Přemístění lidí z venkovských oblastí do 15minutových měst

Přemístění lidí z venkovských oblastí do 15minutových měst

15minutová města, která budou součástí velkých „megaměst,“ mají být v budoucnu obydlím pro takřka veškeré obyvatelstvo. Život v chytrých městech, kde můžete v případě vyhlášeného stavu nouze (ať už klimatické nebo pandemické) zůstávat jen na vyhrazeném prostoru, bude pod plným dohledem.

Přemisťování již mnohde probíhá – můžete to aktuálně velmi dobře vidět na příkladu v Holandsku  vyvlastňovaných zemědělců. Ti jsou většinou nuceni z vyvlastněných farem odejít do měst, protože v zemědělství již nesmí nikdy pracovat.

Masy lidí, soustředěné na malém prostoru, uzavřené 24 hodin denně 7 dní v týdnu pod totální kontrolou: to  již není jen šílená vize z Orwellova románu, ale realita poměrně blízké budoucnosti.

Právě k tomuto cíli má vést i stávající klimatická politika „zeleného údělu.“

Přesně o tom se hovoří i ve videu níže.

Podle plánu OSN na totální globální kontrolu známého jako Agenda 21 (který se později vyvinul v Agendu 2030) mají být všichni lidé, kteří kdysi žili na farmách a ve venkovských oblastech, násilně přemístěni do hustě obydlených „chytrých“ měst, označovaných jako „lidská sídla.“

Video níže je z dokumentu „Unsustainable: The OSN’s Agenda For World Domination“ (Neudržitelné: Agenda OSN pro světovou nadvládu):

Celý – více než 2hodinový – dokument, který se zbývá i dalšími tématy globalistické politiky, najdete zde (anglicky).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Přemístění lidí z venkovských oblastí do 15minutových měst

  1. A nemají možnost si zvolit odchod do jiné destinace, země? Nevíme vše, dostanou peníze za pozemky, nemovitosti a ty peníze jsou podmíněné přesídlením do toho kterého 15 min. města? Potom by to byl nátlak. Byl článek, že na místě těch vykoupených farem se budou budovat právě ty úsporná města. Je to děs. Třeba to ani nepůjde tak rychle, jak se plánuje. Kdoví, co do toho ještě přijde. Někde se boří a někde staví.

  2. A v čem je problém? Pokud tupý plebs nepřestává nadšeně hýkat, že patří do fašistické EU…tak třeba i klecový chov pro něj. A jsem přesvědčen o tom, že bude nesmírně šťastný.

  3. farmari nemusia ist do miest….vela z nich kupuje podu bud v Argentine, ale par aj v Rusku. Proste vedia, ze v Holansku uz farmarcit nebudu, akle to neznamena, ze nemaju ine moznosti. Nastastie este stale nie su staty uzavrete a nepriepustne.
    Inak mesto 15 minut je dobry napad, ktory za socializmu bol realizovany ( spomenme si vsetky tie sidliska mali vybavenie skolami, skolkami, obchodmi, postou, sluzbami, vsetkym nutnym…..ak sa k tomu pripojili aj pracovne moznosti, tak uplne super), len sa to nesmie vynucovat a podmienovat statnym suhlasom ci nemoznostou odchodu…..to dost pripomina stav v ZSSR, kedy pre taky ucel bolo treba ziskat suhlas a peciatku uradov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout