Kanada: 50letý muž se prohlásil za pubertální dívku, následně se zúčastnil plaveckého závodu dorostenek

Kanada: 50letý muž se prohlásil za pubertální dívku, následně se zúčastnil plaveckého závodu dorostenek

Když si myslíte, že doba již nemůže být šílenější, záhy zjistíte, že zvrácenost v současnosti nezná mantinely.

Na to, že se v „pokrokových“ zemích Západu již může kdokoli prohlásit za kohokoli a je to plně akceptováno, si už začíná většina lidí zvykat. Tedy zatímco ještě nedávno bylo třeba na změnu pohlaví mnoho operací a hormonální terapie, dnes stačí prosté prohlášení.

A v zemích, kde se již tato šílenost praktikuje delší dobu, se začíná stávat jakýmsi normálem. K těmto pokrokovým zemím samozřejmě patří i Trudeauova Kanada.

Tato země je ideální pro všechny úchyly, kteří se mohou prohlašovat za ženy a poté navštěvovat ženské šatny, toalety, oddělení nemocnic, věznice, sauny a další místa, která jsou běžně rozdělována podle pohlaví.

A užít si může dokonce i deviant, který je očividně zaměřen na nezletilé dívky. Existuje poměrně jednoduchý způsob, jak s nimi sdílet šatny a pozorovat je, jak se převlékají a sprchují.

Stačí prohlásit, že se identifikujete jako jedna z nich a může  se k nim připojit v plaveckých soutěžích:

Muž jménem Nicholas J. Cepeda, který vystupuje pod přezdívkou „Melody Wiseheart,“ soutěžil proti mladým dívkám ve věku 13-17 let na Richmond Hill Aquatic Centre’s Fall Classic, který se konal v Markham Pan Am Centre poblíž Toronta v Kanadě.

Cepeda soutěžil s dalšími devíti plavkyněmi, kterým bylo 13 nebo 14 let. Cepeda se vysmál věkovému požadavku „dívek nad 13 let“ pro závod na 200 metrů, protože byl jak jediným mužským soutěžícím, tak jediným plavcem v celé disciplíně starším 17 let.

Cepedovi je 50 let.

Cepeda je také údajně profesorem na katedře psychologie na York University pod přezdívkou „Dr. Melody Wiseheart.“

Psychopati, jako je tento, definují psychické zdraví zbytku společnosti. Mezi jeho výzkumné oblasti nepřekvapivě patří děti a mládež.

O tom, zda se Crepeda připojil k dívkám ve sprchách, se sice nikde nepíše, ale Rebel News se sází, že ano. Tak to obvykle funguje.

Stačí se zeptat dívek, které byly nuceny soutěžit s kandidátem na „Ženu“ roku NCAA Willem Thomasem alias Liou – biologickým mužem, který již dva roky sbírá všechny medaile v ženském plavání v USA.

Na výsledcích je jasně vidět, že úchylovi nešlo zřejmě o nic jiného, než o sdílení šaten a sprch. Žádným vrcholovým sportovcem totiž není, v závodech ho porazily dvě dívky (13 a 14 let):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Kanada: 50letý muž se prohlásil za pubertální dívku, následně se zúčastnil plaveckého závodu dorostenek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout