Odvolání McCarthyho z postu šéfa americké Sněmovny reprezentantů: Prosadí na jeho post Trumpa?

Odvolání McCarthyho z postu šéfa americké Sněmovny reprezentantů: Prosadí na jeho post Trumpa?

I když o odvolání šéfa Sněmovny reprezentantů psala i mainstreamová média, tak zdaleka neuvádí skutečný důvod odvolání a ani nezmiňují, jak se liší oněch 11 republikánů, kteří pro odvolání McCarthyho hlasovali, od zbytku jejich spolustraníků.

V americké politice již není rozdělení na ony dvě strany vůbec vhodné. Právě politika v USA ukazuje, že dnes to již není o levici a pravici, ale o „loutkách“ a nezávislých.

Podobné rozdělení můžeme vidět i v Evropě, s tím rozdílem, že do vlád se mohou dostat výhradně loutky, které mají totožné páníčky. V Evropě poznáte loutkové politické strany velmi jednoduše podle jejich příslušnosti k některým globalistickým organizacím.

To je obdobné i v USA. Odhlédneme-li od faktu, že v USA je prezidentský systém, tak i v rámci amerického Kongresu – resp. dvou v něm obsažených stran – najdeme převážně loutky.

Těmi jsou všichni demokraté, kteří by ani nemohli kandidovat, pokud by nebyli v souladu s Bidenovou vládou. V případě republikánů pak platí rozdělení na RINO a MAGA.

Takzvaní „RINOS“ jsou opět loutky Deep state a často jdou i proti vůli většiny republikánských voličů. Třeba tím, že se občas spojí v hlasování s demokraty, například podporou vyzbrojování Ukrajiny, což je nyní krok, který drtivá většina voličů republikánů nepodporuje.

Nicméně právě RINOS se i v tomto ohledu a v mnoha jiných dlouho sjednocují s demokraty. McCarthy, i když byl dříve velký chráněnec Trumpa, je ve skutečnosti na straně RINOS a ne MAGA.

Pokud se podíváte na diskuze republikánských voličů na různých konzervativních stránkách, tak 99% z nich souhlasí s odvoláním McCarthyho a je na straně MAGA republikánů.

Paradoxně tak 11 MAGA republikánů, kteří hlasovali pro odvolání McCartyho, je mnohem víc v souladu s názory republikánských voličů než většina, která hlasovala pro jeho setrvání na postu.

Jak jste jistě pochopili, tak právě MAGA republikáni jsou zarytí podporovatelé hesla „America first“ pod kterým kandiduje Trump. A právě Trumpa by chtěli členové MAGA prosadit namísto McCarthyho.

Jejich cílem je také vyměnit RINOS za kandidáty MAGA, což je jediná cesta, jak „vyčistit“ americkou politiku od vlivu Deep state.

To by samozřejmě bylo velmi důležité i pro Evropu, neboť loutkovodiči většiny evropských politiků by ztratili sílu, kterou nyní mají právě proto, že obě strany Kongresu jsou velmi silně infiltrovány loutkami Deep state.

Pokud by byli místo RINOS pouze MAGA, pak by už dávno nešly z USA – a tudíž zřejmě ani z Evropy – na Ukrajinu žádné zbraně a zřejmě by se už začalo i s nějakými mírovými jednáními.

Oněch 11 republikánů, kteří hlasovali pro odvolání McCarthyho, patří také k těm, kteří dlouhodobě upozorňují na zvrácenost současného západního systému, ovládaného WEF, OSN, WHO a na ně napojeným US Deep state.

Ten aktuálně obsadil americkou administrativu a jejich loutkami jsou samozřejmě všichni představitelé demokratů a RINO republikánů ve Sněmovně reprezentantů i Senátu.

Nyní je tak na post po McCarthym navržen Trump. Nepředpokládám, že bude podpořen většinou RINOS, kteří se zřejmě pokusí prosadit vlastního kandidáta.

MAGA republikáni však zřejmě chtějí především otevřít oči republikánským voličům. Většina z nich – aktuálně 67% – podporuje Trumpa na prezidenta, všichni ostatní republikánští kandidáti mají podporu v rozmezí 1 – 12%.

Nezvolení Trumpa (funkce předsedy Sněmovny reprezentantů údajně není v rozporu s prezidentskou kandidaturou) by ukázalo, že většina těch, kdo republikánské voliče zastupují, nehlasuje v souladu s jejich přáním.

MAGA republikáni tvrdí, že Trumpa chtějí mimo jiné prosadit i proto, aby byl impeachment Bidena dotažen do konce, což – jak se obávají – nebude v případě žádného RINO kandidáta možné.

Jak vše dopadne ještě uvidíme, ale 11 „vzbouřenců“ z řad MAGA republikánů zřejmě žádného z RINOS nepustí. Pak RINO republikánům nezbývá, než dohodnout pomoc při volbě s demokraty nebo se podřídit opozičním republikánům.

McCarthy se nyní stal nejkratší dobu sloužícím předsedou Sněmovny reprezentantů od roku 1876…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.6]

One thought on “Odvolání McCarthyho z postu šéfa americké Sněmovny reprezentantů: Prosadí na jeho post Trumpa?

  1. Přesně vystižené pojmenování tzv. politických stran. Bývalá levice a socani úplně změnili chování a zradikalizovali, bývalá pravice se bůhví proč nazývá liberální i když si zapomněli přečíst co to znamená. Dnes jsou jen dvě strany. Jedna strana jsou loutky poslušné páníčka za každé situace a podporované financemi a druhá strana, těch je zatím výrazná menšina je vlastenecká. Dosud svoje slovo neřekli masy obyčejných lidí, žádné “ spodiny dle mnohých” a k moci se v příštích letech dostanou vlastenecky orientované vlády. Lidé nejsou hloupí aby neviděli kam je svět v tichosti směřován.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout