Mike Yeadon varuje před povinným mRNA očkováním zaměřeným na depopulaci

Mike Yeadon varuje před povinným mRNA očkováním zaměřeným na depopulaci

Zřejmě na základě připravovaného diktátu WHO, který této organizaci umožní udržovat svět v neustálých pandemiích a klimatických krizích, nyní varuje Mike Yeadon před tím, co na nás nyní nejspíš chystají.

Dr. Yeadon říká:

Pokud je „platný“ definován jako „aktuální s vakcínami doporučenými WHO,“ nebudete mít možnost odmítnout budoucí injekce produktů na bázi mRNA, které bude farmaceutický průmysl vyrábět v reakci na falešné pandemie, které vlády nařídí.

Všechny injekce na bázi mRNA, za předpokladu, že genetická sekvence kóduje nehumánní protein, poškodí, zmrzačí a zabijí. Toxicita je záměrná. Covid lze vnímat jako zkoušku na tohle všechno co přijde.

Pokud tedy na to dojde, vidím věrohodnost možnosti nekonečných a zcela podvodných „globálních krizí“ vedoucích ke snížení světové populace tímto způsobem. 

Úpravou letality injekcí, která se již od prosince 2020 změnila od velmi nízké toxicity po propastnou během procesu zavádění různých šarží „vakcín,“ budou satanští vládci dokonce schopni předvídat výsledek každé vlny očkování. 

Představte si, že na okolních ulicích umírá spousta lidí. Kontrolovaná média snadno vyděsí veřejnost příběhy o další „extrémně smrtící variantě.“

Hlasy, které naznačí, že právě očkování je příčinou úmrtí, budou přehlušeny hlukem mainstreamových médií a cenzurou, která se stala běžnou.

Věřím, že pro farmaceutický průmysl není nemyslitelné navrhnout sekvence takovým způsobem, aby bylo možné zabudovat zaujatost vůči vybrané patologii.

Pokud se tedy vyprávění bude týkat viru hemoragické horečky, může být sekvence mRNA vyladěna tak, aby negativně ovlivnila srážení krve a trombolytické kaskády.

S pozdravem
Mike

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Mike Yeadon varuje před povinným mRNA očkováním zaměřeným na depopulaci

  1. Lidickove, vcera u obvodni lekarky.Opet se nechavaji zachranit pred neexistujicim covidkem a chripeckou dalsi a dalsi ovce. Ta jedna sla na zapich jako jura a z ordinace po zapichu tahala nohy. Potom dalsi starsi rocniky, jednu do praveho raminka, druhou do leveho raminka. No verte me ze takovy hnus se jen tak nevidi. Sami se domahaji vstriknuti biologickou zbrani!!! Nestacila jsem se divit. Abyste si nemysleli, ze o ty biozbrane neni zajem. Naopak je a dosti velky k memu uzasu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout