Studie ukazuje vážné poškození imunity u dětí po aplikaci Pfizer „vakcíny“

Studie ukazuje vážné poškození imunity u dětí po aplikaci Pfizer „vakcíny“

Jistě jste již zaznamenali termín VAIDS, který se začal objevovat brzy poté, co se začaly hromadně aplikovat experimentální genové injekce.

Jak zjistilo již několik studií, tak mRNA přípravky likvidují imunitu, takže tělo není schopno se bránit některým patogenům.

VAIDS pak vychází z názvu jiného onemocnění, které způsobuje ztrátu imunity – AIDS. Důsledky jsou v podstatě velmi podobné.

Prozatím byly studie prováděny pouze na dospělých, nicméně poslední studie zjišťovala, jaké mají genové injekce dopady na imunitu dětí…

Děti mají ve skutečnosti silný a adaptivní imunitní systém. Experimentální injekce Covid od společnosti Pfizer však u nich způsobují vážné dlouhodobé škody, jak objasňuje nově publikovaná studie. Stávají se náchylnější k jiným patogenům.

Již nějakou dobu je všeobecně známo, že Covid-19 ve skutečnosti nepředstavuje žádné nebezpečí, zejména pro děti a mladé lidi.

To zašlo nyní tak daleko, že několik zemí přestalo podávat injekce dětem, dospívajícím a mladým dospělým se zdůvodněním, že vedlejší účinky výrazně převažují nad přínosy.

Nyní vědci z Murdoch Children’s Research Institute a Royal Children’s Hospital v Melbourne v Austrálii zkoumali další imunologické účinky experimentálních injekcí mRNA u dětí.

Ačkoli vědci nepoužívají termín „VAIDS“ (syndrom získané imunodeficience), právě na něj poukazují výsledky  studie nazvané: „BNT162b2 – Očkování proti COVID-19 u dětí mění cytokinové reakce na heterologní patogeny a agonisty Toll-like receptorů“.

Vědci zjistili „celkový pokles cytokinových a chemokinových odpovědí“ na bakterie, houby a „necovidové“ viry u dětí po dvou injekcích mRNA od společnosti Pfizer.

„Naše výsledky naznačují, že vakcinace mRNA SARS-CoV-2 by mohla změnit imunitní odpověď na jiné patogeny, které by mohly způsobit onemocnění, kterým lze předcházet vakcínou i bez ní,“ napsali autoři v článku Frontiers in Immunology.

„To je zvláště důležité pro děti, protože jsou vystaveny vysoké míře mikrobů ve školce, ve škole a na společenských akcích; často se s těmito mikroby setkávají poprvé; a dostávají také vícenásobné očkování jako součást rutinních očkovacích schémat pro děti.“

Genové injekce od společnosti Pfizer by mohly nejen zvýšit náchylnost dětí k různým infekčním onemocněním, ale mohly by také negativně ovlivnit imunitní odpověď na různé další vakcíny. 

Za určitých okolností by to také mohlo znamenat, že jakékoli vakcíny, které byly používány po dlouhou dobu, se v důsledku injekcí mRNA stanou prakticky nepoužitelnými, protože v důsledku toho byl „zlikvidován“ imunitní systém dětí.

Vědci zjistili, že krevní vzorky po očkování vykazovaly nižší cytokinovou odpověď na necovidové patogeny ve srovnání se stavem před očkováním.

Tato snížená imunitní odpověď přetrvávala zejména u virů jiných než Covid. 

Vzorky krve odebrané po šesti měsících (!) ukázaly, že některé děti stále slabě reagují na proteiny z viru hepatitidy B a proteiny, které napodobují virovou infekci. Cytokinové reakce se však zvýšily po bakteriální expozici.

Podobné negativní imunologické reakce byly již dříve hlášeny ve studiích na dospělých (viz zde a zde ). Nyní je stále jasnější, že je třeba v této oblasti provést podstatně více výzkumu. 

Jde přece o lidské zdraví.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

One thought on “Studie ukazuje vážné poškození imunity u dětí po aplikaci Pfizer „vakcíny“

  1. V soucasne dobe je kazda ocko vakcina biologicka zbran. Viz depopulacni plan agenda 2030. Ukolem vakcin je cituji Gatese kdyz odvedeme dobrou praci na vakcinach, snizime pocet obyvatel o 15 procent. Samozrejme ze tim chtel rici na 15 procent!!! celkoveho poctu. Oni chteji poslusne stado, nezapomente ze jsou v dominantni roli a lide jsou jejich otroky. Sami vidite ze lide mlci a nechaji si od techto tyranu libit jejich diktatury. A poslusne se podrizuji jejich zakazum a prikazum. To je smutna pravda. A ze je vysoka nedumrtnost ockovanych, vsech vekovych kategorii, je nezajima. Tim myslim ty zabodane. A ti zabodani jeste reknou ze zabodani nejsou, presto ze vim ze se dali zabodat a chlubili se tim. Vesmes vypadaji jak nad hrobem. A navic odporne pachnou. A jeste jedna poznamka. Imunita deti se zvysuje od narozeni. Vrazy v bilych plastich to vi. a proto je ocko schema, ne pro posilovani imunity ale pro potlaceni imunity. Imunita deti se potlacuje od narozeni. To je holy fakt. A imunitu poskozuje kazda vakcina. A to je zamer ocko vakcin. Vytvorit problem podat vakcinu, a nabidnout reseni, lecit deti od narozeni.
    Takto se vyrabi dozivotni pacienti farma byznessu. No neberte to kdo to ma? jak rika Paroubek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout