Robert Malone: FDA by měla stáhnout „falšovanou“ vakcínu Pfizer COVID-19

Robert Malone: FDA by měla stáhnout „falšovanou“ vakcínu Pfizer COVID-19

Jak již víte, tak odborníci nedávno došli k velmi alarmujícímu zjištění: Prakticky každá dávka takzvané „covid vakcíny“ je kontaminována DNA, která ve skutečnosti nemá v přípravcích co dělat.

Při prvních nálezech se hovořilo o náhodné kontaminaci, jenže nyní se zdá, že tato kontaminace byla úmyslná.

Takzvaná vakcína COVID-19 společnosti Pfizer je falšovaná kvůli nezveřejněné přítomnosti sekvence DNA, říkají odborníci.

To by mělo vést k tomu, že americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) stáhne vakcínu z trhu, tvrdí Dr. Robert Malone, odborník na vakcíny, jehož práci citovala společnost Pfizer.

Po stažení FDA by samozřejmě muselo následovat i stažení po celém světě.

Rozhodně by to mělo být připomenuto,“ řekl Dr. Malone pro The Epoch Times.

„Udělá FDA svou práci?“ dodal později.

Vakcína společnosti Pfizer obsahuje sekvenci DNA opičího viru 40 (SV40), potvrdily kanadské úřady deníku The Epoch Times. Úřady sekvenci našly poté, co ji v jedné dávce náhodně objevili externí výzkumníci, včetně Kevina McKernana.

Celý virus SV40 může způsobit rakovinu, což v minulosti vedlo k jeho odstranění z vakcín proti obrně. Zatímco primární genetická sekvence viru spojeného s rakovinou není ve vakcíně společnosti Pfizer, existuje část sekvence nazývaná promotor-enhancer, která „může dostat věci do jádra, takže je to znepokojující,“ řekl David Wiseman, bývalý vědec Johnson & Johnson.

Vzhledem k přítomnosti sekvence, říkají někteří odborníci, by FDA měla shledat produkt falšovaný, který je podle federálního zákona definován jako „síla, kvalita nebo čistota odlišná od oficiálního složení.“

Kongres nařídil FDA, aby v případě, že jsou prováděny testy léku, u něhož existuje podezření, že je falšován, a lék nesplňuje standardy svým složením a existuje zdravotní riziko, nařídil výrobci, aby vydal stažení z trhu, poznamenal Dr. Malone v eseji.

Pokud pak výrobce nereaguje, mělo by být zváženo zabavení, uvádí zákon.

Obecnou politikou je, že pokud dojde k falšování a přiměřenému riziku toxicity, musí být okamžitě přijata opatření,“ řekl Dr. Malone.

„Toto je základní mandát FDA od Kongresu, aby zabránil falšování léků, zdravotnických prostředků a potravin. A další otázkou je, zda je to falšování. Je spojena s přiměřeným rizikem toxicity u lidí? A můj názor je, že rozhodně.“

Jiní odborníci, jako například Dr. Janci Lindsay, také říkají, že přítomnost sekvence znamená, že vakcína je falšovaná.

FDA se odmítla vyjádřit.

Společnost Pfizer na dotazy nereagovala.

Senátor Ron Johnson (R-Wis.), člen stálého podvýboru pro vyšetřování Senátu pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti, řekl, že regulátoři musí poskytnout odpovědi.

„Zkoumal jsem a konzultoval s odborníky otázku kontaminace DNA ve vakcínách proti covidu-19 od té doby, co byla odhalena,“ řekl Johnson.  „FDA musí poskytnout odpovědi na legitimní otázky, které byly vzneseny.“

„Pokud FDA nepodnikne žádné kroky, generální prokurátoři by mohli přistoupit k zabavení vakcíny kvůli falšování,“ řekl Dr. Malone.

Deník The Epoch Times se zeptal několika generálních prokurátorů, zda o takovém kroku uvažují nebo by o něm uvažovali, ale ti neodpověděli.

Ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že od sponzorů, jako je Pfizer, se očekává, že při podávání žádostí o povolení identifikují biologicky funkční sekvence DNA v plazmidu, jako je sekvence SV40.

Společnost Pfizer poskytla úplnou sekvenci DNA plazmidu, ale „konkrétně neidentifikovala sekvenci SV40,“ uvedla zdravotnická agentura.

Poté, co pan McKernan a další vědci odhalili tuto sekvenci, Health Canada potvrdila její přítomnost v posilovači.

Není jasné, zda sekvence nebyla pro FDA identifikována také společností Pfizer.

„Nevíme, co bylo FDA sděleno před povolením. Pokud byl zveřejněn, pak jeho přítomnost není neočekávaná. Pokud to nebylo zveřejněno, myslím, že existuje případ, že se jedná o falšování,“ řekl pan Wiseman.

Pravidla, podle kterých bylo vakcíně původně uděleno povolení k nouzovému použití (EUA), však mohou agentuře poskytnout obranu.

„Mohla by FDA argumentovat, že kvůli EUA, nebo proto, že o tom věděli, nebo z nějakého jiného důvodu, není z jejich strany vyžadována žádná akce a není zde nic k vidění? Mohou se pokusit to tvrdit. Ale celkově je to tak, že je to úplně špatně,“ řekl pan Wiseman.

Pan McKernan v červnu během veřejného komentáře na zasedání FDA prezentoval svá zjištění a ukázal, že společnost Pfizer nesdělila sekvenci Evropské agentuře pro léčivé přípravky (EMA). FDA obvykle nereaguje během části veřejných připomínek na svých zasedáních, ani po nich na to, co bylo prezentováno.

„Opravdu zdrcující je, že společnost Pfizer nikdy nezveřejnila informace o SV40 agentuře EMA. Dali jim plazmidovou mapu toho, z čeho se plazmid skládá, se všemi označenými rysy, s výjimkou lokality SV40,“ řekl McKernan v pořadu „American Thought Leaders.

„Udělali to, protože vědí, že  SV40 je ve své historii velmi kontroverzní základnou v oblasti vakcín.“

V preprintovém dokumentu zveřejněném tento měsíc pan Wiseman, pan McKernan a další výzkumníci testovali 27 lahviček vakcín Moderna a Pfizer COVID-19 a zjistili přítomnost sekvence SV40 v lahvičkách Pfizer, nikoli v lahvičkách Moderna.

Testování, spolu s prohlášením kanadského ministerstva zdravotnictví, pomáhá potvrdit výsledky dřívějších testů pana McKernana, které identifikovaly přítomnost sekvence.

Dr. Phillip Buckhaults, odborník na genomiku rakoviny a profesor na University of South Carolina, také našel kousky plazmidové DNA ve vakcíně.

Deníku The Epoch Times řekl, že „nikdo neví, zda tato DNA dělá něco klinicky významného, ale je rozumné kontrolovat očkované lidi, zda nevykazují známky modifikace genomu.“

Dr. Wafik El-Deiry, další odborník na rakovinu, který působí jako ředitel Legorreta Cancer Center na Brownově univerzitě, řekl, že tato zjištění by měla podnítit další výzkum dopadu vakcín na různé části těla, včetně srdce a mozku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Robert Malone: FDA by měla stáhnout „falšovanou“ vakcínu Pfizer COVID-19

    1. Teodore, souhlasím, toxína a nic jiného. Druhý poznatek vyplývá, že toxína není pro ovce s vlnami, ale pro cvičené opičky. Jakým cvičením opičím či o-pičím nevím a tečka nebo raději 6 až 8…

  1. Teodore, ještě třetí poznatek, formou malé reminiscence, smrtmini rozesílalo neznámým individuem SMS bajku o posílení imunity jakýmsi svinstvem. Stalo se vůbec někdy, aby smrtmini mělo takovou snahu a péči, jako například pomahači a chrániči za dob náhubkových?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout