Chorvatský europoslanec: Mainstreamová média jsou teroristické organizace! (video)

Chorvatský europoslanec: Mainstreamová média jsou teroristické organizace! (video)

Je všeobecně známo, že je to právě mainstream, kdo nejvíc manipuluje veřejným míněním. Dávno neslouží k informování lidí, ale výhradně k ideologické indoktrinaci, jejímž cílem je vytvoření jednotného názoru a likvidace názorové a politické plurality.

Tato Bruselem dotovaná média jsou tedy součástí jednostranné propagandy a hlásnou troubou těch, kdo je slušně platí.

Asi právě za covidu jsme nejlépe názorně viděli, jak tyto propagandistické nástroje fungují. Tehdy nestoudně šířily jednostrannou propagandu, která se záhy ukázala jako lživá a záměrně manipulativní.

Ale to jim nestačilo, protože zatímco mainstreamová média podporovala lživý narativ, tak odborníky, kteří se odvážili jejich lžím vhodnou argumentací oponovat, záhy dehonestovala.

Na to upozornil i chorvatský europoslanec, jemuž také vadí, že tito lháři jsou i nadále prezentováni jako „studnice jediné pravdy.“

Chorvatský poslanec Evropského parlamentu ve svém projevu ostře kritizoval zavedená média, která během takzvané pandemie masivně šířila fake news a způsobila tak mnoho obětí.

Mislav Kolakušić proto vyzval, aby tyto mediální společnosti byly prohlášeny za teroristické organizace.

Mislav Kolakušić, právník a politik, který je od roku 2019 poslancem Evropského parlamentu za Chorvatsko, k tomuto tématu prohlásil:

Média a pravda. Pro návrat k normálním lidským hodnotám je nutné prohlásit CNN, Reuters, Associated Press, Deutsche Welle a podobné mediální fanatiky a mediální Taliban za teroristické organizace. 

Během takzvaných pandemií a nucených válek produkují obrovské množství dezinformací a šíří nenávist mezi lidmi a národy, což má za následek miliony obětí v Evropě a ve světě. 

To není zákon svobody médií, ale svobody šíření nenávisti a fake news, které vedou svět do temných časů a totalitních systémů.

Zde je video:

Na X dostal Kolakusic za tato ostrá slova velkou podporu.

Zdá se, že zpravodajství zavedených médií v letech covidových bylo zaměřeno na co největší rozdělení společnosti: pravda v podobě kritických informací o Covid-19 či účincích opatření a experimentálních vakcín, byla potlačena, zatímco jednotná mediální propaganda vycházela ze všech goebbelsovských médií.

V důsledku toho byla škodlivá opatření neustále rozšiřována a lidé byli tlačeni k aplikaci experimentálních injekcí, které stály nespočet lidí zdraví a životy.

Stejné vzorce se odrážejí ve všech zprávách mainstreamových médií, nejen na covidové téma. 

Tak jak politici ve všech loutkových zemích opakovali totožné fráze, mainstreamová média vedla jednotnou propagandu, ať už to bylo u nás, v Německu, Francii, Rakousku, Itálii, USA, Austrálii nebo kdekoli jinde.

Není tedy divu, že žaloby, které již v některých zemích na covidové zločince oběti experimentálních injekcí podávají, nesměřují jen na zodpovědné zkorumpované politiky a rádoby odborníky, ale také na korporátní média, bez kterých by byly  zisky Big Pharmy výrazně nižší.

A zřejmě i nadměrná úmrtnost, kterou nyní hlásí z mnoha zemí, by dnes byla jen minimální…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Chorvatský europoslanec: Mainstreamová média jsou teroristické organizace! (video)

  1. by mě zajimalo jestli Fico na Slovensku udělá taky něco podobného a bude nějak bojovat proti těm covidovym lžim co se za covidu dělo na Slovensku to by snad neměl byt problém poukazat co dělala Hegero Matovičova vláda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout