Čekají Evropu v pátek na základě výzvy vůdce Hamásu teroristické útoky?

Čekají Evropu v pátek na základě výzvy vůdce Hamásu teroristické útoky?

Jistě jste již zaznamenali, že vůdce Hamásu (viz titulní obr.), který se sám skrývá v poklidném a bezpečném Kataru, vyzval k pátečnímu džihádu.

Ten má být sice prvotně namířen proti Židům, nicméně muslimové považují za podřadné nepřátele všechny káfiry – bez rozdílu.

I když o výzvě k muslimům v celém světě psal i mainstream, alespoň ve zkratce si zopakujme, k čemu byli mohamedáni v celém světě vyzýváni a co konkrétně to může znamenat.

A podíváme se na to očima konvertity od islámu. Rodilí muslimové, kteří byli v islámu vychováni, ale později odešli z muslimských zemí a konvertovali, chápou smýšlení této komunity mnohem lépe než kdo jiný.

Žili v tom, znají muslimskou přetvářku a myšlení fanatických vyznavačů Alláha, pro které jsou všichni nemuslimové – bez rozdílu – podřadným plebsem, který má jen tři možnosti: konvertovat, oddaně sloužit muslimům a platit džizju nebo být zlikvidován.

Uživatel X „Bratr Rachid“, bývalý muslim, nyní křesťan, byl první, kdo sdílel obsah Mašálovy řeči. Nastínil klíčové body:

  1. Ukázat hněv, zejména v pátek, v muslimských zemích a také mezi muslimskou diasporou po celém světě; nazval to „pátkem záplavy Al-Aksá“, řekl, že to vyšle poselství hněvu sionistům a Americe
  2. Požádal o finanční pomoc všechny muslimy z celého světa; aby jim pomohli s penězi, nazval to „finančním džihádem.“ Požádal muslimy, aby dali peníze bojovníkům v Gaze, aby jim kompenzovali zničení.
  3. Požádal o politický tlak ze strany muslimských vůdců a muslimských zemí, aby zastavili izraelskou vojenskou invazi do Gazy.
  4. Nejdůležitější věc: Požádal všechny muslimy po celém světě, aby nesli džihád za svou duši; musí bojovat a být mučedníky pro Al-Aksá. Chce, aby muslimové bojovali proti Židům, počínaje muslimy, kteří žijí v zemích obklopujících Izrael: Jordánsko, Sýrii, Libanonu a Egyptě (ale i v dalších zemích), aby šli k hranicím a pokusili se vstoupit, každý svými vlastními prostředky. Řekl: „Nastal čas, aby byl džihád aplikován v terénu, spíše než jen teoreticky. Požádal mudžahedíny, aby šli v dlouhých karavanách a zanechali svou krev na území Palestiny.

V samostatném příspěvku bratr Rachid poskytl svou analýzu založenou na Mašálově řeči:

  1. Předpovídám možné teroristické útoky v pátek (nebo dokonce dříve) v evropských zemích a USA zejména proti židovským cílům a také americkým cílům
  2. Předpovídám protesty v muslimských zemích i v západních zemích, vedené islamisty, kteří projevují zuřivost násilnými činy a ničením
  3. Předpovídám možné útoky proti Američanům a Židům v některých muslimských zemích
  4. Předpovídám, že se na hranicích Izraele neobjeví nikdo, kdo by vedl džihád

Hrozbu nejspíš chápou i v některých městech, kterých by se útoky mohly týkat, protože v mnoha západoevropských městech i ve velkých městech v USA (např. v New Yorku) již vyzývali k ostražitosti a jsou přísněji střeženy některé možné cíle džihádistů.

Největší hrozbu zde spatřuji pro Evropu a Indii. V Indii probíhá džihád již nějakou dobu a je pravděpodobné, že v pátek bude útoků víc než obvykle.

V západoevropských zemích vidím jako nejpravděpodobnější možnost útoky ve Francii, kde již mohamedáni před pár měsíci ukázali, „co umí.“

Nicméně z obliga samozřejmě nejsou ani další budoucí evropské chalífáty jako Německo, Rakousko, Švédsko, Belgie nebo Holandsko. Alláhových vojáků proudí do Evropy až tisíce denně, udeřit nakonec mohou kdekoli.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Čekají Evropu v pátek na základě výzvy vůdce Hamásu teroristické útoky?

  1. Ak nevypukne svetové povstanie moslimov /nielen/ proti Židom už zajtra, tak do niekoľkých dní takmer určite. Najznámejší slovenský konvertita vyškolený v Saudskej Arábii a obľúbenec „nášho“ mainstreamu Jozef Lenč sa nepochybne teší. Je dosť pravdepodobné, že aj Muhammad bin Salmán vydal tajný rozkaz imámom po celom svete, aby vyzvali moslimov po celom svete na všeobecný džihád.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout