Účastníci srazu WEF jsou dotazováni: „Máte elektromobil?“ (video)

Účastníci srazu WEF jsou dotazováni: „Máte elektromobil?“ (video)

Po vás globalisté požadují, abyste chodili pěšky a pokud už budete muset jezdit, pak ideálně sdílenými elektromobily. Nicméně již mnohokrát se ukázalo, že titíž, kdo sami kážou vodu, pijí víno.

To se ostatně ukázalo i v případě Klause Schwaba, který byl v Davosu novináři přistižen v autě na fosilní paliva. A jak jsou na tom ostatní účastníci? Jdou „plebsu“ příkladem?

Během panelové diskuse na Světovém ekonomickém fóru o globální energetické transformaci se ukázalo, jak kazatelé klimatického armageddonu sami dodržují vše, co požadují od vás…

Diskuzi vedla Lin Xueling z Channel News Asia, která se přítomných účastníků WEF zeptala, zda jezdí na elektřinu.

Pouze čtyři z nich zvedli ruku. Xueling poznamenala: „To je méně než 5 procent lidí, kteří zde sedí.“

Pro „samozvané“ elity platí velmi odlišná pravidla než pro obyčejné lidi.

My musíme sedět doma v 15minutových městech a pro dopravu využívat jen elektromobily, zatímco oni nadále jezdí na fosilní paliva a létají po celém světě ve svých soukromých tryskáčích.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Účastníci srazu WEF jsou dotazováni: „Máte elektromobil?“ (video)

    1. Zrovna som čítal článok kde si starší škótsky pár kúpil teslu, nanešťastie sa im pokazili na ceste a keď ju dali do servisu(pričom 5hodín stáli na daždi, lebo teslu môže odtiahnuť iba špecializovaný servis) tak im povedali, že im musia vymeniť baterku, ale musia si to zacvakať zo svojho(500 00kčs) lebo malými písmenkami v zmluve je napísané, že nesmú jazdiť v daždi, čo v daždivom škótsku je tak trochu problém. Plus vraj ich o tomto „malom“ probléme pri kúpe nikto neinformoval. Nechápem kto normálny si v daždivej krajine kúpy baterkové auto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout