Další šokující informace ze smluv mezi Pfizerem a EU jen potvrzují, že jde o největší skandál v dějinách medicíny

Další šokující informace ze smluv mezi Pfizerem a EU jen potvrzují, že jde o největší skandál v dějinách medicíny

Ke skutečnému skandálu nedošlo vlastně jen proto, že se to jako vždy snaží zakrýt celý mainstream. Smlouvy unikly již v roce 2021, tehdy však o nich psalo jen několik málo alternativních médií, takže vše zaniklo mezi mnoha dalšími zprávami.

Před časem jste si také zde mohli přečíst výňatky z této smlouvy, která jen potvrzuje, že Evropané měli být pokusnými králíky.

Celá smlouva byla později zveřejněna na několika dalších stránkách a z nějakého důvodu se v poslední době objevuje na dalších a dalších webech.

Zveřejnění smlouvy není samo o sobě až tak zajímavé, dostupná je již od poloviny roku 2021, kdy byla zveřejněna v Itálii. Přečíst si ji lze mimo jiné na webových stránkách italské veřejnoprávní televize Rai.

Nicméně teprve po důkladném rozboru a porovnávání s dalšími fakty vychází najevo další velmi alarmující skutečnosti.

Jak jste si zde mohli nedávno přečíst, tak smlouvy vlastně popírají, že by byly tyto genové injekce bezpečné a účinné. Naopak, potvrzují, že nikdo netuší, zda tomu tak vůbec bude, stejně jako se neví, jaké budou vedlejší účinky.

A nejen to, nyní se dokonce podařilo zjistit, že smlouvy byly podepsány dřív, než injekce schválila EMA. Tím EU automaticky udělala z občanů pokusné subjekty.

O to spíš lze jen stěží uvěřit, že by si tyto experimentální injekce aplikoval kterýkoli z hlavounů v EU nebo vládní politik. Ti byli totiž se zněním smluv seznámeni.

Odborný asistent a lékař Hannes Strasser, který smlouvy velmi podrobně zkoumal, píše v článku pro rakouský kanál AUF1, že je již dlouho známo, že vakcíny byly testovány a schváleny příliš rychle a příliš ukvapeně.

Evropská komise a vlády znovu a znovu odmítaly smlouvy zveřejnit. Nyní je jasné proč: podpisem smluv si Komise a členské státy zahrávaly s životy téměř 500 milionů občanů.

smlouva

Smlouva se společností společnosti Pfizer, na kterou Strasser odkazuje, byla podepsána komisařkou pro zdraví Stellou Kyriakidesovou a Nanette Cocerovou 20. listopadu 2020. Odborný asistent to označuje za výbušný dokument.

Ze smlouvy vyplývá, že EU a společnosti Pfizer/BioNTech předpokládaly, že vakcína bude schválena Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA) o měsíc později, v prosinci téhož roku.

To je zvláštní stav věcí. Za normálních okolností je vakcína testována, nezávisle posouzena agenturou EMA a poté schválena a prodána.

V tomto případě se stal pravý opak: politici reprezentovaní Evropskou komisí a farmaceutický průmysl podepsali nákupní smlouvy týdny před schválením takzvané vakcíny. Následně Brusel vyvinul velký tlak na EMA, aby vakcínu schválila.

Strasser to považuje za neuvěřitelné.

smlouva

Ale to není všechno. Na straně 15 smlouvy společnost Pfizer přiznává, že vývoj vakcíny zahrnuje „významná rizika“ a „nejistoty.“

Podpisem smlouvy Komise podle Strassera uznává, že s výrobou vakcíny jsou spojena významná rizika a nejistoty.

Další šokující odhalení následuje na straně 24. Uvádí, že podávání očkovacích látek je výhradní odpovědností členských států EU. Odpovědnost nenesou Komise ani společnosti Pfizer/BioNTech, ale členské státy EU.

smlouva

Souhlasí také s tím, že výrobci vakcín nemohou nést odpovědnost za jakékoli škody způsobené používáním vakcín. Na straně 25 je uvedeno, co to zahrnuje: smrt, fyzickou újmu, duševní nebo citovou újmu, nemoc, zdravotní postižení, ztrátu nebo poškození majetku a finanční ztráty.

smlouva

„Jinými slovy, ještě předtím, než byla vakcína schválena, byly farmaceutické společnosti zproštěny odpovědnosti a Komise uznala úmrtí, nemoci a ekonomické škody způsobené očkováním,“ poznamenává Strasser.

Na stranách 48 a 49 se dále uvádí, že dlouhodobé účinky a účinnost vakcíny nejsou známy a že se mohou vyskytnout neznámé vedlejší účinky.

Strasser uzavírá: „Jako lékař považuji za neuvěřitelné, že tyto smlouvy byly podepsány Evropskou komisí a vládami členských států EU. Podle mého názoru je to největší skandál v dějinách medicíny.“

Vakcína, jejíž účinnost a bezpečnost nejsou známy, jejíž vývoj s sebou nese vysoká rizika, která by podle smlouvy mohla vést k úmrtí, nemoci a invaliditě, je podmínečně schválena agenturou EMA a poté podána starším osobám, dětem a těhotným ženám.

Vlády a mainstreamová média léta tvrdily, že vakcína je „dobře otestovaná, bezpečná a vysoce účinná.“ Samé fake news, samé lži, uzavírá Strasser.

„Evropská komise a evropské vlády lhaly a všichni očkovaní lidé byli redukováni na chodící morčata. A mainstreamová média se s radostí připojila k očkovací propagandě.“

Očkovaní jsou oběťmi této nezodpovědné politiky: byli podvedeni, svedeni, byl na ně veden nátlak a byli obelháváni. Nevíme, co se s nimi stane v dlouhodobém horizontu. Jediné, co vidíme, je, že stále více lidí umírá a onemocní, poznamenává lékař.

„Politika Evropské komise a vlád byla šílená. Nezodpovědní politici jsou spoluviníky smrti a nemocí bezpočtu lidí po celém světě. Otevřeli Pandořinu skříňku očkováním proti COVID-19 a nyní se nemoci a úmrtí šíří po celém světě.“

Budou však někdy tito zločinci skutečně potrestaní??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 38 Průměrně: 4.8]

16 thoughts on “Další šokující informace ze smluv mezi Pfizerem a EU jen potvrzují, že jde o největší skandál v dějinách medicíny

  1. …odvahu kázat správnou pravdu, promiňte lež. Každý šéf Smrtmini tvrdil, že je bezpečná a basta pitomci, promiňte ovčani. Kladu otázku: kde jsou a kde mohou být mrtvé milióny neočkovaných, nějak jim počet hapruje. Však víte čí syn Flégrcám je taky dobré strašidlo.

 1. potrestaní nikdy nebudou už tomu nevěřím a schvalovaní pandemické smlouvy WHO a změn MZP ve mě vyvolává že si s námi skutečně mohou dělat co chtějí jak vidíme cely podvod jim prošel bez trestu a uhony nedivím se jejich sebejistotou že v tom chtějí pokračovat

 2. Samo o sobě je šílené, že v této době kdy jsou již z větší části známé texty o tom co je tato vakcina zač, kdy výrobce ve slmlouvě s EU varuje na nedostečnou otestovanost, fatální následky včetně úmrtí, tak v naší námi placené veřejnoprávní televizi běží dnes a denně výzva k vakcinace. To je skutečně šílené a vrcholně nezodpovědné. Mnoho lidí, kteří se o nic nezajímají a důvěřují našemu zdravotnictví a médiím dochází na další vakcinace. Doufejme, že se tohle bude brzy řešit a vyvozovat osobní odpovědnosti.

 3. I v mém okolí se vyskytují osoby, kteří bez pochyb věří propagandě a chystají se dle pokynů na další
  opich. Turborakoviny a myokartitidy mezi známými si vysvětlují tím strašným covidem, v žádném případě
  injekcemi.

 4. Takže treba začať politkmi, hercami a zamestnancami všetkých médií, lekármi, športovcami, zdravotnými sestrami, samosprávou a všetkými, čo to propagovali, reklamovali a z toho prosperovali !!! A nezabudnúť na lobbistov farmácie, vrátane lekárnikov – všetkých čo to odporúčali, vnucovali, vyhrážali sa, klamali a pod. (aj policajní príslušbíci, sudcovia, učitelia na všetkých tipoch škôl až po univerzity) !!! Ale treba začať od nejväčších rýb ! Ale kto z politikov, prokurátorov bude mať na to gule, charakter, svedomie a kuráž? Možno čakajú na impulz, keď im začnú masívne umierať príbuzní… keď už bude neskoro aj na spravodlivosť, lebo veľa tupých úderníkov si dalo tiež mňamku pichnúť ! Tí nadšenci čo uverili a tlačili iných, tzv. svedkovia Pfizeroví svojmu osudu neujdú, ale tí čo koktejl nedali a iných tlačili, tých treba TVRDO poriešiť ! A ani madam Dolinková či Raši nie sú výnimkami !!!

 5. A ti a neni jich malo co si chodi pro ty biozbrane, nechteji o fatalnich nasledcich techto jedu ani slyset. Konstatuji slovy, cituji, me to nic nedela. Tyto obeti znam dost dobre, a vidim jak se meni pred ocima. Pouze oni si ty zmeny neuvedomuji. Takze to opravdu neni tak jak mluvi, nechteji se priznat k tomuto faktu. Vim ze se nechali zachranit, a do finale reknou, ze nejsou zabodani. Co se stydi nebo co? Ale tesi me ze jsem jednomu dobremu znamemu otevrela oci vakcinami. V nemocnici, kde byla hospitalizovana jeho manzelka s banalitou , mu bylo sdeleno ze zemrela na covidek. Samozrejma lez byla vedome zavrazdena lekarskym protokolem jejich lecby. Midazolam, remdesivir, plicni vetilace a vysoke davky morfia v posledni fazi vrazdy. Jemu rekli aby se dal zabodat, protoze jeho manzelka na covidek zemrela. Vysvetlila jsem, ze zadny covidek neni a ze byl podveden. Nyni aspon pochopil co jsou zac. Znam vicero lidi kteri se nechali zmanipulovat cim jinym nez strachem o sve blizke, aby se nechali take zabodat, Zachranite zivoty svym rodicum, prarodicum. Samozrejme ze ty zrudy v bilych plastich poslechli a dali se zapichat. A s veselou chodi na dalsi posilovacky!!! A to jsou prave ti kteri se meni pred ocima.

 6. Mnoho lidi si zrejme jeste mysli, ze mRNA injekce je vakcina, ale tak tomu neni. Injekcni mRNA geneticky vopich zadna vakcina neni!!!!!!!! A lide, kteri si to nechali vpichnout mohou i po 10-ti a vice letech zemrit na autoimunni reakci, ale to s mRNA covidovym vopichen nebude mit nic spolecneho.
  I kdyz je pres 100 let zname, ze zadna vakcina u rychle mutujiciho viru nemuze byt ucinna, lekarsti sarlatani propaguji mRNA svinsto dodnes a mnoho ovci si ti necha i dnes napichat.

  A lekarsti sarlatani nebudou nikdy potrestani, meli by dostat ale ucinny stredoveky trest.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout