Velká banka v Německu chce skoncovat se zákazníky, kteří nepodporují klimatickou agendu

Velká banka v Německu chce skoncovat se zákazníky, kteří nepodporují klimatickou agendu

Zdá se, že dopady klimatické agendy se začnou šířit i mimo velké korporace, které jsou již roky nuceny plnit některé požadavky těch, kdo většinu z nich z pozadí ovládají (BlackRock, Vanguard a spol.).

Již nějakou dobu jsou tyto velké podniky nuceny dodržovat různé kvóty na barevné, LGBTQ (například jejich zaměstnáváním či umisťováním do reklam), musí finančně podporovat organizace typu BLM, různé LGBTQ aktivisty a v neposlední řadě je po nich požadováno, aby se přizpůsobily klimatické agendě.

Body ESG tak zřejmě již nebudou požadovány jen po velkých korporacích jako tomu bylo dosud. Nyní začínají požadavky mířit i na malé a střední firmy.

Další údajná konspirační teorie se tak stává pravdou. Šílenství, které si objednali multimilionáři, aby zachránili svět, vstupuje do dalšího kola.

Německá pobočka nizozemské ING Bank se odděluje od „klimatických hříšníků“ – tedy všech, kteří se nepodřizují klimatické agendě. Pokud firma nepředloží plány na snížení emisí, bude muset hledat novou banku.

Dne 13. října informoval Berliner Zeitung o současných praktikách ING Bank, což je významná banka, která patří mezi „systémově důležité společnosti“ – a sama se označuje za „nejpopulárnější banku v Německu.“

ING by ráda ukončila obchodní vztahy s firemními zákazníky, pokud nebudou investovat způsobem šetrným ke klimatu. Stupeň „dobrovolnosti“ podílet se na klimatické hysterii dosáhl stupně „dobrovolnosti“ v povinném genovém očkování. 

ING potvrdila agentuře Bloomberg, že žádosti o úvěr mohou být zamítnuty z důvodů ochrany životního prostředí.

Eddy Henning, člen představenstva ING, vysvětlil, že ukončení vztahu se zákazníky mezi nimi vyvolalo „myšlenkový proces.“ Postup je údajně úspěšný, z pohledu ING se již někteří odmítnutí zákazníci vyvíjeli velmi pozitivně, neboť záhy své klimatické hříchy odčinili.

Společnost se zavázala sladit úvěrové portfolio v souladu s Pařížskou dohodou o ochraně klimatu. Chtějí podporovat stávající zákazníky „ve snižování emisí.“

Banka také předepisuje zákazníkům řadu chování, z nichž některá dávají smysl – jako je zákaz nucené práce a dětské práce. Jiná pravidla jsou však zcela vágní a pravděpodobně umožňují svévolné okamžité ukončení – např. „zákaz nerovného zacházení“ nebo „zákaz zadržování přiměřené mzdy.“

V budoucnu ING určí, co představuje nerovné zacházení a co představuje přiměřenou mzdu.

Domovská stránka také nabízí možnost „poskytovat informace.“ Zákazníci společnosti jsou poté kontrolováni týmem odborníků a v případě potřeby jsou pohnáni k odpovědnosti.

ING si v podstatě svěřuje suverénní úkoly, protože za určování porušení zákona by měl odpovídat výhradně stát.

Každý, kdo chce s ING obchodovat, musí vyplnit dotazník – a pokud odpovědi nebudou  vyhovovat představám globalistů, nebude fungovat ani obchodní vztah.

Kritérii, která banka používá při výběru svých firemních zákazníků, jsou kromě klimatických otázek také ekonomické, sociální a ekologické aspekty…

Jak dlouho potrvá než se začnou podobně jako firmy kádrovat i všechny fyzické osoby? Předpokládám, že ta doba se blíží.

Bude to každopádně ideální materiál pro pozdější systémy sociálních kreditů….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Velká banka v Německu chce skoncovat se zákazníky, kteří nepodporují klimatickou agendu

  1. Tak tahle banka se nás až tolik netýká, ale ona i Komerčka vystrkuje růžky. Nejlepší bude nebýt závislý na jedné bance a ty aktivistické bojkotovat.

  2. Už teraz sa teším na to, kedy budú musieť všetky banky na územiach dobytých moslimami /a nielen v Európe/ povinne prejsť na islamský systém o.i. bez úrokov – samozrejme aj vo Švajčiarsku,kde percento moslimov už dávno prekročilo dvojcifernú hranicu a stále prudko stúpa…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout