Nedělní demonstrace proti WHO ve Švédsku (video)

Nedělní demonstrace proti WHO ve Švédsku (video)

Jak již víte, tak v neděli se konaly akce proti diktatuře WHO ve Stockholmu a Vídni. Obrázky z Vídně zatím nejdou k dispozici, ale jistě se ještě během dne objeví, pak je samozřejmě ihned zveřejním.

Zveřejněno již bylo video ze Švédska. Je vůbec div, že tato prakticky minimálně propagovaná akce, o které jen pár dní před konáním psalo několik málo tamních alternativních médií, přitáhla demonstrující.

Demonstranti se měli sejít v parku, odkud se vydali pěšky na místo samotné akce.

V neděli asi dva tisíce lidí pochodovaly na Södermalm v centru Stockholmu. Účastníci akce protestovali proti tomu, že Švédsko riskuje svou suverenitu v oblasti veřejného zdraví, pokud země dovolí Světové zdravotnické organizaci (WHO), aby se stala nadnárodní řídící organizací s rozhodovací pravomocí.

Za protestem stojí skupina „Exit WHO“, která se skládá z angažovaných občanů, lékařů a zdravotních sester. Obávají se omezování našich lidských práv a demokracie, které začalo již během pandemie covidu vyhlášené WHO (pozn.: připomínám, že ve Švédsku nebyla prakticky žádná covidová opatření, přitvrdilo se až v případě očkování a covid pasů).

Skupina zveřejnila také petici  a otevřený dopis, který má být předložen Riksdagu a vládě. Petici aktuálně podepsalo více než 20 000 lidí.

Bývalá politička Švédských demokratů Elsa Widdingová byla v neděli jedním z řečníků. Níže je video z akce (pouze ve švédštině):

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 3.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout