Šéfka EU šíří klimatický hoax a volá po globálním zpoplatnění uhlíku

Šéfka EU šíří klimatický hoax a volá po globálním zpoplatnění uhlíku

Dnes se ještě jednou podíváme na nedávný summit G20 v Indii, kde obzvlášť „perlila“ šéfka EK Ursula von Lejno.

V předchozím článku jsem již upozornila na její tlak na globální zavedení digitálního ID propojeného s CBDC a na to, jak se pyšnila zaváděním covid pasů, které poslouží jako vzor pro jejich zavádění a nyní zde máme další výplody této globalistky.

Mimo tohoto tématu se totiž Ursula von Lejno vrhla také na prosazování klimatického podvodu –  a zejména globálních uhlíkových daní, které by měl příští rok platit již každý Evropan.

A další uhlíkové daně pro firmy se samozřejmě odrazí i na pokračujícím zdražování všech produktů.

„Uhlíková politika,“ která je založena na největším podvodu v dějinách lidstva, se jednoduše ve svých důsledcích dotkne úplně každého…

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová chce, aby vedoucí představitelé G20 podpořili návrh na zavedení globálních cen uhlíku.

„Navzdory tomu, že jen v Evropě již bylo z obchodování s emisemi vybráno více než 150 miliard eur, je zapotřebí více příjmů,“ uvedla na summitu šéfka EU.

Mnoho zemí již začalo stanovovat cenu oxidu uhličitého s výslovným cílem dosáhnout svých klimatických cílů – buď formou daní, nebo v rámci systému obchodování s emisemi.

Podle Světové banky v současné době existuje 73 různých cenových modelů pro oxid uhličitý, které údajně pokrývají asi 23 procent celosvětových emisí skleníkových plynů.

Změna klimatu byla způsobena člověkem a to znamená, že se s ní můžeme vypořádat. K tomu potřebujeme inovace, investice do zelených technologií, kapacity obnovitelné energie a energetické účinnosti. Na summitu G20 jsem vyzvala lídry, aby se připojili k výzvě ke globálním cenám uhlíku,“ prohlásila šéfka EU na X, dříve Twitteru.

Ursula von der Leyenová již nějakou dobu vyzývá mezinárodní společenství, aby zavedlo společné globální stanovování cen uhlíku s cílem urychlit přechod na nízkouhlíkovou ekonomiku.

Mimo jiné za to lobbovala během červnového summitu v Paříži, kde také tvrdila, že „téměř nic“ z emisí dnes není pokryto daněmi a poplatky.

Při zahájení summitu G20 v Dillí von der Leyenová tvrdila, že systém EU ETS pomohl od roku 2005 snížit emise o 35 procent a vygeneroval příjmy ve výši více než 152 miliard eur.

„Ale bude potřeba více příjmů,“ řekla.

Jednou ze zemí, které nedávno zavedly zpoplatnění uhlíku, je Japonsko, které plánuje v říjnu otevřít trh s „uhlíkovými kredity.“

Skupina G20 se skládá z 19 největších světových ekonomik a EU. Odhaduje se, že dohromady jsou zodpovědné za asi 80 procent celosvětových emisí.

Tolik ve zkratce další zpráva z uplynulého summitu.

Ovšem co je potěšitelné, jsou reakce komentujících pod tweetem Lejnové. Drtivá většina lidí z různých zemí píše, že je to celé jen jeden velký podvod. Za všechny uvádím jen několik tweetů, mnohé se v různé podobě opakují:

 

„Změna klimatu je přirozená a není způsobena člověkem.“

Obraz

„Pokud to říká Ursula, musí to být podvod.“

„Můžete s jistotou předpovědět počasí na příští týden?“

Obraz

popis u obrázku: toto vám upadlo

„Změna klimatu není způsobena člověkem.“ (opakuje se často, stejně jako slovo „podvod“)

„Klima se měnilo od doby, kdy byla Země vytvořena.“

Silný tweet… začíná hned 2 nepravdivými tvrzeními: 1. „Změna klimatu je způsobena člověkem.“ 2. „Takže to znamená, že to můžeme řešit.“ No tak…

„Chce říct: 1. Vynalezli jsme změnu klimatu 2. Takže vás za to musíme zdanit.“

Obraz

„Pro toto tvrzení nám chybí důkaz. Takzvané investice plní kapsy vybraných lidí a jsou součástí vašeho podvodu. Vše, co děláte, připusťme, že jste úspěšní, je vytváření paniky mezi lidmi a rozdělování jejich úspor příjemcům Zeleného údělu.“

„Papouškuje kaastrofariány, jako byste výzkum prováděla sama. Promiň zlatíčko. Lidé se probouzejí a začínají si uvědomovat podvod s klimatickou krizí. Budete muset přijít s novým podvodem, abyste ospravedlnili přerozdělení bohatství, které jste nevydělali.“

„Nepravdivé informace. Změna klimatu je přirozený cyklus, který lidé NEMOHOU zastavit, bez ohledu na to, co děláme.“

„Lidé vidí vaši destruktivní agendu. Budete velmi brzy odstraněni.“

„Změna klimatu je způsobena člověkem? Myslíte HAARP a geoinženýrství?“

„To je jen lež. A je neuvěřitelné, že taková lež pochází přímo od jedné z nejvyšších autorit v EU.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Šéfka EU šíří klimatický hoax a volá po globálním zpoplatnění uhlíku

  1. hlavně zdanit občany a všechny vyvlastnit zatím co 0,1% nejbohatších na světě všichni ti Rothschildové, Rockefelleři, Warburgove, Morganové, Astorove, Du Punti Britská kralovská rodina a další typu Soros, Gates, Musk, a tak podobně a chudí chudnou bohati bohatnou obyčejní občane toho mají meně a ještě plati vice za inflaci a drahotu a male procento parazituje na lidstvu zasloužili by si trest smrti a na Gilotinu se všemi těmi sviněmi

  2. VÝROK MÉHO SPOLUŽÁKA JANA KYNČLA z loňského června (2022) jednoduché a komplexní shrnutí CO2. Kjetén jest prchlivý

    Včera jsem dostal vyúčtování od PRE jehož součástí byl letáček s touto chujovinou. Takže ještě jednou pro vás blbečky kteří věří oficiální propagandě.

    Vliv na CO2 na oteplování země je neměřitelný neboť spadá do statistické chyby. Nejsilnějším skleníkovým plynem je vodní pára a poté již cca o půl řádu méně metan. Za oteplování planety není zodpovědná až tak činnost člověka, ale sluneční cykly. A proč blbneme s CO2 ? Protože na rozdíl od vodní páry a metanu vzniká při naší energetické činnosti a tudíž dá se danit a odpustkovat.

    Ty voe naše civilizace se směje jak na Velikonočním ostrově tak dlouho sochali a přemísťovali sochy pro prosperitu až vyhynuli HA HA HA. My nedopadneme jinak…

  3. A neustale v Bile omilaji a hlasi jejich rozhlas cituji bezte platit kartou. A me take vnucuji jejich slevove kerty, tedy aplikace s body. Co vam to rika lidickove? Okamzikem zavedeni CBDC, otevrou vasi historii nakupu a verte me ze vy vsichni, kteri jste naleteli temto gaunerum , muzete mit i treba natrvalo omezene nakupy urciteho druhu zbozi. A proto ja dusledne dodrzuji anonimitu pri nakupovani kdekoliv,at uz odmitnutim jejich aplikaci nebo platbu kartou. Neexistuje zadna aplikace, NASRAT, NASRAT,NASRAT, a predevsim se nenechat jimi zmanipulovat! Ja jsem nasrana na meho chlapa na tu jeho aplikaci na cerpacku MOLku. Si neuvedomuje, ze se sbiraji data tankovani paliva, ze kdyz v boudoucnu prekroci jejich limit ze nanatankuje pokud budeme mit auto se spalovacim motorem. Elektricke nam opravdu ale opravdu nehrozi.Lidickove, vse pod zaminkou slevy a vse co platite kreditkou bezhotovostne je ukladano do databyzi a vse muze byt jednouho krasneho dne pouzito proti vam. A to si piste ze oni jsou schopni vseho. Proto odmitejte jakekoliv jejich aplikace, placeni bezhotovostne kartou, Ja to nedelam jinak a odmitam se jim prizpusobit. Proc? co jim je do toho smirakum smirackym. Ale komu z vas tento dohled nevadi je vase vec. Za me ja se urcite tem zmrdum odmitam podridit, Vylizte me a polibte me rit. Nasrat vam!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout