Potvrzeno: Mladá Němka, která se účastnila hudebního festivalu nedaleko Gazy, je mrtvá

Potvrzeno: Mladá Němka, která se účastnila hudebního festivalu nedaleko Gazy, je mrtvá

Mnoho lidí sledovalo osud mladé Němky s izraelským občanstvím, Shani Louk. 22letá žena byla jednou z účastnic hudebního festivalu, který se odehrával poblíž pásma Gazy v době, kdy teroristé zaútočili.

Světoznámou se stala poté, co celý svět obletěl záběr teroristů z Hamásu, kteří vezli na korbě její tělo, nicméně v té době se ještě objevily spekulace, že by mohla být naživu, i když těžce zraněná.

Již poněkud nepřirozená poloha jejího těla (zejména podivně pokrčená noha) mohla naznačovat, že je po smrti. To se nyní potvrdilo. Teroristé tak ve videu zneuctívali již mrtvou Shani Louk.

Shaniina matka Ricarda (r.) udělala vše pro to, aby získala svou dceru zpět
Matka (na obrázku vpravo) oznámila, že je její dcera mrtvá.

Po více než třech týdnech úzkostných nadějí rodiny Shani Louk, že může být stále naživu, mají nyní smutnou jistotu:

Dnes její matka a sestra oznámily, že Shani je mrtvá.

„Bohužel jsme včera dostali zprávu, že moje dcera už nežije, “ řekla matka Ricarda.

A Shaniina sestra Adi také napsala na „Instagram: S velkým zármutkem oznamuji smrt své sestry.

Doposud se Shaniho tělo nenašlo, jak oznámila Ricarda Louk. Vzorek DNA byl odebrán na základě úlomku lebeční kosti. Matka nyní předpokládá, že její dcera byla mrtvá od 7. října – pravděpodobně po výstřelu do lebky během teroristického útoku.

V rukou teroristů Hamasu je stále dalších dvanáct až třináct německých občanů.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Potvrzeno: Mladá Němka, která se účastnila hudebního festivalu nedaleko Gazy, je mrtvá

  1. Takovej bordel na světě tu dlouho nebyl, je na čase, aby zasáhl ten jejich všemohoucí veliký Bůh a napravil všem těm sionistům a arabům gebule.

  2. Svenovi: Dievčina mala predsa izraelské občianstvo – išla na normálny koncert konaný v miestach, kde sa Izraelci bežne pohybujú. Nikto nemohol vedieť, čo sa stane. Chúďa.

  3. A kdo stvořil HAMÁS ??? USA, dodávaly zbraně jak Izraelcům, tak arabům, a proti komu, to přece víme. Ptejme se, kdo z toho má nyní užitek?

  4. je to Ash-ke-Nazi „kolotoč vecnosti“…Úž 80 rokov vyblakujú do sveta že sú ASH= POPOL z Auschwitzu, pričom 80 rokov obracaju Palestínu a Palestíncov na ASH= popol, lebo su to Nazi= Nacistický “ survivors“ holyhoaxu, co obracaju teraz ich Auschwitz-= Gazu na POPOL! A čoskoro sa strhne bitka s Hizbollahom a potom s Iranom, a na večný POPOL ich obrati nukleárny Pakistan!!! Takže POPOL SÚ A V POPOL SA OBRATIA….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout