Takto „vřele“ všude na Havaji vítali Joe Bidena (videa)

Takto „vřele“ všude na Havaji vítali Joe Bidena (videa)

Joe Biden se první dva týdny po požárech nijak nezajímal o to, co se děje na Maui. Byl v té době na dovolené a na dotazy novinářů (včetně těch mainstreamových) ohledně tragédie odmítal odpovídat.

Po dvou týdnech a velké vlně kritiky se nakonec vydal na Havaj, aby se tam nakonec ztrapnil, když malý požár v kuchyni přirovnal k požárům, které mají na svědomí možná i více než 1000 životů, včetně mnoha dětí.

Havaj byl jedním ze států, které volily Bidena, jde ostatně o tradiční baštu demokratů. Podle všeho se však nejspíš volební návyky tamních obyvatel nyní razantně změní…

Kdekoli se Biden objevil, bylo slyšet „fuck you, Biden.“ Někde byl pokřik doprovázený také patřičnými gesty.

Co si o Bidenovi myslí, dávali obyvatelé najevo, když procházel kolem davů místních po příletu:

A stejně reagovali na Bidena lidé i poté, co kolem nich projížděla prezidentská kolona:

Na setkání s pečlivě vybranými občany nakonec Biden usnul:

 

Podle informací na Havaj po požárech nevyslali na pomoc armádu, ale objevila se tam jako Bidenův doprovod, aby na místo přepravila jeho limuzíny.

Biden se po celou dobu choval zcela nepřiměřeně tomu, k jakému neštěstí na Maui došlo. Brzy jistě uvidíme, jak to zamává s jeho preferencemi.

Nejspíš už bude pomalu ale jistě na čase ho vyměnit za jinou loutku. To je ostatně nejspíš dávno v plánu.

Jeho současné jednání však možná vše urychlí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Takto „vřele“ všude na Havaji vítali Joe Bidena (videa)

  1. Tací jako Biden jsou lidi bez sociálního cítění a ti z nich – psychopaté, ani nemají možnost výčitek svědomí. Touží jen po osobní moci a po penězích a jsou také jen loutky v zájmu nadnárodní zbrojařských a dalších korporací. USA by se samy neuživily, proto vykrádají jiné státy, zisky mají ze zbrojní výroby a kampaní jako je například ta covidová, výrobu přesouvají pro nedostatek odborníků do Jižní Koreje. Globální prediktor se zřekl USA jako světového četníka. Neosvědčil se a USA ze sebe ani za 200 let nedokázaly vytvořit úspěšnou firmu (USA byly založeny jako firma; proto mají i úředníka viceprezidenta a další znaky firmy). Ale zejména mocní a příznivci demokratické strany si vzali do hlavy, že je to jejich dobrý nápad. Neznalost globalistiky a z toho i vyplývající naprostá nekonceptuálnost stále táhne USA ke dnu, ke krachu. USA budou přetransformovány na národní stát. Do roku 2030 se má rozpadnout nereformovatelná EU, i NATO – opustí ho i Anglie, Kanada a NATO se scvrkne jen na USA. A to se od USA chtějí odtrhnout minimálně 2 státy. Rozpadne se Španělsko, Velká Británie na Anglii a Skotsko, Itálie se rozdělí na severní a jižní část. Také má velmi stoupnout hladina vody v oceánech – některé země jako Holandsko nebo Finsko, skandinávské země, přestanou existovat. Přijdou další požáry, hurikány, zemětřesení. Země BRICS mimořádně posilují – včetně i potenciálních zájemců, zemí pozorovatelů, jejich počet už dosáhl 80ti. Pravidla pro svět budou stanovovat Čína, Rusko a Indie. Vzroste i jejich politická síla – ne „jen“ ekonomická, vojenská a konceptuální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout