Podívejte se, jak rozdílně se chová německá policie k odpůrcům covidové diktatury a ke klimatickým extremistům (video)

Podívejte se, jak rozdílně se chová německá policie k odpůrcům covidové diktatury a ke klimatickým extremistům (video)

Zajímavé video je kompilací „zásahů“ proti různým demonstracím.

Jde o rozdílný přístup na jedné straně ke klimatickým extremistům a na té druhé k odpůrcům covidové diktatury.

Na záběrech odpůrců covidismu jsou vidět jak jedinci, kteří se účastnili demonstrací, tak jedinci, kteří vyšli na ulici bez roušky v době, kdy bylo její nošení nařízeno i venku.

Z té doby známe podobné záběry i od nás, kdy policie zaklekla na lidi bez roušky uprostřed pusté ulice.

Samozřejmě na příkaz „nadřízených“ se policajti velmi brutálně pouštěli i do starších lidí – a ne vždy bez následků na životě či zdraví. Brutalita byla nezměrná a plně podporovaná systémem.

Na druhé straně zde máme klimatické extremisty, kteří se přilepí k silnici a blokují dopravu. Tím často odkloní sanitky z nejkratší trasy, způsobí, že mnoho lidí přijede pozdě do práce či do školy, na příslušný dopravní spoj, k lékaři, na pracovní pohovor, na pohřeb či kamkoli jinam.

Příběhů o tom, kolik lidí již tato klimatická sekta poškodila, je nepřeberně.

Přesto s nimi policajti zachází v rukavičkách.

A pokud se už najde policista, který si dovolí víc – jako například před pár dny policistka, která polila klimatickému idiotovi hlavu olejem – pak je přísně potrestán.

K videu níže bych ještě přidala „zákroky“ proti muslimským nepokojům, jaké zažilo Německo například na Silvestra. I v těchto případech se policie drží nazpět…

I takto zasahovali němečtí policajti proti odpůrcům covidových restrikcí – a prošlo jim to.

Nils Melzer, který byl v té době zvláštním zpravodajem OSN pro mučení,  se dozvěděl v souvislosti s těmito záběry (viz obrázek níže) o brutálních policejních útocích během demonstrací v Berlíně.

Jeho zpráva o tom byla zveřejněna vloni 30. května. Melzer diagnostikuje selhání systému v Německu – spolková vláda považovala odpověď na jeho písemnou analýzu a otázky v ní formulované za zbytečné.

I přes tuto intervenci z OSN však německá vláda odmítla případy brutálních zásahů prošetřit a nikdo za ně nebyl potrestán.

A zatímco za zásahy, jaké vidíte na obrázku výše, byli zřejmě policajti ještě odměněni, policistka, která si dovolila polít kuchyňským olejem klimatickou nálepku, čeká na přísné potrestání….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Podívejte se, jak rozdílně se chová německá policie k odpůrcům covidové diktatury a ke klimatickým extremistům (video)

  1. Takzvaným klimatickým aktivistom /po dobytí Európy moslimami budú samozrejme všetci pozabíjaní, už sa neviem dočkať/ nevadí ani náhodou, že napr. Saudská Arábia vyrába elektrinu výlučne z ropy. Nehovoriac už o šialenstve týkajúcom sa solárnych či veterných „elektrární“…

  2. Pěkné video, hlupák s funkcí dementa s přídělem moci a výuky v mlácení je vždy radost pohledět…
    Ty tupé kurvy proklínám, ať zhebnou na toxínu co nejdříve!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout