čím viac profesionálnych slniečkarov /alebo, ak chcete, liberálnych fašistov z povolania – hlavne mimovládkarov a extrémistických novinárov/ sa aj v Európe stane obeťou vraždy a dajú ich dole ich obľúbenci, tým lepšie.

    1. naprosto souhlasím a jsem velice štastny že do budoucna chcipnou bud chcipnou v rukou muslima nebo na vedlejši učinky vakcin nic jineho těm Bastardum co niči naši zemi nepřeji vice než bolest a velke utrpeni před smrti

  2. na treninky Wing Chun jsem se rozhodně nehlasil proto abych v budoucnu zachranoval občany ČR voliče pětikolky Babiše, Pavka ale vyhradně na ochranu mych blizkych, přatel a rodiny na blbečky občany seru pokud tohle zavinijou i u nás všem těm Magorum přeji aby v říti měli Arabskou, Negerskou a Ukrajinskou mrdku jak v prdeli tak na ksichtě pro voliče Pětizmrdy, Pavka, Babiše tady mám jen tohle 💩 kdybych do budoucna poznal voliče někoho z těch Zmrdu tak bych radši pomohl spíš těm muslimum 😉 to máte za všechny ty roky likvidace státu, suverenity, zadlužovani covidfašismus, válku proti Rusku, zničene školstvi, drahe a nekvalitni potraviny, nizke mzdy a duchody, dekadenci, a podporu fašismu s cenzurou a podporou The Great Reset každy vy že nejlepši Zmrd je ten ktery je mrtvi já si važim jen normalnich lidi deviantum Zmrdum a podobným pomahat nikdy nebudu

  3. Doporuceni na noseni zbrane je naprosto spravne.
    Problem je ze New York ma restriktivni pravo ohledne legalniho noseni zbrani. Zbran je v teto oblasti USA prakticky legalne nedostupna.

    Zde je videt kam vede omezovani zbrani pro civilisty, zkombinovane s multiklturou, zkombinovane s automatikym pardonem pro drobnou kriminalitu negru. Totalni rozklad spolecnsnosti na uroven distopie.

  4. Keby gang kalifornských hispáncov či negrov zabil na ulici v L. A. najprv Schwarzeneggerove gorily /nezabúdajme,že tento prišelec a symbol americkej arogancie a nadradenosti plne podporoval zločiny oboch Bushovcov/ a potom aj jeho samotného, nebol by som proti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout