Žádné soukromí, žádný majetek: Svět v roce 2030 podle WEF

Žádné soukromí, žádný majetek: Svět v roce 2030 podle WEF

Stále si příliš málo lidí uvědomuje, jak daleko chtějí globalisté zajít. Někdo přirovnává budoucí společnost ke komunistické, jenže v té nikdo nezakazoval soukromé vlastnictví, vyjma výrobních prostředků.

WEF v tomto zachází ještě mnohem dál, neboť představa kolektivismu v jeho pojetí je společnost, kde jedinci nevlastní nic – tedy dokonce ani domy či byty, auta, spotřebiče, oblečení apod.

Tento systém tak nazývám neofeudalismem, ale nově se občas používá i pojem „technokratický feudalismus.“ Možná nakonec pro nový systém vymyslí i jiný název, neboť v mnohém je unikátní a nemá v historii obdoby.

V poměrně blízké budoucnosti se má vše sdílet – snad vyjma potravin, drogerie a některého dalšího zboží, u něhož by bylo sdílení poněkud obtížné. Na sdílení  je založena i oběhová (cirkulární) ekonomika, kterou nám už občas podsouvá i mainstream, aniž by nám na rovinu přiznal, co za ní stojí.

Opět vše, co se na nás chystá, již bylo dávno plánováno a nyní jen dochází k realizaci všech plánů, které NIKDY nebyly utajovány, jen je prostě drtivá většina lidí nezná (protože se o ně nezajímá), případně je berou na lehkou váhu.

Mnozí pak doufají, že budou onou elitou, která bude mezi hrstkou těch, kdo něco vlastní. Ale i většina těchto „užitečných idiotů“ nakonec zjistí, že jen posloužili svým páníčkům.

Světové ekonomické fórum (WEF) bylo založeno před padesáti lety. V průběhu desetiletí získává stále větší význam a stalo se jednou z předních platforem futuristického myšlení a plánování.

Jako místo setkávání globální elity sdružuje WEF vůdce v oblasti obchodu a politiky spolu s několika vybranými intelektuály. Hlavní náplní fóra je globální kontrola.

Na prvním místě nejsou volné trhy a individuální volba, ale státní intervencionismus a kolektivismus. Individuální svoboda a soukromé vlastnictví mají z této planety zmizet do roku 2030, podle projekcí a scénářů pocházejících ze Světového ekonomického fóra.

To, co nás může čekat, bylo předpovězeno v listopadu 2016, kdy WEF zveřejnilo „8 předpovědí pro svět v roce 2030.“ Podle scénáře WEF se svět od nynějška stane zcela jiným místem, protože způsob, jakým lidé pracují a žijí, projde hlubokou změnou.

Scénář pro svět v roce 2030 je více než jen prognóza. Je to plán, jehož realizace se od vyhlášení takzvané „pandemie“ a následných lockdownů drasticky zrychlila.

Podle projekcí „Global Future Councils“ WEF bude soukromé vlastnictví a soukromí během příštího desetiletí zrušeno.

Nadcházející vyvlastnění by šlo dál než komunistický požadavek na zrušení vlastnictví výrobních prostředků, který však ponechal  prostor soukromému vlastnictví. Projekce WEF říká, že ani spotřební zboží by již nebylo soukromým majetkem.

Pokud by se projekce WEF naplnila, lidé by si museli pronajmout a půjčit své potřeby od státu, který by byl jediným vlastníkem veškerého zboží. Nabídka zboží by byla na příděl v souladu se systémem sociálních kreditních bodů.

Nakupování v tradičním slova smyslu by zmizelo spolu se soukromými nákupy zboží. Nakupovaly by se převážně služby a zboží, které nejde sdílet – a to na základě přídělového systému.

Každý osobní krok by byl elektronicky sledován současně s měřením uhlíkové stopy a veškerá výroba by podléhala požadavkům čisté energie a udržitelného životního prostředí.

Aby bylo dosaženo „udržitelného zemědělství,“ zásobování potravinami bude převážně veganské.

Ubytování  bude většinou sdílené, s určeným počtem osob ubytovaných na m2, doprava bude veřejná nebo sdílenými elektromobily ve vlastnictví státu.

Využívání přírodních zdrojů bude omezeno na minimum. Ve spolupráci s několika málo klíčovými zeměmi  globální agentura stanoví cenu emisí CO2 na extrémně vysokou úroveň, aby lidé dobrovolně zanechávali co nejmenší uhlíkovou stopu, která bude měřena 24 hodin denně.

V propagačním videu Světové ekonomické fórum shrnuje osm předpovědí v následujících prohlášeních:

  1. Lidé nebudou vlastnit nic. Zboží je buď zdarma, sdílené nebo musí být zapůjčeno od státu.
  2. Spojené státy už nebudou vedoucí supervelmocí, ale bude dominovat hrstka zemí.
  3. Orgány pro transplantaci budou vytištěny na 3D tiskárně.
  4. Spotřeba masa bude minimalizována.
  5. Dojde k masivnímu vysídlování lidí – miliarda lidí do roku 2030 migruje do bohatších zemí.
  6. Aby se omezily emise oxidu uhličitého, bude globální cena stanovena na maximální možné úrovni.
  7. Lidé se mohou připravit na cestu na Mars a vydat se na cestu za nalezením mimozemského života.
  8. Západní hodnoty si projdou velkým testem.

Dánská ekoaktivistka Ida Aukenová, která v letech 2011 až 2014 působila jako ministryně životního prostředí své země a stále je poslankyní dánského parlamentu (Folketing), vypracovala v publikaci pro Světové ekonomické fórum scénář světa bez soukromí a majetku.

V článku „Vítejte v roce 2030“ si představuje svět, kde „nevlastním nic, nemám žádné soukromí a život nikdy nebyl lepší.“ Do roku 2030, jak říká její scénář, nakupování a vlastnictví se stanou zastaralými, protože vše, co kdysi bylo produktem, je nyní službou.

Jak lze lidi přimět, aby takový systém přijali? Návnadou, která má přilákat masy, mají být záruky komplexní zdravotní péče a zaručeného základního příjmu. Možná jste si také všimli, že je již nenápadně propagován mainstreamem.

Získání základního příjmu se používá jako návnada k získání podpory chudých.

Aby byla ekonomicky životaschopná, vyžadovala by záruka základního příjmu vyrovnání mzdových rozdílů. Technické postupy převodu peněz od státu budou použity k podpoře bezhotovostní společnosti.

S digitalizací všech peněžních transakcí bude každý jednotlivý nákup registrován. V důsledku toho by vládní orgány měly neomezený přístup k podrobnému dohledu nad tím, jak jednotlivé osoby utrácejí své peníze.

Univerzální základní příjem v bezhotovostní společnosti by poskytl podmínky pro zavedení systému sociálního kreditu a poskytl by mechanismus k postihování nežádoucího chování a identifikaci nadbytečných a nechtěných.

Světové ekonomické fórum mlčí o otázce, kdo bude vládnout v tomto novém světě.

Vládnout budou samozřejmě ti, kdo vládnou už nyní. Ovládají loutky ve vládách a mají moc nad velkou částí lidstva. Ti, kdo instruují loutky na srazech WEF a jiných globalistických akcích.

Nastolení lepšího světa prostřednictvím diktatury je protimluv. Politika, kterou navrhují, je politika „nerůstu.“ Jenže pod pojmem „nerůst“ si asi každý představí stagnaci, což by ještě nebylo tak hrozné.

Půjde ovšem o krok zpět, tedy opak pokroku, který lidstvo doprovází po celou dobu jeho existence.

Vždy je třeba si vzpomenout, jak dopadla „vzorová země“ Srí Lanka,“ která se měla do roku 2025 stát vzorem udržitelného ráje. Namísto toho je „neudržitelným peklem,“ odkud vyhnali mizerného vládce ovládaného WEF (aby byl nahrazen jinou loutkou).

Světové ekonomické fórum a jeho přidružené instituce v kombinaci s hrstkou vlád a několika high-tech společnostmi chtějí vést svět do nové éry bez majetku a soukromí.

V sázce jsou hodnoty jako individualismus, svoboda a honba za štěstím, které je třeba zavrhnout ve prospěch kolektivismu a vnucování „společného dobra,“ které definuje samozvaná elita technokratů.

To, co je veřejnosti prodáváno jako příslib rovnosti a ekologické udržitelnosti, je ve skutečnosti brutální útok na lidskou důstojnost a svobodu.

Namísto používání nových technologií jako nástroje ke zlepšení se Velký reset snaží využít technologické možnosti jako nástroj zotročení. V tomto novém světovém řádu je stát jediným vlastníkem všeho.

Jediným, kdo na novém systému vydělá, jsou ti, kdo se dnes nachází na vrcholku tzv. „pyramidy moci.“ 

Vždyť oni už dávno vlastní vlády – a tedy i jednotlivé státy. A kdo má vlastnit vše, co se bude sdílet? No přece stát, jak přiznává i WEF….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.6]

6 thoughts on “Žádné soukromí, žádný majetek: Svět v roce 2030 podle WEF

  1. My víme kdo by rád řídil celý svět uzamčený v koncentráku s jednou vládou Satana. Prakticky je tento plán nerealizovatelný. Malá skupina bohatých, kteří systematicky a dlouhodobě okrádají většinu, není schopna takový monstrózní plán prosadit. K tomu potřebují národní zaprodané vlády a v Evropě tzv. Evropskou komisi. Zatím se to v některých zemích daří, ale lidé si umí v budoucnu s takovými škůdci hravě poradit.

  2. Chybí mi tam jedna věc, co lidi bude lidi v tomto systému držet. Vždyť je to doslova peklo na Zemi. To peklo je velkým trestem samo o sobě, být v něm je nesnesitelné. Nebude co ztratit. A proto nebude důvod se proti němu postavit. Někdo může argumentovat tím, že se lidé nenajedí. Oni se nenajedí stejně, globalisté nás budou chtít krmit jen odpadem, brouky, červy, hovny, samozřejmě, že ta potrava bude jedovatá i kvůli genetické modifikaci a různým příměsím, jako je např. mRNA vakcína. Stejně to bude i s vodou. Stručně řečeno, ani poslušnost nezajistí přežití. Zajistí jen živoření v neustálém strachu, stresu a nedostatku. Následně přijdou zdravotní problémy, a globalisté je budou chtít vyřešit eutanázií. I z toho je vidět, že nemáme co ztratit a nemá nás co držet. Ledaže by ti šmejdi přišli s nápadem nás očipovat jako dobytek. Ten čip by očipovaného zcela ovládal. To svinstvo si nesmíme nechat dát. Jinak ztratíme vše. Svobodu jim také nedáme, budeme se bránit. Ideální by bylo vzbouření davů, ale obávám se, že to tak nebude. Je ještě jedna cesta, jistá a vždy spolehlivá. Na rozdíl od té první nám vítězství nikdo neukradne. Je to cesta obrácení se k Bohu. Jedině tak tomu budeme moci uniknout. Komu se to nelíbí, tak bude muset čelit moci globalistů vlastní silou. To nedopadne dobře. Obrácení se k Bohu je existenční nutností a budeme vše, svobodu i důstojný život, soukromí a dostatek všeho. Bůh je všemocný, na rozdíl od těch globalistických zmetků. A myslí to s námi dobře., má o nás zájem. Nebuďme hloupí a využijme toho, a žijme podle Božích pravidel. Ta jsou pro naše dobro.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout