Další nechutná propaganda Schwabova WEF – tentokrát na klimatické téma (video)

Další nechutná propaganda Schwabova WEF – tentokrát na klimatické téma (video)

Do popředí se nyní dostává klimaalarmismus, který se velmi významně dotýká života většiny lidí, aniž by to vůbec tušili.

To jsou uhlíkové povolenky, které pak zaplatíte v ceně zboží, plánované uhlíkové daně pro každého, ale i vyvlastňování zemědělců či domů, které nebudou odpovídat EU požadovaným parametrům.

Ke klimatické agendě pak patří i hlásaná změna jídelníčku – ukončení konzumace masa, mléka a vajec, tedy potravin živočišného původu, které mají být vyměněny za hmyz a umělé produkty.

S klimatickou agendou však souvisí také postupné ukončení prodeje aut na fosilní paliva a přechod na elektromobilitu, přechod na tzv. „udržitelnou energii“ a mnohé další.

Klimatická agenda je založena na lživé propagandě, která tvrdí, že musíme bojovat proti CO2 a dusíku. Ve skutečnosti za ní stojí postranní cíle: snížení životní úrovně, občanské války, hladomor – a tedy depopulace.

Světové ekonomické fórum proto nyní přichází s propagandou, která má vylhané teorie podpořit. Mimochodem, podle Al Gora měla být Arktida v létě bez ledu již nyní. WEF tento termín – jako tradičně – opět o něco posunulo…

Podle WEF, pokud v nadcházejících desetiletích nepřijmeme opatření v oblasti klimatu, ledové příkrovy roztají v roce 2030, což bude mít za následek, že hladina moří stoupne až o 20 centimetrů.

WEF dále varuje, že 90 procent korálových útesů je ohroženo lidskou činností, zatímco asi 60 procent je ohroženo vyhynutím.

A to tvrdí navzdory skutečnosti, že korálový pokryv ve Velkém bariérovém útesu nikdy nebyl tak velký jako nyní.

WEF navíc varuje, že nemoci související s klimatem zabijí každý rok dalších 250 000 lidí.

V roce 2040 podle WEF překročíme hranici oteplení o 1,5 stupně.

Jim Skea, nový šéf IPCC, říká, že svět neskončí, když bude o 1,5 stupně tepleji.

WEF předpovídá každoroční záplavy v Bangladéši, Vietnamu a Thajsku, které povedou k masové migraci.

Severní pól má být podle WEF v létě bez ledu. Hladina moří v Mexickém zálivu, který budou bičovat hurikány, stoupne o 60 centimetrů.

Pak přijde rok 2050: dvě miliardy lidí budou žít v oblastech, kde bude více než desetinu roku 60 stupňů Celsia. A v mnoha částech světa budou lidé nosit roušky, aby chránili své plíce před smogem.

2100: je spalující horko, sucho, Florida je z velké části pohlcena, pobřeží je k nepoznání, korálové útesy z velké části zmizely, hmyz zmizel a jižní Španělsko a Portugalsko se změnily v poušť.

A tak  musíme přejít na „pro přírodu pozitivní“ ekonomiku, tvrdí WEF.

Ivor Cummins reaguje na Twitteru: „Šílená propaganda ze Světového dystopického fóra.“ A odpovědi na tento příspěvek jen potvrzují, že těmto klimatickým lžím dnes už nikdo myslící nevěří.

Nicméně i přesto je nyní klimatická agenda základem politiky celé EU…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Další nechutná propaganda Schwabova WEF – tentokrát na klimatické téma (video)

 1. Potíž je , že tomu značná část mladé generace věří , naprosto bezmezně. A jakýkoliv racionální argument považují za „fosilní lobby“ a jak jsou nastaveni povrchně vnímat realitu ,je to neřešitelný problém. Pseudo zelení politici spolu s pavědou šíří strach pomocí médii a nikdo je nebrzdí. Pexa se tradičně a beztrestně vysmívá všem argumentům , je to robot na šíření debility a dezinformací.

 2. A stejny scenar mel i podvod covid 19! Narvat do lidi propagandistickou lez, vzbudit velky strach za ucelem zabodani se biologickou zbrani. Jak rikal Ctvrtnicek v reklame cituji ONO TO FUNGUJE!! A le ze to funguje smerem k depopulaci to se uz nemluvi. A tento kolosalni podvod o oteplovani je na stejnem principu! Vytvorit umele problem ktery neexistuje, neustale omilani JEJICH!! jimi vymyslenem oteplovani planety, tak dlouho az tomu ti zfanatizovani bezmozci uveri! Tim myslim narod tupcu, kteri jim zerou ty JEJICH vymysly! A predevsim aby v lidech vzbudili co nejvetsi pocit viny, to je podstatne, jinak by se ta JEJICH fraska minula ucinkem! Je to vase vina vase velika vina, nerika vam tato mantra neco? Kdo nevi, tak je to hlaska z kostelu pri msi svate cituji je to ma vina ma velika vina!! Pokladam si otazku cim jsem se provinila? tim ze jsem se vubec narodila? Dle JEJICH nazoru ano. Jsme prece rakovinou na zemi a darmozrouti, jak nas s oblibou ONI nazyvaji. A co jsou potom ONI? Planeta uzivi 4 miliardy lidi, nekdo to spocital a je nas 4 miliardy, takze JEJICH lzi o osmi miliardach jsou JEJICH lzi! Ptam se, kdo tedy uzivi to 1 procento ktere tu vladne? A chteji stale vice a vice. Nejlepe bez lidi a sami pro sebe celou planetu!! Tak jsou rozezrani!! Cele tyto podvody vedou k vylidneni planety lidmi ale ne tech, kteri tyto podvodna tvrzeni propaguji a lidem timto vymyvaji mozky! Lidickove to co nam jeste zustalo je kladeni odporu vsude kde to jen jde. Praktikuji vsude, delejte to jako ja, nahlas a bez obalu! At vedi ze nemaji sanci si uzurpovat svet! A hlavne se vyhybejte vakcinam, jsou depopulacni. A to oteplovani neberte vazne, je to JEJICH blabol, at si melou co chteji! Myslim tim slovo oteplovani! Sami jsou vinni zmenam pocasi ale o tom se mlci. Pouzivaji systemy HAARP, chemtrailsove postriky oblohy, travi nam P otraviny, vodu,vzduch, zemedelskou pudu, osivo,vsude ve vsem je chemie a jine sracky nevhodne pro lidsky organismus. ONI jsou likvidatory planety ne my!!! A abych nezapomela i likvidatory nasi civilizace! A to tem psychopatickym zrudam nesmi projit. Vsechny propagatory tohoto zverstva pachaneho na lidech potrestat opratkou a nekolika ostrymi smrticimi koktejly vakcin JEJICH vakcin! Musi na ne prijit trest za pachani holokaustu. Jinak vcera bylo pozde,ale verim ze poradek s temito zmrdy udelaji vojenske soudy.

 3. Čakajú nás ťažké roky… pandemická dohoda, zelený podvod so svou digitálnou menou a hladomorom… a možno aj svetový konflikt! Rok 2025 odštartuje všetko naraz, keďže primitívni satanisti psychopati a sociopati spolu s ich pätolizačmi a poskokmi vedia, že čas sa im sakramentsky krásti, kým sa neprebudí príž veľa ľudí. Lenže logika nepustí, lebo ľudí prebudia tie všetky zvrhlosti, ktoré čoskoro naplno odštartujú ! Choroby, umieranie, bieda, hlad a nezamestnanosť ľudí zvihne z ich pohodlných gaučov… otázka znie, či príjmu od týchto podvodníkov, čo celé toto divadlo inscenujú aj ICH návod na riešenie – absolútne zotročonie za kúsok chleba ! Lebo taký je plán a všetko chcú mať legitimovane zavedené, a ľudia, ktorým je ich slobodná vôľa ľahostajná alebo kôrka chleba bližia, padnú do ich lepkavej siete zotročenia ! Očista ľudstva a skutočná – gigantická skúška ľudí so zásadami a s chrbtovou kosťou, charakterom je len pred nami ! Doba skutočného temna sa blíž ! Pán Boh nám pomáhaj ! Ostáva nám len sila modlitby a súdržnosť voči nadchádzajúcemu ZLU !

 4. Jsou tak dobře organizovaní a infiltrovaní ve všech složkách státu i celosvětově že národ s tím nic neudělá .Propagandou míří hlavně na mladou generaci ,ta starší nebude mít energii ani chuť se vzepřít .Svým konzumním životem a přihlížením, jsme přispěli všichni k tomu aby se mohli beztrestně dostat až do tohoto bodu . Nechali jsme zničit malé podnikatele, obchody, řemesla a podporovali řetězce /tam to máš levnější neblbni/ ,kde čínské šmejdy vtlačili domácí výrobu ,teď si to slíznem i s úroky. Když budete v obchodě všimněte si toho plastu do kterého se často nesmyslně balí výrobky,jogurty atď. který musí zákonitě někde skončit a lidi to nákupem podporují. Recyklace a třídění odpadu je jen hra pro naivné ,stejně se to sesype do jednoho kontajneru. Podporujeme jejich byznys a svou skázu. Je to desetiletí řízené a organizované spiknutí. Bojím se že stádo se nezvedne, je zabodané,nemocné a dost apatické. Možné jen malé množství lidí se předem zařídí ,ostatní navedou propagandou do ohrady kde si počkají na smrt.
  https://www.youtube.com/watch?v=1C8k1-JN9Lg

 5. V atmosphere je 0.04%CO2, v poslednich 200 letech se obsah CO2 zvysil o 0.01%, mozna vinnou lidske cinnosti, mozna veulkanickou cinnosti prirody.Tim jse zvysoval obsah CO2 o 0.00005% za rok. Priroda ale sama emituje 95% CO2, lidstvo 5%, z techto 5% zpusobuje Evropa 6%. Ze by zvyseni CO2 rocne o 0.00005% ovlivnovalo podstatne klima je nesmysl, a kazdy, kdo alespon dodelal pomocnou skolu tomu porozumi, i kdyz to neumi spocitat.
  Do roku 2050 (je to 27 let), bude zvyseni CO2 (jestlize se nic moc nezmeni) o 27 x 0.00005 % = 0.00135% CO2. Toto zvyseni CO2 o 0.00135 % ma zavinit zvyseni teploty povrchu Zeme na 60°C? ( asi Putin da do prostoru nad Evropou nejakou velikou lupu a zrcadlo).
  Švábuv IQ neni znamy, ale vice nez 70 to nebude; kdyz se k tomu pripocte jeste demence starce (i kdyz je mladsi nez jsem ja), neni divu, ze placa takove hovadiny (slusne vyjadreno). Bohuzel takovych idiotu je dnes ve vedeni mnoho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout