Některé evropské země pořádají 1. října demonstrace za vystoupení z WHO a proti chystané diktatuře

Některé evropské země pořádají 1. října demonstrace za vystoupení z WHO a proti chystané diktatuře

V souvislosti s akcí nazvanou: „Europe for freedom“ (Evropa za svobodu) by mělo po celé Evropě proběhnout několik demonstrací. Jak se mi podařilo zjistit, tak demonstrace proběhnou například v Rakousku a ve Švédsku.

Vídeň je poměrně blízko, a protože se demonstruje proti diktatuře WHO a za všechny Evropany, pak se může kdokoli z vás na nedělní demonstraci vydat.

Zatím mi není známo, že by se tato celoevropská akce konala i u nás či na Slovensku, které nyní spíše žije volbami, ale je možné, že jsem jen něco přehlédla, takže pokud se u nás nějaká akce koná (pak by ovšem byla dost špatně propagovaná), můžete místo a čas napsat do diskuze.

I když zřejmě demonstrace jako takové vůbec nic nevyřeší a názory vlád nezmění, podobné akce alespoň upozorní „spící“ obyvatelstvo na to, co se nyní na půdě WHO chystá.

Pandemická smlouva a změny Mezinárodních zdravotních předpisů jsou natolik diktátorskými dokumenty, že je nutné udělat maximum pro to, aby se o nich dozvěděla co nejširší veřejnost.

Podobné demonstrace mi tak připadají mnohem smysluplnější než jakékoli jiné, protože pokud je demonstrace na jedno zásadní téma, o kterém nejsou masy informovány, spíš se pak dozví, co vše se na obyvatele takřka celé planety chystá.

Než se podíváme na rakouskou a švédskou demonstraci, zajdeme na skok do Německa.

Tam bylo podáno mnoho žalob právě v souvislosti s chystanou diktaturou WHO, která zcela popírá ústavní práva členských zemí. Jedna z žalob se řešila právě tento týden…

Spolkový ústavní soud včera zamítl žalobu proti budoucímu německému schválení mezinárodní pandemické smlouvy, která byla v žalobě označena za nepřípustnou.

Obavy stěžovatele z narušení suverenity zde zjevně nebere německý soud vážně.

Nicméně i přesto nadále pokračuje v Německu mnoho dalších iniciativ proti diktátorským dokumentům WHO.

Kromě toho, že se v současnosti u Spolkového ústavního soudu projednává více než 1600 dalších téměř identických ústavních stížností, byla 18. září v Petičním výboru Spolkového sněmu projednána petice proti pandemické smlouvě, která se obávala ztráty základních práv.

Tolik jen ve zkratce aktuální činnost odpůrců v Německu a nyní se podíváme na to, v jakém duchu budou již zmíněné demonstrace v Rakousku a Švédsku.

Rakouská pozvánka na demonstraci (viz také obrázek výše), která se koná 1. října od 11.30 ve Vídni na Heldenplatzu, mimo jiné uvádí:

Kdo se nyní nepostaví za svou svobodu, mohl by ji brzy ztratit trvale. Protože jakmile WHO získá převahu, nezůstane kámen na kameni. Masivně budou omezena nejen naše základní práva a občanské svobody.

WHO si dovoluje svobodně rozhodovat o tom, jaké léky máme konzumovat, jaká má být svoboda cestování občanů a jakými zvrácenostmi budou trápit naše děti již ve věku mateřské školy a základní školy.

Zatímco se stále více občanů probouzí a hluboce přemýšlí o WHO a nadcházející  pandemické smlouvě, mezi širokou veřejností stále existuje mnoho otazníků, když se toto téma dostane na stůl.

Aby byla zajištěna větší přehlednost a vzdělanost mezi obyvatelstvem, lékařka Maria Hubmer-Moggová spolu s právníkem Dr. Georgem Prchlikem uspořádala shromáždění ve Vídni 1. října 2023, na kterém se svými vzrušujícími prohlášeními vyjádří řada známých národních i mezinárodních řečníků. 

WHO je pečlivě sledována z právního, lékařského, politického a mediálního hlediska.

Tolik krátce z pozvánky na rakouskou demonstraci.

Také ve Švédsku se chystají protestovat proti členství ve WHO a diktátorským smlouvám. Na tuto demonstraci se zřejmě nevydáte, nicméně také zde se očividně již v samotné pozvánce organizátoři – většinou zdravotníci – snaží probudit i ostatní, aby si uvědomili, co se na celý svět chystá:

1. října bude ve Stockholmu uspořádán Exit WHO – Manifestace za švédskou suverenitu. Účelem je protestovat proti změnám MZP Světové zdravotnické organizace a pandemické smlouvě, které podle organizátorů dávají organizaci OSN právně závaznou moc nad členskými státy a hrozí omezením lidských práv.

„Když organizace, na kterou spoléháme, že nám poradí ohledně našeho zdraví, navrhne přeměnit svou pozici na organizaci s právně závaznou pravomocí, musíme se ptát sami sebe – co to pro nás znamená? Co to znamená pro naši budoucnost, naše práva a naši suverenitu?“ píše na svých webových stránkách.

Domnívají se, že změny v ústavě WHO „hrozí omezením lidských práv a riskují zavedení léků, s nimiž jsme nesouhlasili, a omezují naši svobodu projevu“ – a proto se také rozhodli protestovat a požadovat, aby Švédsko opustilo spolupráci s WHO.

„WHO, Světová zdravotnická organizace, nyní navrhuje rozsáhlé změny v Mezinárodních zdravotních předpisech. V praxi tyto změny znamenají, že WHO se v budoucích pandemiích nebo zdravotních krizích stane řídícím orgánem namísto poradního orgánu.

Pokud se většina členských států nepostaví proti změnám, znamená to, že WHO bude mít právně závaznou pravomoc nad Švédskem a švédským obyvatelstvem, stejně jako nad ostatními členskými státy v případě ohrožení zdraví vyhlášeného WHO,“ varují organizátoři manifestace.

Dále poukazují na to, že WHO nemůže být považována za demokraticky zvolenou ani nezávislou, ale je financována soukromými globálními lobbistickými organizacemi a společnostmi, které mají silné ekonomické zájmy a pobídky k obhajobě určité zdravotní politiky.

„Švédsko bylo vždy známo jako průkopník, země, která chrání demokracii a lidská práva. Nyní je čas, abychom ukázali světu, že stále věříme v tyto principy, zejména s ohledem na to, že Švédsko jako jedna z mála zemí na začátku se postavilo proti nevědeckým omezením, rouškám a imunitě vůči očkování jako jediné přijatelné cestě.“

Petici dosud podepsalo více než 16 000 lidí a organizátoři se popisují jako „angažovaní občané, stejně jako lékaři a sestry, kteří jsou hluboce znepokojeni omezením našich lidských práv a demokracie, které začalo během pandemie covidu vyhlášené WHO.“

Většina organizační skupiny je také organizována ve straně MO, Výzva sester a Läkaruppropet.

Tolik k demonstracím, u nichž si pravděpodobně organizátoři neslibují nějaký politický přínos, ale podobné akce nemohou zůstat nepovšimnuty i ze strany většinové „spící“ veřejnosti, která zatím vůbec netuší, co nás může již za necelý rok čekat…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Některé evropské země pořádají 1. října demonstrace za vystoupení z WHO a proti chystané diktatuře

 1. Nieco velke sa chysta, nieco… USA uz dlhsie siria infosky, ze dojde k utoku UFO na Zem a vsetky nabozenstva zaniknu okrem New Ages! Prebudeni krestania citia prichod Antikrista a moslimaci ocakavaju prichod proroka sudnych dni, ked uz o tom trepu aj v OSN:
  https://christianitas.sk/iransky-prezident-v-osn-svet-ocakava-moslimskeho-spasitela-a-on-uz-je-medzi-nami/ . A Frantisek  pracuje na vytvoreni jedneho nabozenstva koketujuc najme islamom! https://christianitas.sk/papez-zalozil-vo-vatikane-novu-univerzitu-ma-byt-medzinabozenska-a-tematicky-pracovat-aj-s-agendou-2030-katolicke-univerzity-uz-nestacia/
  Vsimli ste si to aj vy? Asi sa coskoro nieco zomelie! Budu zomierat ockovani na zaklade „zazraku“ (5G) moslimskeho proroka (antikrista) ako ti zli podla nich?!

 2. pokud by někdo jel autem v neděli do Vídně, kontaktujte mě, děkuji mnohokrát 👍
  v každém případě je škoda, že něco není u nás a nebo na Slovensku..
  Pro to nevadí?
  ano to nevadí?
  tyhle odporné hnutí jsou smutnou tečkou za vším

 3. V roce 2004 jsem byla ve Warsave, kde probihala masivni demondtrace a dlouhatanske pochody lidi proti globalizaci. Cela Warsava byla plna demonstrujicich a policie dohlizela na klidny prubeh. Byla jsem primo v centru deni. V roce 2019 polaci protestovali proti zavedeni siti 5G. Jinak to co se deje u nasich sousedu vim z doslechu, srackomety o necem takovem nemluvi. Myslim si ze polsko je vice probuzene nez my. Nicmene k tomu prispel holokaust deti aplikaci biozbrane proti covid 19. Ale polaci byli duverive ovce ale myslim si, ze si urcite narizeni uz nenechaji libit. A co my? Date si lidickove diktovat vas zivot? Uvedomujete si vubec zavaznost situace? Nebo jste vsichni tak zmanipulovani, ze vam to je jedno? A co vase deti? Maji zit v tomto pekle? Vznasejte odpor nebojte se, nemate co ztratit. Zadne podrizovani se JIM. Nenechte se zastrasit a ukazte ze vy se jich nebojite!!!

 4. Co se ještě musí udít aby jste pochopili že jen ignorováním voleb a politických stran teda zástupců globalistů v každé zemi ustanou problémy , Lidi jsou jejich motor a bez motoru se nepohnou . To vy jim stále dáváte sve hlasy a sílu .Pak vám jakékoliv vyblakování na demonstraci nepomůže , stráta šasu a baví se na vás jak jste směšní.

 5. Ano ignorovat volby, tu frasku. Ja se voleb nezucastnuji, vim ze kdyby volby neco zmenily davno by je zakazali!!! A to nemluvim o tom ze je to prachsprosty podvod na lidi. Vysledky jsou vzdy predem dane a vas mrtvy hlas v urne nic neznamena. Protoze ne ten kdo hazi listky do urny ale ten kdo ty volby pocita ma hlavni slovo. Vam se akorat smeji za vasi duverivost. Po kazdych volbach vetsinou panuje velke zklamani, ze nevyhral vas favorit, je to tak? A proc? spatne jste volili. Obnovenim pravniho statu CESKOSLOVENSKA a vlada lidu je jedna z cest jak z tech sracek ven.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout