11.9.2001: Co se tehdy skutečně stalo?

11.9.2001: Co se tehdy skutečně stalo?

Co se skutečně stalo před 22 lety, kdy se zřítily nejen dvě věže WTC, ale i budovy, které neměly být žádným letadlem zasaženy?

Už Goebbels věděl, že čím větší lež se lidem namluví a čím častěji se opakuje, tím větší je šance, že jí lid uvěří. Nicméně tentokrát to možná s tím lhaním poněkud přehnali.

Oficiální verzi událostí 11. září 2001 dnes věří stále méně lidí. Má tolik mezer, že jakákoli z konspiračních teorií, které se objevily v průběhu let poté, je uvěřitelnější, než verze, kterou razí politici a média.

Hodně se hovoří zejména o budově č. 7 (viz video níže, detailnější článek k tomuto tématu najdete  zde) a mnoho důkazů zaselo pochybnosti o tom, že kdy nějaké letadlo spadlo v Pensylvánii či na Pentagon (velmi detailní rozbory zde a zde).

Byla to svým rozsahem dosud asi největší z tzv. „falešných vlajek.“

Zdroje, které měly prováděcí subjekty k dispozici, a rozsah, v jakém byly operace provedeny, byly bezprecedentní.

Nejen z vojenského hlediska – vlastní armádní jednotky byly toho dne rozptýleny šesti rozsáhlými vojenskými cvičeními – ale také z mediálního hlediska.

Ospravedlňování vysokých lidských obětí bylo doprovázeno hojným používáním lží a falešných příběhů

Útoky umožnily USA vést nekonečné války a rozvrátit jednu zemi za druhou. Tato falešná vlajka pak podpořila vytváření nových „false flagů“ – od Iráku přes Afghánistán až po Libyi.

Již během vysílání k útokům přímo 11. září bylo znát, že v těchto akcích „jedou“ i korporátní média.

Pozoruhodné je, že zřícení relativně nepoškozené budovy Salomon Brothers, lépe známé jako WTC7, bylo oznámeno v době, kdy ještě stála. BBC informovala o kolapsu WTC7 půl hodiny předtím, než k němu došlo.

Když bylo spojení náhle přerušeno, mnoho lidí se začalo divit, jak BBC věděla, že se tato budova zřítí o 20 minut později. Jako vysvětlení tvrdili, že to byla chyba, která údajně přišla od tiskové agentury Reuters, ale jak získali tyto interní informace?

Chronicky známé jsou i záběry Pentagonu, do kterého údajně také vrazilo jedno z „neviditelných“ letadel:

Zajímavé je, že se téměř vůbec nehovoří o budově 6, která nebyla nijak přímo zasažena (maximálně tak troskami okolních budov), nicméně přímo v budově vznikl velmi hluboký kráter.

Pokud by se zřítila v důsledku zřícení okolních budov nebo by byla zničena požárem, kráter, vyhloubený až do základů, by to nevytvořilo:

K samotným událostem bylo natočeno již mnoho filmů, YouTube jich spoustu smazal, ale některá lze stále najít. Pokud umíte anglicky a máte čas, pak je zde například toto delší video:

Zde je asi hodinové video, ve kterém vypovídají experti (anglicky):

Proč bylo odstraněno z mnoha platforem video, kde hasiči u dvojčat říkají, že je v budově nevybuchlá bomba?

Také bývalý šéf FBI potvrdil, že vše bylo zorganizováno vládou USA:

 

Jak to bylo s Pentagonem? Kde jsou trosky letadla? A mnoho dalších otázek, které odhalují značné slabiny původní verze najdete v tomto videu:

Otázek je samozřejmě i po 22 letech víc než odpovědí.

Pravdu se nakonec zřejmě dozvíme jen v případě, kdy budou od moci odstřiženi ti, kdo se snaží držet i nadále pravdu pod pokličkou….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “11.9.2001: Co se tehdy skutečně stalo?

  1. Zajimave bylo, ze 4 000 izraelskych zamestanancu Svetoveho obchodniho cetra, neprislo ten den do prace. Budovy byly prazdne. Byla jsem v te dobe v Chorvatsku a prvni reakce mistniho tisku byla informace, ze to udelali urcite Palestinci. Druhy den prichazely i jine noviny a hned se psalo neco jineho. Dalsi zajimavost byla, ze budovy byly pojistene tyden pred zhroucenim.

  2. Ale probůh, přece každý z nás ať již logicky, podvědomě či prakticky ví, že když narazím něčím do něčeho, padá to něco na opačnou stranu nárazu a zejména odlétají kusy materiálu. Srozumitelněji, nabourám-li autem do zdi, zeď padá na opačnou stranu nárazu, fyzika, a z míst nárazu odlétají kusy zdi a vozidla, zejména vsazené kusy tj. sklo, nárazníky apod. Prostudoval jsem si na mnoha videích srážku B. s WTA a nikde není vidět žádný odlétavší mateiál, který by musel být dodatečně nalézán v ulicích velkoměsta, nemluvě o zraněních či dodatečných škodách. Řízený pád, sebezhroucení se provádí pouze u staveb ve městě, kde chceme zabránit větším škodám na majetku. Čili, jestli někdo věřil JEJICH tvrzení, nemluvě o zcela tupých arabech, kteří dle slov leteckého instruktora měli problémy s obsluhou jednoduché Cesny, potom to byl, pardon, pitomec, fanatik, státně placený úředník.

  3. Škoda,že tu nie je článok o tom,čo sa stalo v Chile 11. 9. 1973. Našťastie novinky.cz priniesli nestranné zhodnotenie Pinochetovej diktatúry , samozrejme s patrične výživnou diskusiou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout