Němečtí internetoví vyšetřovatelé identifikovali jednoho z teroristů Hamasu, který zavraždil mladou Němku

Němečtí internetoví vyšetřovatelé identifikovali jednoho z teroristů Hamasu, který zavraždil mladou Němku

Po  identifikaci těla mrtvé 22leté ženy, která byla vezena na korbě auta s Palestinci, se rozběhla snaha o identifikaci jejích vrahů. Jejich identitu se nyní snaží rozkrýt skupina Němců, kteří zřejmě doufají, že to nějak pomůže jejich krajanku pomstít.

Jeden z teroristů Hamasu podezřelých ze zabití 22leté německo-izraelské turistky Shani Louk, byl nyní údajně identifikován.

Žena, jejíž tělo bylo viděno na videu v zadní části kamionu řízeného palestinskými teroristy do Gazy, byla identifikována jako 22letá Shani Louk, německá občanka navštěvující Izrael.

Zúčastnila se hudebního festivalu, který se konal poblíž hraničního plotu v Gaze, když byla zavražděna teroristy Hamasu. Nejméně 260 mladých lidí bylo zmasakrováno na taneční párty poblíž kibucu Urim (Kibuc Reim) v jižním Izraeli.

Tělo Shani Louk leželo bez života na korbě pick-upu poté, co Hamás v sobotu zaútočil na jižní Izrael. Palestinci byli natočeni, jak skandují „Alláhu Akbar!“, zatímco projížděli Gazou.

Matka Shani Louk vydala prohlášení, ve kterém stále doufá, že její dcera je naživu.

Ověřila, že na záběrech poznala svou dceru a požádala veřejnost o další informace.

Dotyčný terorista, který byl viděn na videu, je údajně Mahmoud Abourjila, jehož identitu odhalili němečtí internetoví vyšetřovatelé.

Obraz

Uvedli: To je síla internetu. Identifikovali jsme vraha. To je Mahmoud Abourjila. Je jedním z vrahů 22leté Němky Shani Louk. Zúčastnil se předvádění jejího nahého mrtvého těla na pick-upu Hamasu. Ostatní vrazi budou brzy identifikováni.

Visegrád 24 uvedl, že Abourjila byl identifikován prostřednictvím několika fotografií nahraných na jeho účet Google Photos.

Na fotografii je vidět ve stejném oblečení, včetně polokošile, kalhot a sandálů, které odpovídají oblečení, které měl na sobě na znepokojivém videu, kde byl viděn, jak drží vlasy Shani Louk v kamionu.

Navíc většina fotografií na účtu Google má značky polohy, což naznačuje, že byly pořízeny pouhých 15 kilometrů od místa útoku na Shani Louk.

„Na fotografii z 22. srpna měl na sobě stejnou polokošili jako Shaniin vrah z videa z pick-upu,“ uvedla média.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Němečtí internetoví vyšetřovatelé identifikovali jednoho z teroristů Hamasu, který zavraždil mladou Němku

 1. nejsem proti tomu aby to dělali i zde nenávidím Čecháčky islám je krásné náboženství a právo šaría je lepši seru na Demokracii a lidská práva jsem MUDr. Jebavý tedy Jebu všechny

 2. Trochu čierneho humoru nezaškodí:
  Reklama izraelskej cestovnej kancelárie z roku 1967: CHCETE VIDIEŤ PYRAMÍDY? NAVŠTÍVTE IZRAEL!

 3. Nebyla to zadna nemka !
  Byla to zidovka, a tak je to spravne.
  Mrtvej indian dobrej indian.
  Zidaci proti nam bojuji nejmene 1000 let. Cilem zidu je naplnit proroctvi talmudu, vyhubit vsechny nezidy.
  Programova genocida vsech ostatnich ras, to je zidovstvi !

  Je zrejme ze Kazdy zid ktereho zabijeme, je duvod k radosti, cesta k miru.
  Bud vyhrajeme my, nebo oni.
  Oni neprestanou, dokud bude posledni zidak dychat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout