Robert F. Kennedy Jr. oficiálně oznamuje, že kandiduje jako nezávislý (video)

Robert F. Kennedy Jr. oficiálně oznamuje, že kandiduje jako nezávislý (video)

Už nějakou dobu se očekávalo, že k podobnému prohlášení nakonec skutečně dojde. Vstup Kennedyho do prezidentského klání coby nezávislého může notně zamíchat preferencemi v obou táborech, odkud si Kennedy jistě přetáhne nějaké ty voliče.

Prezidentský kandidát Robert. Kennedy uspořádal předvolební akci ve Filadelfii v Pensylvánii a oficiálně oznámil, že nyní kandiduje jako nezávislý.

Kennedy řekl obrovskému davu příznivců ve Philly: „Dnes jsem zde, abych se prohlásil za nezávislého kandidáta na prezidenta Spojených států.“

Pokračoval: „Vyhlašujeme nezávislost na korporacích, které se zmocnily naší vlády. A vyhlašujeme nezávislost na Wall Street, na Big Tech, na Big Pharma, na Big AG, na vojenských dodavatelích a jejich lobbistech.

A vyhlašujeme nezávislost na žoldáckých médiích, která jsou zde, aby posílila všechny korporátní ortodoxie od svých inzerentů a vyzvala nás, abychom nenáviděli své sousedy a báli se svých přátel. A vyhlašujeme nezávislost na cynických elitách, které zrazují naši naději a které zesilují naše rozdělení.“

Krátce po jeho oznámení se dav rozplýval a začal jásat a skandovat: „Bobby! Bobby!“

Po celou dobu Kennedyho projevu vyzýval Američany, aby se spojili v jednotě a porazili zkorumpovanou elitu, která okupovala vládu Spojených států.

V jednu chvíli Kennedy sdílel, že byl inspirován dalším prezidentem bez politické strany, a to byl George Washington.

Kennedy řekl: „Ve svém projevu na rozloučenou Washington varoval před katastrofálním potenciálem stranické politiky. Nevyhnutelně řekl, že politické strany převezme mazaná, ambiciózní, bezzásadová menšina, která bude sloužit  zájmům strany namísto zájmů národa.“

RFK Jr. pokračoval a sdílel předpověď Washingtona, která se naplnila, že jako prezident plánuje předat moc americkému lidu.

Na závěr připomínám, že jde pravděpodobně o jediného kandidáta, který není nijak napojen na US Deep state. Pokud by tedy nabral příliš vysoké preference, může dopadnout podobně jako jeho strýc a otec….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Robert F. Kennedy Jr. oficiálně oznamuje, že kandiduje jako nezávislý (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout