Autor explozivní studie: 1 úmrtí na 800 injekcí (video)

Autor explozivní studie: 1 úmrtí na 800 injekcí (video)

Nedávno jste si zde mohli přečíst o studii, která dokazuje, že nejméně 17 milionů lidí, kterým byla aplikována takzvaná „covid vakcína,“ v důsledku toho zemřelo.

Pravděpodobnost, že se daný jedinec stane obětí genových jedů se zvyšuje s věkem, ale velmi záleží i na použité šarži.

Jde tedy v podstatě o ruskou ruletu, kterou už také hraje stále méně lidí, jak je vidět i na malém zájmu o tzv. „posilovače.“

Nyní vám přináším obsáhlý rozhovor s vědcem, který na základě analýz úmrtnosti a proočkovanosti 17 zemí dokázal vypočítat odhadovanou průměrnou úmrtnost.

Vše skutečně ukazuje na to, že po téměř celém světě probíhá důchodová reforma…

Denis Rancourt napsal více než 100 článků a působil na prestižních institutech ve Francii a Nizozemsku. Mnoho let také působil jako profesor a vedoucí vědecký pracovník na univerzitě v Ottawě.

17. září zveřejnil studii o úmrtnosti spojené s vakcínou proti covidu. Článek je založen na datech ze 17 zemí.

Výzkumníci objevili příčinnou souvislost mezi mnoha nárůsty úmrtí a zaváděním vakcín.

Investigativní novinářka Sonia Elijahová měla rozhovor s Rancourtem. Poznamenal, že na jižní polokouli byl pozorován prudký nárůst úmrtí po zavedení boosterů. Po každém zavedení posilovací dávky následoval prudký nárůst úmrtnosti.

Zejména v Chile a Peru to bylo velmi jasně viditelné. V těchto zemích byla jedna z 20 injekcí smrtelná pro osoby starší 90 let, které dostaly čtvrtou dávku. Starší lidé byli údajně očkováni, aby byli „chráněni“, ale opak byl pravdou.

Výzkumníci vypočítali, že v průměru jedna z 800 injekcí způsobila smrt.

Sečetli nadměrnou úmrtnost ve všech zkoumaných zemích a dospěli k závěru, že vakcíny proti covidu způsobily asi 17 milionů úmrtí po celém světě.

Celý rozhovor si můžete poslechnout níže (anglicky):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.1]

One thought on “Autor explozivní studie: 1 úmrtí na 800 injekcí (video)

  1. 17 mil. mrtvých při 800:1 je 13,6 miliard toxín, toxínu si nechali píchnout vícekrát, pak při průměrném 3xopichu je to nad 4 miliardy lidí, a to je příliš. Poměr by měl být nižší, ale je to vesměs jedno, čísla nevrátí životy a zničené zdraví, taktéž neočekávám rozvoj kritického myšlení. Podivné zůstane, že si zvýšení úmrtnosti nevšímá většina dozorových orgánů. Asi vítr Máchale.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout