Obrázky z nedělní demonstrace proti diktatuře WHO ve Vídni

Obrázky z nedělní demonstrace proti diktatuře WHO ve Vídni

Jak již víte, tak v některých zemích proběhly demonstrace, které mají za cíl upozornit na blížící se diktaturu WHO. Protože se termín, kdy mohou být podány poslední připomínky, blíží, je žádoucí, aby o nebezpečí pandemické smlouvy a změn MZP vědělo co nejvíc lidí.

Připomínky ke změnám MZP musí být podány nejpozději do 1. prosince. Země, které se do té doby vůči diktátorskému dokumentu nijak nevymezí, tím dávají najevo svůj naprostý souhlas.

Skutečnost, že brzké převzetí moci WHO pomocí diktátorských změn Mezinárodních zdravotních předpisů má dopad na lidi, se minulou neděli ve Vídni jasně ukázala.

Za pěkného počasí se tam sešlo asi 10 000 lidí na shromáždění „Kdo je WHO“ organizovaného Dr. Marií Hubmer-Moggovou a právníkem Dr. Mag. Georgem Prchlikem na Heldenplatzu.

Od politiků a z médií neslyšíme téměř nic o plánovaných změnách mezinárodních zdravotnických předpisů a pandemické smlouvě WHO. Jde o zásadní problém, který se týká nás všech. 

Ostatně, kdo by chtěl, aby mu v budoucnu převážně soukromí investoři (např. Bill & Melinda Gates Foundation) a Big Pharma říkali, jaké léky musíme brát, jaká je naše svoboda cestování a zda naše děti budou nuceny absolvovat hodiny sexuální výchovy, které nejsou ve škole přiměřené věku?

Během posledních tří let jsme již měli první mírnou předzvěst toho, co by se mohlo stát, pokud WHO v budoucnu přijme tvrdá opatření a bude moci rozhodovat skrz politické loutky.

Co když v budoucnu dojde ke klimatickým omezením a svoboda projevu bude kriminalizována?

Na jevišti bylo možno na shromáždění  slyšet četné známé řečníky, kteří  dali jasně najevo, že toto vše se brzy uskuteční a už to nebude jen teoretickou noční můrou.

Zastoupeni byli řečníci ze všech oborů (právo, medicína, politika, média atd.).

V bloku medicínských témat známí lékaři objasnili fatální důsledky chystaných změn dokumentů WHO. Prostřednictvím video prohlášení byli viděni Dr. Peter A. McCulloughprof. Stephan Karl Sander-Faes  a prof. Mattias Desmet.

 Na pódiu živě promluvili dva lékaři z Maďarska – Dr. Josef Tamasi  a Dr. János Horkovics-Kováts, stejně jako Dr. Walter Surböck  (praktický lékař z Grazu), Dr. Margarete Griesz-Brisson  (neuroložka z Londýna) a prof. Johann Missliwetz  (forenzní patolog v důchodu).

politickém tematickém bloku byly zastoupeny všechny strany. Dr. Monika Henningerová  (radní, sdružení pro základní práva a svobodu informací), Joachim Aigner (předseda spolkové strany MGF Horní Rakousko), Mag. Gerald Hauser (zdravotní výbor FPÖ) a Christian Terhes  (poslanec Evropského parlamentu), učitel Richard Cieslar a Max Pucher (Union Suveränität).

Na téma média hovořili  Stef Manzini  (stattzeitung.org), Jimmy Gerum  (Maják ARD ORF SRG), Andrea Drescher  (novinářka na volné noze) a na demo trucku Dr. Peter F. Mayer (Blog tkp.at) a Florian Machl  (Report24.news). 

Také rakouský kabaretiér Walter Kammerhofer  řekl u kamionu pár ostrých slov o WHO ve svém obvyklém uvolněném stylu.  Program hudebně doprovázel londýnský zpěvák a skladatel Peter Conway. 

Záběry z akce již bohužel vidět  nelze, neboť youtube video demonstrace zcenzuroval. Níže tak alespoň můžete shlédnout další fotografie, více pak najdete zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

One thought on “Obrázky z nedělní demonstrace proti diktatuře WHO ve Vídni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout