Kolaps zásobování potravinami a omezení svobody pohybu – jedny z mnoha cílů klimatického podvodu  (video)

Kolaps zásobování potravinami a omezení svobody pohybu – jedny z mnoha cílů klimatického podvodu (video)

Čím víc lidí pochopí, že celá hlásaná klimatická agenda je jeden velký podvod, tím větší bude šance, že se podaří důsledky tohoto bezesporu největšího podvodu v dějinách lidstva odvrátit.

Marc Morano je autor knihy Velký reset, která je nejen reakcí na stejnojmennou knihu Klause Schwaba, ale i na to, co se již Marc Morano dozvěděl díky tomu, že se mu podařilo infiltrovat jak nejvyšší americké vládní kruhy, tak samotný WEF.

Pravidelně tak rozebírá celou globalistickou agendu a upozorňuje na to, co se na nás chystá. Připomínám, že u nás je v čele této politiky EU, takže dokud budeme součástí EU, není nejmenší šance, že se nám podaří od této ničivé politiky odpoutat.

„Covidová psyop končí a klimatická psyop začíná.“

Autor knihy „Velký reset“, Marc Morano:

Nevolení globalisté používají podvod s „člověkem vyvolanou změnou klimatu“ jako záminku k zákazu letních dovolených, omezení svobody pohybu a kolapsu globálního zásobování potravinami pod rouškou „záchrany planety.“

„Jdou po zemědělství s vysokými výnosy, jdou po chovu krav, snaží se tlačit na pojídání hmyzu… Budeme závislí na lidech, kteří říkají, že chtějí, abychom v podstatě nikam nechodili a byli šťastní a jedli maso vypěstované v laboratoři.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 4.9]

One thought on “Kolaps zásobování potravinami a omezení svobody pohybu – jedny z mnoha cílů klimatického podvodu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout