Na světové islámské konferenci o fatwě vystoupila i zástupkyně EU, aby podpořila islám v Evropě

Na světové islámské konferenci o fatwě vystoupila i zástupkyně EU, aby podpořila islám v Evropě

Kolik důkazů je ještě zapotřebí, aby Evropané pochopili, že v plánu je islamizace většiny našeho kontinentu? Vždyť v centru této islamizace je samotná EU, která dlouhodobě i z vašich peněz platí štědré dotace různým organizacím Muslimského bratrstva.

Článků k tomuto tématu jste si zde však mohli přečíst bezpočet.

Stejně tak je důkazem podpora muslimské invaze a prosazování kvót ze strany EU. Islamizace se v poslední době výrazně zrychlila a je zajímavé, že nyní již proti tomu nikdo neprotestuje tak, jak tomu bylo v roce 2015.

Většina Evropanů stále plně podporuje EU i členství v této pro Evropany ničivé organizaci.

Marion Lalisse, která promluvila na konferenci o fatwě arabsky, mimo jiné oznámila, že vede konzultace s neziskovkami a výzkumníky, aby vytvořila mapu nenávisti vůči muslimům v Evropské unii:

Tato „koordinátorka EU v boji proti islamofobii“ také uznala přínos islámu a islámského dědictví pro Evropu.

Zřejmě tím měla na mysli ono dobytí částí Evropy Osmany a Maury. Částí, které se podařilo dobýt zpět, aby se je nyní podvratná EU snažila opět předat muslimům.

A nejen tyto části, muslimům již předávají i další oblasti Evropy, kterým se v minulosti podařilo islamizaci vyhnout.

Tato šílená bruselská islamofilka hovořila na konferenci, která neustále zdůrazňovala nadřazenost muslimů nad nemuslimy a nutnost všesvětového zavedení práva šaría.

Proti tomu se však Bruselem vyslaná škůdkyně, kterou si také povinně platíte, nijak nevymezila, jen zdůrazňovala, že se zasadí o přísnější boj proti islamofibii.

Na téže Světové konferenci o fatwě ředitel oddělení dialogu v Egyptském domě fatwy šejk Taher Farouk Zaid připomněl, že „právo šaría se podrobně zabývá formami homosexuality, odrazuje od nich, kvalifikuje je jako nemorálnost a stanoví za ně tresty.“

K těmto trestům patří většinou trest smrti shozením z výšky, kamenováním, stětím nebo oběšením. Jen výjimečně jsou uvalovány mnohaleté tresty vězení.

Řekl: „Právní fatwa je jednou z věcí, které přispívají ke stavu společenské stability a eliminaci negativních jevů. Fatwa House usiloval o vydání solidní vědecké fatwy týkající se stavu homosexuality a jejích příčin.“

Tolik z konference, kterou podpořila také EU – a to dokonce včetně účasti zástupkyně pro boj proti islamofobii.

Co na to asi jindy militantní evropská LGBTQ komunita? Zřejmě s potěšením vítá další muslimské ilegály, kteří se už těší, až těmto vítačům předvedou, jak vypadá takový „letecký den.“

Jen pro představu: níže najdete reálné záběry trestání homosexuálů v Iráku. Brzy také v Evropě? Zdá se, že EU to podporuje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

13 thoughts on “Na světové islámské konferenci o fatwě vystoupila i zástupkyně EU, aby podpořila islám v Evropě

  1. Už teraz sa teším na to, kedy bude aj v zhýralom Holandsku za fajčenie marihuany, prostitúciu, odpadlíctvo od islamu, sex na jednu noc /s výnimkou znásilnenia nemoslimky moslimom – obeť bude samozrejme ukameňovaná alebo zbičovaná/ či homosexuálny styk trest smrti… a rád by som sa dožil zhadzovania úchylov aj z bratislavských mrakodrapov, aj bez súdu. Už ich je tam dosť veľa, myslím mrakodrapov. Mimochodom, mnoho bruselských pohlavárov aj bábkových europoslancov má židovský pôvod a vo svojom fanatizme a vygumovanosti mnohí možno ani netušia, že podporou islamizácie podporujú svojich budúcich islamských vrahov či prinajmenšom zotročovateľov.

  2. Fotografie dotyčné jasně ukazuje jak nemoc šíleného skotu může postihnout i jedince! Netvrdím že je šílená, jen říkám, že je momentálně opožděná, ovšem o takových dvěstě let!

    1. A to som si myslel, že rodinu tvorí muž, žena a deti, ktoré tá žena porodí a spoluvychováva s mužom. Ženy za váš problém nemôžu, skúste sa najprv pozrieť na seba.

  3. Měl by někdo této nevzdělané ženštině vysvětlil jakou má za uplynulé tisíciletí Evropa svoji historii, jaká jsou zde od nepaměti náboženství a kolik desítek tisíc odvážných evropských bojovníků položilo svoje životy v boji proti muslimské agresi v různých válkách. Na jejich hroby a jejich věčnou památku tahle pomatená osoba plije ne li něco více. Pokud ji baví žít v muslimské společnosti, stačí se podívat po světě jak si žijí, většinou v rozvalinách a vzájemné nenávisti, tak ať se tam v klidu odstěhuje a přejeme jí mnoho štěstí. Do Evropy však zatím tato komunita bohužel většinově nepatří, cest výjimkám. Sám jednoho slušného a pracovitého a neagresivní znám.

  4. Husní Mubarak islamizačné konferencie určite neporiadal. Smú sa konať až po tom, čo ho zvrhla Arabská jar /zorganizovaná CIA, EÚ a Saudskou Arábiou/. On neprenasledoval a nenechal vraždiť ani kresťanov, súčasná vláda /len horko-ťažko sa podarilo udržať ako-tak tolerantný režim a nenahradilo ho nič podobné Saudskej Arábii/ s tým musí bojovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout