Invaze postupuje: Rakouský Burgenland hlásí, že se situace na hranicích výrazně zhoršila

Invaze postupuje: Rakouský Burgenland hlásí, že se situace na hranicích výrazně zhoršila

Tak jak nedávno hlásilo nevídaný invazní nápor Slovensko, hlásí nyní totéž i Rakousko, které má ovšem na svých východních hranicích podobné problémy v posledních letech poměrně často.

Zdá se tedy, že Maďarskem, odkud džihádisté přichází, proudí ohromné davy, které pak putují dál do Evropy různými cestami.

Zatímco Maďarsko nechává džihádisty jít dál, protože jejich zadržení také znamená, že musí na území Maďarska zůstat, slovenská i rakouská policie poctivě džihádisty sbírá a registruje.

Podle regulí EU si pak musí tyto státy na svém území ilegály nechat, pokud zjistí, že ještě nebyli nikde jinde v Evropě registrováni.

Jestliže proběhne azylové řízení, může sice daná země některé jedince deportovat, to ovšem neplatí pro Afghánce a Syřany, kteří nesmí být – až na velmi vzácné výjimky – podle pravidel EU vraceni do jejich zemí.

Ale deportovat nelze ani ty, kdo tvrdí, že jsou nezletilí nebo jedince, kteří odmítají prozradit zemi původu a nemají doklady.

A právě všech těchto „nedeportovatelných“ džihádistů je většina.

Jaká je tedy aktuálně situace v Rakousku?

Okresní předseda strany FPÖ v Oberpullendorfu Sandro Waldmann bije na poplach: „Podmínky se zde zhoršují a zhoršují!“

Zdá se, že nelegální přistěhovalectví v pohraniční oblasti Burgenlandu se stále zhoršuje. Nyní občané a politici bijí na poplach.

„Kdy konečně začnou odpovědní politici jednat?“ ptá se předseda okresní strany FPÖ Sandro Waldmann.

Situace v okrese Oberpullendorf se zhoršila kvůli téměř neexistující armádě, která by měla hranice střežit.

Nyní  pašeráci s nelegálními přistěhovalci pronikli mnohem hlouběji do okresu a sousedních vesnic.

Muži vojenského věku jsou v ulicích obcí nejen bezprostředně u hranic, ale i o něco dál ve vnitrozenmí.

Dnes, v pondělí, informoval Waldmann tisk o poměrech ve své zemi ve videu pod názvem:

„Okresní organizace FPÖ Oberpullendorf bije na poplach“ a připojil ke svému vysílání četné fotografie (viz obrázky z článku), na nichž jsou v Oberpullendorfu, Nikitschi a Deutschkreutzu pouze mladí muži.

Doslova píše:

„Smysluplná opatření nepřicházejí ani od Burgenland SPÖ, ani od odpovědné ÖVP ve spolkové vládě. Náš požadavek na zrušení sociálních dávek a deportace jsou nezbytnými kroky k tomu, abychom konečně dostali tento proud migrantů pod kontrolu. Rakousko se musí stát méně přitažlivým pro migranty, jinak nebudeme schopni situaci kontrolovat.“

V Rakousku je bohužel opak pravdou.

Jak bylo oznámeno, o nelegální přistěhovalce, kteří vkročí na rakouskou půdu, je nejen plně postaráno, ale také dostávají „klimatický bonus“ od černo-zelené spolkové vlády.

Klimatický bonus je v Rakousku vyplácen v různé výši – od 110 do 150 eur měsíčně (původně byl plošně 500 eur, což se časem snížilo) podle toho, jak je dané místo napojeno na veřejnou dopravu – čím lépe, tím nižší je bonus a naopak.

Tedy například Vídeňan dostane menší klimatický bonus než člověk, který žije na vesnici se špatným spojením.

Vzhledem k tomuto ohromujícímu stavu dostávají žadatelé o azyl, například v počátečním přijímacím středisku West v Thalhamu, okrese Vöcklabruck v Horním Rakousku, mnohem vyšší „klimatický bonus“ než například důchodce, který žije ve Vídni nebo ve Welsu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

One thought on “Invaze postupuje: Rakouský Burgenland hlásí, že se situace na hranicích výrazně zhoršila

  1. Multikulturalizace v pojetí bruselských eurohujerů je sofistikovaná islamizace a genderová ideologická dogmata zase zjevně slouží aktivistům LGBT k nastolení nadvlády nad normálními lidmi a institutu rodiny. Pro islamistu jsem nevěřící pes, který má povinnost platit. Merkelovsko-eurohujerská tolerance a merkelovsky nekritické obdivování islámu jsou příčinami bujícího zla. ústavy států padly a zlegalizovala se šmelina, úžer, podvod a psycho. společnost založená na spotřebě a konzumu je zdegenerovaná a odsouzená k sebezáhubě. přebujelá nomenklatura je výsledek euroatlantických hodnot a kultury zločinných establišmentů schovávajících se za pojmy svobody a demokracie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout