Pokus o atentát? Na shromáždění Roberta F. Kennedyho Jr. se pokusil vstoupit ozbrojený muž, který se vydával za ochranku

Pokus o atentát? Na shromáždění Roberta F. Kennedyho Jr. se pokusil vstoupit ozbrojený muž, který se vydával za ochranku

Jde o rodinné prokletí? Hrozilo včera Kennedymu to, že se vydá cestou svého otce a strýce? To se snad podaří brzy zjistit.

Kennedy je jediným prezidentským kandidátem, jemuž Bidenova administrativa zamítla poskytnout ochranku, což je jinak v USA běžná praxe u všech kandidátů, kteří se uchází o prezidentský post.

A Kennedy je možná v ještě větším ohrožení než většina ostatních současných kandidátů, už jen proto, že CIA již v minulosti odstranila jeho strýce i otce, protože byli příliš nepohodlní.

Ozbrojený muž, který měl na sobě odznak amerického maršála a federální průkaz totožnosti, který tvrdil, že je součástí ochranky demokratického prezidentského kandidáta Roberta F. Kennedyho, byl zadržen se zbraněmi, když se snažil dostat do blízkosti RFK.

Při incidentu nepadly žádné výstřely.

Ozbrojený muž byl identifikován jako 44letý Adrian Paul Aispuro.

Aispuro je v současné době držen v Los Angeles na kauci 35 000 dolarů za trestný čin nošení skryté zbraně.

Zvláštní ovšem je, že nebyl obviněn z toho, že se vydával za amerického maršála, což je také trestný čin.

RFK k tomu napsal na X:

„Jsem velmi vděčný, že ostražití a rychle jednající ochránci z Gavin de Becker and Associates (GDBA) spatřili a zadrželi ozbrojeného muže, který se ke mně dnes večer pokusil přiblížit při mém projevu o hispánském dědictví ve Wilshire Ebell Theatre v Los Angeles.

Muž se dvěma ramenními pouzdry s nabitou pistolí a zásobníky náhradních nábojů měl na šňůrce odznak amerického maršála a federální průkaz totožnosti se sponou na opasku. Představil se jako člen mé ochranky.

Ozbrojení členové týmu GDBA se rychle přesunuli, aby muže izolovali a zadrželi, dokud nedorazila LAPD, aby provedla zatčení. Jsem také vděčný LAPD za její rychlou reakci.

Stále doufám, že mi prezident Biden umožní ochranu tajných služeb. Jsem prvním prezidentským kandidátem v historii, kterému Bílý dům odmítl žádost o ochranu.“

RFK aktuálně vede svoji prezidentskou kampaň a jezdí po celých USA. Postupně mu pomalu, ale jistě, rostou preference a je možné, že v souvislosti s impeachmentem Bidena mnoha voličům dojde, že jsou vládní demokraté zločinecká banda a přejdou pak na jeho stranu.

Každopádně je – podobně jako kdysi jeho otec a strýc – nepohodlný zkorumpovanému zločineckému systému. A to ho skutečně může stát život…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Pokus o atentát? Na shromáždění Roberta F. Kennedyho Jr. se pokusil vstoupit ozbrojený muž, který se vydával za ochranku

  1. atentat je dobry a duležity ale předevšim na Globalisty kež by se našel dalši Staufenberg jako v roce 1944 co se pokusil zabit Hitlera v jeho bunkru bombou kdyby takhle někdo odpalil do luftu WEF, velitelstvi NATO, EU komisi a tak podobně bylo by to velice potřebne jako deratizace hmyzu

  2. Obraz sveta je čím ďalej, tým úbohejší. Niet o čo stáť. Zmyslom už nie úsilie o pravdu a spravodlivosť, ani dobro, múdrosť a krása, ani ľudskosť… Niet sa kde dovolať práva, netreba chrániť ľudí v ohrození, ale možno posielať muníciu s uránom do zbedačenej krajiny, obchodovať s deťmi… Už sa to ani nezastiera. Trúfnu si však na Kennedyho, ktorý nie je len tak „niekto“? Ale môže ešte jeden človek zastaviť tento poľutovaniahodný vývoj? V každom prípade sa o to treba aspoň pokúsiť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout