USA: Útok kladivem na policistku (video)

USA: Útok kladivem na policistku (video)

Předpokládám, že mnozí z vás se podiví nad tím, proč policistka útočníka nezastřelila. Nicméně zde bych uvedla jedno slovo, které vám mnohé objasní: Floyd.

Jednoduše je celkem jasné, jak by bílá policistka dopadla, kdyby černého útočníka zabila. Žena sice střílela, ale šlo spíš jen o varovnou střelbu a nakonec ho jen lehce zranila výstřelem do ruky…

Policistka z Middletownu v Connecticutu přežila to, co je popisováno jako děsivý útok šíleného jedince minulý víkend.

Podle NBC Connecticut obdržely policejní úřady v Middletownu v sobotu 12. srpna v 6:30 stížnost, že šílený muž křičí a rozbíjí okna na Liberty Street.

Jak uvedly Fox News, detektiv Karli Travisová byla prvním policistou na scéně. Pěšky se přiblížila k podezřelému, 52letému Winstonu Tateovi, a všimla si, že třímá kladivo.

Na záznamu z policejní kamery je jasně slyšet, jak Travisová opakovaně říká Tateovi, aby předmět upustil. Podezřelý vzdorovitě odmítá uposlechnout její příkazy.

Jakmile Travisová zavolá o posily, kamera zachytí Tateho, jak se řítí směrem k Travisové, zatímco stále třímá kladivo.

Tate pak udeří policistku kladivem a srazí ji k zemi. Ta reaguje opakovanou střelbou na podezřelého.

To ho neodradí, protože zasadí Travisové několik ran kladivem.

VIDEO:

Poté, co opakovaně křičela „stop“ a vypálila další rány, Travisová unikla dalšímu bití, když k nim přibíhal svědek, který Tateho rozptyloval.

Tate se nakonec vrátil do domu a policisté ho umístili do vazby.

Tate byl převezen do místní nemocnice, kde mu byla ošetřena zranění, která zahrnovala střelné zranění levé ruky. Travisová byla zraněna díky Tateovu vyšinutému útoku a musela také do nemocnice. Její zranění jsou považována za lehká.

Oba již byli z nemocnice propuštěni.

Po incidentu byl Tate obviněn z pokusu o trestný čin spáchání útoku prvního stupně, útoku druhého stupně, útoku na personál veřejné bezpečnosti a zasahování do policie.

V současné době je držen na kauci ve výši 850 000 dolarů, podle NBC Connecticut a má být předvolán k soudu 3. října.

Vyšetřování střelby stále probíhá. Nakonec tak může být souzena i policistka za to, že pachatele při střelbě lehce zranila…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

4 thoughts on “USA: Útok kladivem na policistku (video)

  1. V Saudskej Arábii žiadne kaucie /ani koncepcia ľudských práv/ neexistujú , aj keď páchateľ sa za istých okolností môže vykúpiť – a nebudú existovať ani v žiadnej krajine dobytej moslimami…

  2. 10kg kouli na nohu a dozivotni pobyt v kamenolomu. S kladivem to umi, tudiz vyrobou sterku prispeje k pokroku spolecnosti. Poku by jeho zdravi neumoznovalo splnit normu objemu sterku za den, bude utracen. Pouzitelne organy bdou dany k dispozici ku prospechu verejneho zdravi, zbytek je mozne zkrmit prasaty. Pokud by jeho telo obsahovalo nadmernee mnozstvi chemickych latek pro zkrmeni, muze byt pouzito jako hnojivo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout