Dobytý Řím: Střety policie s příznivci Hamásu (videa)

Dobytý Řím: Střety policie s příznivci Hamásu (videa)

Nejen v Itálii, ale i v jiných zemích Evropy, došlo na ohlášené akce, které alespoň lépe ukázaly, jak silně jsou již některé země islamizovány. I když se k mohamedánům (jako vždy) přidávali i jedinci z Antify, lze celou tuto skvadru považovat za značný problém do budoucna.

Více než slova vypoví videa, níže se můžete podívat na střety muslimů s policií nejen v Itálii, ale také v Německu a Francii.

V Římě se na podporu Hamásu shromáždila ohromná masa, což jen dokazuje, že Řím byl již dobyt. Podobné davy bylo možné v rámci Itálie vidět i v dalších velkých městech, zejména v Milánu a Neapoli.

Příznivci Hamásu v Římě křičeli: „Nenávidíme policii. Pojďme je zabít!“. Pak nabádali k islámskému džihádu: „Intifáda až do vítězství!“ V Evropě máme obrovský problém:

Policie pak patřičně zareagovala:

Ve Francii zatýkali všechny, kdo se otevřeně přiznávali k přízni k Hamásu, totéž se dělo v Německu:

Paříž:

Berlín:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Dobytý Řím: Střety policie s příznivci Hamásu (videa)

 1. Velmi chytra zidovska taktika.
  Pomoci neziskovek nacpat do Evropy miliony muslimskycch negru, cimz se kontaminuje bila rasa a dale, tato invazni armada bude pouzita pro vytvoreni „solidarity“ az zidovska armada zacne masakrovat muslimy a krast dalsi pudu, pak se muslimska invazni armada v evrope vrhne na krestany.

  Tim se zajisti nekolik bodu z zidovskeho nakpniho seznamu :
  1. kontaminace blie rasy paleolitickymi haploskupinami negru
  2. vytvoreni velkeho izraele na uzemi arabu
  3. vyuziti bile evropske populace jako nedobrovlneho stitu proti opravnene arabske nenavisti proti zidum
  4. likvidace vsech nezidu (nejlepe tak ze se pozabijime na povel zidu a pro zidovsky prospech) tak jak se pise v Talmudu

  1. proběhne to přesně takhle „Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty Illuminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se Islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus
   vzájemně zničily. Mezitím budou ostatní národy, opět rozděleni v tomto tématu, donuceni bojovat až do bodu úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání… Vypustíme nihilisty a ateisty a vyprovokujeme ohromné sociální kataklyzma (rozvrat), které ve vší své hrůze jasně ukáže všem národům, jaké jsou následky absolutního ateismu – původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. Pak všude občané, nuceni bránit se před světovou minoritou revolucionářů, vyhladí ty ničitele civilizace a většinová populace, rozčarovaná z křesťanství, jehož deistický duch bude od té chvíle bez směru či možnosti cesty, bude prahnout po ideálu, ale aniž by věděla, kterým směrem upřít své uctívání, obdrží pravé světlo skrze univerzální vyjevení čisté doktríny Lucifera, konečně vynesené ven široké veřejnosti. Toto vyjevení bude možné následkem všeobecné reakce, která bude následovat po zničení křesťanství a ateismu, kdy obojí bude poraženo a vyhlazeno současně.“

 2. Zapad uz patri slimakum, ted je nutno vystoupit z EU a oplotit hranice. A strilet bez vyzvani, jen na rozdil od komunistu na ty, co lezou sem pro dozivotni “All inclusive”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout