50 let starý záznam, v němž členové Římského klubu a tvůrci klimatického podvodu potvrzují, že jejich cílem je absolutní kontrola společnosti (video)

50 let starý záznam, v němž členové Římského klubu a tvůrci klimatického podvodu potvrzují, že jejich cílem je absolutní kontrola společnosti (video)

Římský klub razí již více než 50 let ideu masivní depopulace, která má posloužit k lepšímu ovládnutí zbývajícího obyvatelstva planety. V průběhu času si jeho členové stanovovali různé cíle – od půl miliardy až po dvě miliardy, ale nad tento počet nikdy nešli.

Známé je také propojení Římského klubu s WEF, ale i dalšími globalistickými organizacemi. Byl to právě Římský klub, kdo jako první vymyslel ideální způsob depopulace mas: Je nutno uvést člověka jako takového coby hlavní problém – v tomto případě mělo jít o ovlivnění klimatu.

Jen málokdo si však pamatuje, že v 70. letech ještě globalisté varovali před novou dobou ledovou, aby pak flexibilně přecházeli přes jiné katastrofické scénáře (například freonový podvod) až po globální oteplování.

Nyní již tedy spíše hovoří o změně klimatu, protože nikdo neví, kam bude klima dále směřovat. Co když bude nutné přejít na scénář ze 70. let?

O nutnosti vyvolat v lidech dojem, že to právě oni sami přispějí ke zničení planety jen tím, že žijí a množí se, se zmiňuje čelní představitel  Římského klubu Dennis Meadows v knize „Meze růstu,“ která vyšla již v 70. letech.

I v tomto videu Meadows jasně říká, že je nutné populaci razantně snížit:

V  dokumentu z roku 1973, z něhož je video níže, klíčoví členové Římského klubu – původní architekti klimatického podvodu – tvrdí, že absolutní kontrola nad společností, včetně kontroly populace, zastavení ekonomické prosperity a snížení průmyslové výroby, je jediným způsobem, jak odvrátit hypotetickou „katastrofu.“

„Dosáhli jsme úrovně prosperity, která nese semena rozvratu a vyžaduje kompletní přehodnocení sociálních, politických a jiných situací na celém světě.“

 

A touto hypotetickou katastrofou je nyní údajná změna klimatu, údajně způsobená člověkem produkovaným CO2.

To, že je tento plán již v plné realizaci, potvrzuje, že právě probíhá zmíněné zastavení ekonomické prosperity (řízená ekonomická krize, deindustrializace, likvidace energetické bezpečnosti, škodlivá politika zeleného údělu).

Zároveň se mezitím přistoupilo i k dalším depopulačním metodám (propaganda trans, LGBT, genové injekce), které možná původním architektům budoucího NWO ještě nepřišly na mysl – nebo o nich alespoň nehovořili tak otevřeně.

Ovšem právě plánovaná destrukce společnosti a prosperity – jak jsme mohli nedávno v malém vidět na příkladu „první udržitelné země“, Srí Lanky – má také vést k hladomorům, blackoutům, nepokojům a občanským válkám.

Zrušení hotovosti, zavedení CBDC, ID, sociálních kreditů a zřizování 15minutových chytrých měst – to vše pak budování plně ovládané společnosti završí.

Ovšem o většině těchto nástrojů se ještě zakladatelům Římského klubu před více než 50 lety ani nesnilo…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “50 let starý záznam, v němž členové Římského klubu a tvůrci klimatického podvodu potvrzují, že jejich cílem je absolutní kontrola společnosti (video)

  1. Nesmíme zapomenout, že všechny ty jejich kluby a organizace které mají v plánu depopulaci a zotročení lidí by byly jen klubem tlachajících snílků, kdyby to za ně nerealizovaly zkorumpované národní vlády a zaprodaná média, která jsou všechna v jejich vlastnictví. Mýtus o tisku jako sedmé velmoci, který hlídá demokracii je směšný a 50 roků nepravdivý. Vše je v rukách lidí – voličů aby se tři měsíce před volbami nenechali zase opít rohlíkem a neposlouchaly manipulované prognózy voleb. Slovensko a Maďarsko je toho jasným důkazem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout