Profesor: „Bill Gates napáchal na globálním zdraví více škod než kdokoli jiný“ (video)

Profesor: „Bill Gates napáchal na globálním zdraví více škod než kdokoli jiný“ (video)

„Bill Gates napáchal na globálním zdraví větší škody než kdokoli jiný,“ řekl britský profesor Angus Dalgleish v podcastu chirurga Ahmada Malika.

„Pomohl mu Anthony Fauci,“ řekl Dalgleish.

„Je neuvěřitelné, kolik škod tento tlak na očkování způsobil, zejména v rozvojovém světě a Africe,“ pokračoval profesor.

Podle něj jsou čistá pitná voda, výživa a vitamín D mnohem lepší pro veřejné zdraví než nevyzkoušená vakcína, kterou do každého vpíchnete.

Již dříve onkolog napsal dopis šéfredaktorovi lékařského časopisu BMJ o rakovině u lidí, kteří byli přeočkováni. Viděl, že lidé se stabilním onemocněním se po přeočkování prudce zhoršili.

Jeden z jeho osobních kontaktů dostal leukémii po injekci, u dvou kolegů se vyvinul non-Hodgkinův lymfom a u jeho starého přítele se po posilovači objevily metastázy.

Neexistuje náhoda, dodal Dalgleish a poukázal na to, že stejný vzorec je pozorován v Německu, Austrálii a Spojených státech.

O tom by podle něj měla proběhnout okamžitá veřejná debata.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Profesor: „Bill Gates napáchal na globálním zdraví více škod než kdokoli jiný“ (video)

  1. Ohavne zrudy slouzici depopulacni agende. Vrazditele a vrazdenci. A navic, tyto biokoktejly jsou pouze doporucene. I satanismus ma svoje pravidla. Vse by melo byt v rovnovaze. Problem, reseni problemu. Tito sataniste tyto problemy vytvari umele, pokud se lid neozve tak dava souhlas pachat tyto zlociny. A to se jim opravdu dari. Lidickove probudte se a pohledte pravde do oci!!!

  2. Je s podivem, ze ještě neni ve vězení na dozivoti. Zajímalo by mě jedno, jak by se tvaril B. G. kdyby někdo ublížil, nebo naočkoval, jeho dvě dospívající dcery!? Nebo K. Schwabovi a Sorosovi jejich mladé syny. Jak by se jim to libilo, kdyby nekdo jiný rozhodoval o jejich osudech, nebo doživotního zmrzačeni!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout