Takové lidi systém miluje: Žena s nadšením platí dlaní (video)

Takové lidi systém miluje: Žena s nadšením platí dlaní (video)

V době, kdy svoji existenci ukončí hotovost a platby budou probíhat jen dlaní ruky, v níž bude uložena i vaše digitální identita, se každý jedinec stane majetkem globálních elit.

Vše se bude sdílet a vlastnictví bude povoleno jen vybraným jedincům. Jde o reálné plány, které budou realizovány v případě, že se většina lidí bude chovat podobně jako tato žena:

Žena na videu výše platí v supermarketu rukou. Amazon nedávno začal nechávat zákazníky řetězce supermarketů Whole Foods platit skenem dlaně.

„Jsem ve Whole Foods a chystám se zaplatit za své potraviny rukou,“ říká žena. Prohlédne si dlaň a zeptá se: „Vyšlo to?“

Poté, co jsou její potraviny zaplaceny, je šťastná jako dítě.

Tato žena vůbec netuší (podobně jako 90% společnosti), že tímto to zdaleka nekončí. Až bude plně funkční CBDC, zrušená hotovost a její digitální peněženka bude napojena na digitální identitu a sociální kredity, stane se jí třeba to, že transakce bude zamítnuta.

A to ne proto, že nebude mít dostatek peněz. Ale třeba proto, že už bude v daný moment zanechávat příliš dlouhou uhlíkovou stopu nebo proto, že její sociální kredit zaznamená interakci s režimu nepohodlnou osobou.

Všichni, kdo vyjadřují podobné nadšení z toho, že se stávají otrokem systému, který je může kdykoli odříznout od jejich prostředků, jsou důvodem, proč se zatím daří digitální diktaturu zavádět.

Tomuto lze uniknout jedině preferencí plateb v hotovosti. Pokud dopustíme její zánik, digitální totalitě se nevyhneme…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “Takové lidi systém miluje: Žena s nadšením platí dlaní (video)

  1. platit dlaní aneb čipovani lidi jak řekl Harari lide budou Hacknutelni a Hacknutelný člověk musí vždy poslouchat nebo se mu stane příhoda dostat šok do mozku nebo rovnou se ho režim zbaví uškvařením mozku 🥵💀

  2. čip do mozku nebo pod kuži mezi prsty a blbci věří že čipovani lidi je konspirační teorie a Neuralink od Elona Muska je tedy co 😕🤷‍♂️🤦‍♂️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout