RWS – arbeit macht frei

RWS – arbeit macht frei

Po nějaké době opět přináším článek, který mi byl zaslán ke zveřejnění. Čtenář v něm upozorňuje na situaci ve firmě, která samozřejmě ve snaze získat body ESG podporuje globalistickou agendu, ale již ne vlastní zaměstnance.

Připomínám, že většina velkých firem ve snaze získat od páníčků z BlackRock a spol. takzvané body ESG (plnění cílů Agendy 2030) plní tuto agendu podporou LGBTQ, klimatické agendy apod., ale za dobré zacházení s běžnými zaměstnanci se samozřejmě žádné body nepřidělují.

Výjimkou jsou body za zaměstnávání menšin, což je však spíš běžnější požadavek v multikulturních zemích.

Nicméně v USA – zřejmě po bojkotu několika firem, které se zapojily do transagendy – již od bodování ustupují.

V Evropě se možná v přidělování bodů stále pokračuje a vzhledem k tomu, že zde nedochází k žádným bojkotům ze strany zákazníků jako v USA, nemají zatím motivaci s jejich plněním končit.

Dále již Tomáš Marný (přezdívka):


V nedávné době proběhlo v tisku několik zpráv o tom jak 66 politicky uvědomělých firem požaduje manželství pro všechny.
Bylo by velice zajímavé, kdyby nějaký nezávislý novinář udělal průzkum toho, jak se tyto firmy, kterým tak záleží na blahu celého světa starají o své zaměstnance.

A byli bychom možná velice překvapeni kolik z těchto uvědomělých firem neplatí svým zaměstnancům přesčasy.

Konktrétně brněnská pobočka mezinárodní firmy RWS je v tomto premiant. Nevtipnější je, že zároveň tato firma neustále bombarduje (v emailech) svoje zaměstnance politicky uvědomělými tématy.

Není divu, že tyto emaily pak častokrát působí jako červený hadr na býka. Neplatit přesčasy a zároveň se přetvařovat, že firma má obrovskou starost o lepší svět vyžaduje neskutečnou drzost vrchního managementu.

Politická (neomarxistická) propaganda u této firmy již dosáhla takové intenzity, že už si skoro všichni z vrchního managementu dělají srandu. Viz například zde:
https://uloz.to/file/ocsoyWx7ai7R/rws-arbeit-macht-frei-en-png
https://uloz.to/file/vFbxPCJFGYs3/rws-arbeit-macht-frei-cz-png

Dále by možná bylo vhodné se ptát našich poslanců a zvláště pak premiérů (jak současných tak minulých) co říkají na to, že nadnárodní korporace zde šíří politickou propagandu, za jakou by se nemuseli stydět ani komunisti v padesátých letech.


Tolik krátký článek, který sice upozorňuje na jednu firmu, nicméně problém zřejmě bude mnohem širší.

Tato politická agenda je samozřejmě šířena po celém západním světě – nyní však především v zemích EU – a neskončí, dokud za ni budou patřičné „body.“

Na vládních úrovních tuto agendu zarazit nelze – podporu má také ve všech vládách, jejichž páníčci jsou totožní jako ti, kteří ovládají dané firmy.

Volba loutek z WEF a Aspenu, jejichž cílem je plnění totožné agendy, jim tuto podporu zajistí i u politického establishmentu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout