Uniklá páska odhaluje návrh Hillary Clintonové zmanipulovat palestinské volby v roce 2006

Uniklá páska odhaluje návrh Hillary Clintonové zmanipulovat palestinské volby v roce 2006

Uniklý záznam Hillary Clintonové je víceméně potvrzením faktu, že jsou pravděpodobně mnohé volby manipulované, přičemž ti, kdo upozorňovali na volební manipulace v USA v roce 2020, měli zřejmě pravdu.

28. října 2016 New York Observer, vlastněný zetěm bývalého prezidenta Donalda Trumpa Jaredem Kushnerem, zveřejnil uniklý zvukový klip z roku 2006, ve kterém Hillary Clintonová navrhla zmanipulovat zahraniční volby.

Média neinformovala o zvukovém klipu, když byl zveřejněn v roce 2016, protože by to extrémně poškodilo tehdejší prezidentskou kandidátku Hillary Clintonovou.

The Gateway Pundit byl jedním z mála zpravodajských kanálů , které v roce 2016 pokryly tento výbušný příběh .

Zvukový záznam, který se znovu objevil na různých zpravodajských platformách kvůli pokračujícímu konfliktu mezi Izraelem a Hamasem, ukazuje Hillary Clintonovou během jejího funkčního období, kdy působila jako senátorka USA, jak diskutuje o myšlence zmanipulovat palestinské volby, aby se jim podařilo zajistit „správný“ výsledek.

NY Observer uvedl :

5. září 2006, když byl Eli Chomsky redaktorem  židovských novin a Hillary Clintonová se ucházela o bezpečné znovuzvolení senátorkou USA, navštívila ho a setkala se s redakcí židovských novin v Brooklynu.

Páska nebyla nikdy vydána a slyšela ji pouze malá hrstka zaměstnanců židovských novin v místnosti. Podle Chomského je jeho stará audiokazeta jedinou existující kopií a od roku 2006 ji nikdo neslyšel, dokud ji nyní nepřehrál Observeru.

V rozhovoru pro židovský tisk o volbách do Druhé palestinské legislativní rady (zákonodárného sboru Palestinské samosprávy) dne 25. ledna 2006 Clintonová komentovala výsledek jako drtivé vítězství Hamásu (74 křesel) nad Fatahem (45 křesel), který preferovaly USA.

Jedním z nejpozoruhodnějších odhalení na pásce je kritika senátorky Clintonové k americkému tlaku na volby na palestinských územích. S odkazem na volby do Druhé palestinské legislativní rady konané 25. ledna 2006 Clintonová vyjádřila politování nad americkou podporou voleb, v nichž Hamas nakonec zvítězil nad Fatahem upřednostňovaným USA. 

Dodala, že pokud se USA rozhodly ovlivnit volby, měly si také zajistit příznivý výsledek.

Toto prohlášení, které si Chomsky pamatuje, bylo šokující, protože pocházelo od aktivní americké političky, která nabádala k zasahování do zahraničních voleb.

V záznamu je slyšet Clintonová, jak říká: „Nemyslím si, že jsme měli tlačit na volby na palestinských územích. Myslím, že to byla velká chyba. A pokud jsme si chtěli vynutit volby, měli jsme se ujistit, že jsme něco udělali, abychom určili, kdo vyhraje.“

Pokud podporuje zmanipulování výsledků voleb v jiné zemi, o co víc ve své vlastní?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.6]

3 thoughts on “Uniklá páska odhaluje návrh Hillary Clintonové zmanipulovat palestinské volby v roce 2006

  1. USA a EÚ obviňujú /drzo a lživo/ Rusko do manipulovania volieb na celom svete, ale napr. vymývanie mozgov bruselopropagandou, podvody v Turecku a iných diktatúrach a neexistencia volieb napr. v Saudskej Arábii im nevadia ani náhodou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout