USA: Takto se legálně nakupuje „za pět prstů“ v Nike (video)

USA: Takto se legálně nakupuje „za pět prstů“ v Nike (video)

V pokrokové Kalifornii, která je jakýmsi předobrazem pro ostatní státy USA, mají zákony, podle kterých jsou černoši prakticky beztrestní, tedy pokud nespáchají například vraždu.

Obchodníci pak musí nechat černochy volně krást. V případě, že by se snažili zloděje zastavit nebo by na něj zavolali policii, by byli vyhozeni ze zaměstnání  nebo – pokud by dokonce zloděje fyzicky napadli –  by mohli stanout i před soudem.

Kalifornie se tak stala zločineckou žumpou bez jakýchkoli pravidel, jak můžete vidět na videu z obchodu Nike:

Na druhou stranu pak za covidismu byla Kalifornie státem, kde panovala nejtvrdší pravidla, včetně nařízeného povinného očkování.

Kalifornie však také velmi striktně kopíruje zelenou politiku EU, v některých ohledech je dokonce ještě „ambicióznější.“

V Kalifornii  platí i zákon, podle něhož lze podstoupit potrat až do porodu.

Jihozápadní stát USA pak plně podporuje i transgenderovou agendu, takže v případě, že se nějaké dítě prohlásí za trans, může se mu změnit pohlaví i dlouho před dosažením dospělosti.

Kalifornie se tak ve všech ohledech stala státem s příkladnou koncentrací všeho, co přináší současná ideologie. Není proto divu, že demokratická strana se již poohlíží po tamním guvernérovi coby po budoucím prezidentovi.

Pak by se tato politika jako mor začala šířit i do dalších států USA a bylo by jen otázkou času, než se začne naplno uplatňovat i v lokajských zemích EU…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

3 thoughts on “USA: Takto se legálně nakupuje „za pět prstů“ v Nike (video)

  1. aj v klenotníctvach sa tak nakupuje? Rozmýšľam, že si urobím výlet do Kalifornie, nemám síce správnu farbu pleti, ale kúpim si parochňu a samoopaľovací krém, prípadne nejakú masku na ksicht.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout