USA: Rostoucí odpor proti záměrně vytvářené vlně covidové hysterie

USA: Rostoucí odpor proti záměrně vytvářené vlně covidové hysterie

V USA se již covidová hysterie rozbíhá naplno. Obvyklí podezřelí – korporátní média a politici z řad demokratů – se snaží tlačit na zavádění podobných pravidel, jaká jsme mohli zažít již v roce 2020.

Pro nás bude velmi důležitý průběh této covidové hysterie v USA, protože loutky v Bruselu i národních vládách jen oddaně čekají na instrukce od svých páníčků z Washingtonu.

A poslední reakce Bidena ukazuje, že si je US Deep state vědom, že tentokrát nebude vyvolání covidové hysterie jednoduché. Tak jak byli v letech 2020 a 2021 v menšině odpůrci, dnes jsou v menšině ti, kdo tuto hysterii podporují.

Jak to tedy aktuálně v USA vypadá? Odpůrci se v poslední době velmi aktivizují a zdá se, že zastánci dalších lockdownů, roušek a povinného očkování nebudou mít tentokrát podporu většiny…

Zatímco Joe Biden a liberální korporátní a sociální média stupňují své řeči o rouškách a nové kampani proti covidu, konzervativci a ti, kteří již „nevěří vědě,“ abychom citovali široce zesměšňovaný příběh, se připravují na novou vlnu covidové hysterie.

Mnozí spekulují, že obnovení šíření strachu COVID je načasováno na volební období, protože mezi republikány existuje téměř jednomyslná shoda, že restriktivní opatření COVID byla použita k „manipulaci“ nebo vychýlení volebních pravidel 2020 ve prospěch Bidena a demokratů.

Ale s výhodou zpětného pohledu a poučením z katastrofálních a represivních politik COVID během počáteční pandemie je dnes rozdíl v tom, že armáda vysoce informovaných skeptiků schopných vyvracet příběhy establishmentu je připravena mobilizovat proti znovuzrození vládního a korporátního nátlaku a dezinformací.

JTN v úterý informovaly:

„Dokonce i prezident Biden uznal, že současné vakcíny proti covidu, které zahrnují původní a variantní kmeny Omicron, nefungují tak, jak se doufalo.

Na páteční tiskové konferenci řekl, že plánuje požádat Kongres o dodatečné financování nové vakcíny, která „funguje“ a bude „předběžně“ aplikována všem, bez ohledu na předchozí infekci, historii očkování nebo úroveň rizika.

Americký senátor Rand Paul, který na slyšeních v Senátu trápil bývalého Trumpova poradce Anthonyho Fauciho, nyní již penzionovaného bývalého šéfa federální agentury pro infekční nemoci, tvrdými otázkami ohledně jeho protichůdných pandemických prohlášení, reagoval na výzkumný příspěvek Republikánského národního výboru na X o Bidenově podpisu žádosti o financování „nové vakcíny (proti covidu), která je nezbytná a která funguje.“

Paul to komentoval: „Takže pro rekapitulaci: 1. @POTUS říká, že vakcína, kterou v současné době propagují a kterou nařídili, NEFUNGUJE 2. Chce více finančních prostředků na další… To je ode mě NE.“

Článek JTN s názvem „Naprostý nedostatek kritického myšlení: Odborníci zpochybňují COVID vakcíny, povinnost nosit roušky uprostřed ‚nárůstu'“ zdůrazňuje vědeckého spisovatele kritického k obchodníkům s COVID strachem, stejně jako nová studie, která ukazuje, že přirozená imunita proti COVID mezi Američany od prosince 2021 do listopadu 2022 značně vzrostla.

Studie v srpnovém časopise Clinical Infectious Disease dospěla k závěru: „Účinná ochrana proti infekci SARS-CoV-2 a závažnému onemocnění v listopadu 2022 byla podstatně vyšší než v prosinci 2021. Navzdory této vysoké úrovni ochrany by přenosnější nebo imunitně se vyhýbající (sub)varianta, změny chování nebo pokračující slábnutí imunity mohly vést k nové vlně SARS-CoV-2.“

„Při absenci nefarmaceutických zásahů je částečná imunita poskytovaná předchozí infekcí a očkováním hlavní ochranou proti budoucím infekcím,“ uvádí studie.

„Odhaduje se, že ochrana populace před závažným onemocněním se během sledovaného období zvýšila, a to jak na národní úrovni a v každém státě.

Na národní úrovni se ochrana před závažným onemocněním způsobeným novou infekcí Omicron zvýšila z 61 % (59 % – 64 %) dne 2. prosince 2021 na 84 % (79 % – 90 %) dne 3. března 2022 na 89 % (83 % – 91 %) k 9. listopadu 2022.

Nicméně i tato studie je v rozděleném národě čtena dvěma způsoby, přičemž konzervativci poukazují na rozšířenou přirozenou imunitu, zatímco liberálové lpí na možnosti „nové vlny SARS-CovV-2“.

Zde jsou poslední dvě věty studie:

„Navzdory vysoké úrovni ochrany na začátku zimy 2022-2023 riziko reinfekce a následného závažného onemocnění zůstalo. Přenosnější nebo imunitně se vyhýbající (sub)varianta, změny chování nebo pokračující slábnutí imunity by mohly vést k nové vlně SARS-CoV-2, jak bylo pozorováno na konci roku 2021.“

 

Článek ještě poměrně zdlouhavě pokračuje polemikami mezi zastánci a odpůrci zavedení covidových restrikcí. V každém případě bude nyní důležité především to, aby odpůrci výrazně převládli.

Pokud tomu tak bude, pak je zde šance, že ani v Evropě nebudou povinné lockdowny, roušky a především takzvané „očkování.“

Jisté je, že podle toho, jak se rozhodne Washington, se rozhodne také Brusel – a tedy i loutky ve vládách. Bude proto důležité vývoj kolem snah o zavedení covidových restrikcí v USA nadále sledovat.

S nadcházejícím podzimem mohou být tyto snahy poněkud urputnější.

Více na téma „Covid“ – a to nejen v souvislosti s tím, co se chystá – si můžete poslechnout v mém novém pořadu na „Proudu národní hrdosti“ paní Yvety Rychtaříkové (tentokrát jen na Telegramu a na Odysee, na YT ne, neboť tam se vše politicky nekorektní na téma „Covid“ cenzuruje) nebo v nahrávce níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “USA: Rostoucí odpor proti záměrně vytvářené vlně covidové hysterie

  1. nech čím skôr vypukne občianska vojna v hnUSAkove alebo nech buchne yellowstone alebo nech sa prelomí San Andreas…Aj tak sa to stane a zareve tam kopa ľudí, tak aspoň nech má z toho zvyšok sveta nejaký osoh

    1. Ja by som dal radsej keby vybuchol fasisticko rasisticko totalitno diktatorsky parlament EU obzvlast ked tam budu aj slovenski liberalni fasisti aj so zuzou! Co tam po teroristoch spoza mlaky….

  2. Usácká pakáž, která má na svědomí miliony mrtvých, je největším zlem na této planetě. Ty kurwy zajímají jen jejich zájmy a zabíjení po celém světě. Ale už jim zvoní hrana, ale budou o to zběsileji kopat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout