V „lékařských“ odděleních NATO byl vyvinut prach, který může vyvolat epidemie mrtvice (video)

V „lékařských“ odděleních NATO byl vyvinut prach, který může vyvolat epidemie mrtvice (video)

Ve videu, které můžete shlédnout níže, hovoří dr. Giordano o tom, jak on a jeho kolegové z lékařských oddělení NATO vytvořili nanočásticový inteligentní prach, který je schopný vyvolat epidemii mrtvice v tom, co nazývá „difuzní pole“, což znamená, že jednoduše zaplaví vybranou oblast a způsobí mrtvici mnoha lidem.

Popisuje:

„Takže to, co zde můžeme udělat, je infiltrovat mozkový prostor nanočásticemi, které se hromadí in situ (na místě) v mozku, a pak se stane jedna ze dvou věcí: buď ho napadne z vaskulárního prostoru, dostane se dovnitř krevního řečiště. Tam prochází nosem, sliznicí nebo infiltruje cévní prostor a ucpe jej. Jaký je výsledek? Co se stane? Přesně to, co je známé jako nanočásticová mrtvice nebo hemoragická diatéza (predispozice k mozkovému krvácení).“

Poté vysvětluje, jak italská výzkumná a technologická skupina udělala spoustu práce, aby prokázala jeho účinnost na pokusných zvířatech.

A také říká, jak možná nedostanete mrtvici, ale budete mít narušené mozkové procesy a vlastnosti – a v důsledku toho se u vás vyvine něco jako dlouhodobý válečný efekt, kdy začne být ovlivňována populace ve stále soustřednějších kruzích expanze.

Hovoří o ovládání mysli, modifikaci chování a depopulaci. Jen pro objasnění…

To je také důvod, proč byl Fauci po léta miláčkem NIH a armády a nejlépe placeným vládním úředníkem. Pomáhal realizovat všechny tyto programy a byl odpovídajícím způsobem placen.

A nezapomeňte, že Fauci byl také jedním z hlavních režisérů covidového podvodu, podle jehož pokynů jednaly vlády a psala korporátní média  po celém světě.

A co ještě? Wuhanský virologický institut v jím pronajatých laboratořích zkoumal a vyvinul stejné nanotechnologie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “V „lékařských“ odděleních NATO byl vyvinut prach, který může vyvolat epidemie mrtvice (video)

  1. bude jen huř mají s testu z nosní sliznice ještě z doby covidove genom všech zemi světa aby do budoucna mohli zpusobit skutečnou pandemii a zabit ty národy kterých se chtějí zbavit už dlouhodobě tedy Rusu a Slovanu jako celek nekteři si mysli že to nejhorší s covidem mají lide za sebou ale opak je pravdou bude daleko huř beztak se někde v Laboratořich vytvaři něco čím nás Slovany v budoucnu vyhladí v budoucnu mužeme očekavat biologickou válku zcela určitě

  2. Takže Tucker mal pravdu, Bidet s démonkratmi chcú pred voľbami v USA vyvolať priamy vojenský konflikt s Ruskom v 2024, a preto sa už na to krajiny NATO intenzívne, ale ticho pripravujú a ČR nie je výnimkou: https://www.youtube.com/watch?v=Xw7hsDO-lC8 !
    Inými slovami, satanisti – slobodomurári sa úchylne úchýlia k čomukoľvek, čo ich udrží pri moci a vyvolá čo najväčšiu depopuláciu a nuklerána vojna nie je výnimkou, keď v USA a krajinách NATO (na malé výnimky ako Maďarsko) vládnu primitívni psychopatickí debily !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout