Velká Británie: Pro muslimské ilegály luxus, pro původní obyvatelstvo plesnivé byty (video)

Velká Británie: Pro muslimské ilegály luxus, pro původní obyvatelstvo plesnivé byty (video)

Na úvod je třeba zdůraznit, že zdaleka nejde jen o Velkou Británii. Aktuálně například v Berlíně postavili zbrusu nový bytový komplex, který však má být k dispozici výhradně pro nově příchozí džihádisty, žádný Němec se tam ubytovat nesmí.

A podobných příkladů najdeme po celé Evropě víc.

Opět tak vidíme, že obyvatelstvo, které má to původní nahradit, je opečováváno s maximální pozorností, zatímco Evropané jsou stále víc ždímáni z peněz daněmi či všeobecným zdražováním, jsou postihováni vyvlastňováním a dalšími ničivými aspekty politiky zeleného údělu.

Velká Británie se svojí vládou instalovanou WEF pak na tom není o moc lépe, i když již země není v EU…

V anglickém Chelmsfordu byla stará kancelářská budova přeměněna na luxusní bytový komplex. Britové si však nemohou nárokovat tyto luxusní byty. Byly prodány britskému ministerstvu vnitra, aby zde mohlo ubytovat žadatele o azyl.

Mezitím obyčejní lidé v Chelmsfordu musí žít ve vlhkých domech s plísní – a to po celá léta. V domě Tashy Burgess se problémy s vlhkem řešily teprve loni. Mezitím jí a jejím dětem diagnostikovali chronické respirační onemocnění.


„Lidé, kteří jsou na čekací listině roky, také nemají nárok na byty. Žadatelé o azyl jsou zde nelegálně, a přesto žijí v absolutním luxusu,“ řekl Dave Aldershaw GB News. „To, co frustruje a otravuje mnoho lidí, je, že dostanou všechno.“

Premiér Rishi Sunak uznává, že ubytování migrantů v luxusních bytech je „zcela špatné“ a slibuje, že najde řešení. Tomu samozřejmě nikdo nevěří, protože totéž tvrdili i jeho předchůdci – a nikdy se nic nezměnilo.

Britští daňoví poplatníci nyní musí vysolit šest milionů liber denně, aby zaplatili pohodlný život více než 51 000 ilegálům v hotelech.

„V této zemi jsou lidé – rodiny, veteráni – kteří nemohou získat dostupné bydlení, a my rozdáváme luxusní byty, abychom ubytovali lidi, kteří sem přišli nelegálně. To je špatně. Špatně, špatně, špatně,“ říká autorka a mluvčí Emma Webb.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velká Británie: Pro muslimské ilegály luxus, pro původní obyvatelstvo plesnivé byty (video)

  1. dokazali zmizet s EU ale nedokazali si zvolit skutečnou pronárodní vládu celkem paradox to takovej Viktor Orban svojí zemi braní lepe než kdejaky Anglicky politik a to je v EU hold to není jen o EU ale velký vliv v tomhle je školství a neziskovky Viktor Orban neziskovky George Soroše a jeho univerzitu vyhodil a podporuje se konzervativní politika mají to štěsti že v Madarsku i když byl Orban kdysi Liberal změnil názor a je zněj skutečný konzervativec a ne někdo kdo si na něj jen hraje jako Petrovič Fialčenko který ještě v roce 2014 mluvil podobně jako Orban tady je rozdíl i v tom komu skutečně zaleži na své zemi i PIS v Polsku je skutečně konzervatvni smula je v tom že jsou protiruššti snad bude v Polsku ve vládě Konfederace aby se to změnilo my se máme ještě co učit Fico na Slovensku to možná pochopil uvidíme

  2. Premiér UK je v podstate Cigán, takže sa nemožno čudovať… a mimochodom, neľudská diktátorka Thatcherová tiež ožobračovala chudobných a pomáhala bohatým /lebo mnohí moslimskí paraziti majú okrem sociálnych dávok určite aj iné príjmy, napríklad z výpalného/ .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout