Švédsko a Itálie: Útoky muslimů na kostely (videa)

Švédsko a Itálie: Útoky muslimů na kostely (videa)

V poslední době se podařilo natočit hned dva útoky na kostely v Evropě, které sice nezpůsobily nějaké milionové škody, ale ukazují, že se muslimové nebojí tyto útoky provádět již ani za bílého dne – třeba i před zraky mnoha svědků.

Jisté je, že pokud by došlo k podobným útokům na mešity a záznamy takových incidentů by se objevily na sociálních sítích, byla by toho plná mainstreamová média.

A zajímavé je, že při útoku na kostel v italském Turíně bylo kolem spousta svědků, ale nikdo nezakročil:

Druhý případ je ze Švédska. Video ukazuje, jak muslim zaútočil kameny na kostel v jižním Stockholmu. Incident se odehrál v katolické farnosti Svaté rodiny v Haninge.

Video nahrál „Fares Aziz“ a muž, který je na videu vidět, říká, že se chystá znásilnit Ježíše. Pak hází kameny na okna.

„Švédsko, teď vyšukám Ježíše. Alláhu akbar“, prohlásil muslim, než hodil kámen.

Viz video níže:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Švédsko a Itálie: Útoky muslimů na kostely (videa)

 1. Treba dodať jednu dôležitú vec: že ide o NETRESTANÉ útoky na kostoly. A nikto sa ani neunúva s tým niečo robiť. V Spojených arabských emirátoch, kde je kostolov asi 50 a nechýbajú ani svätyne východných náboženstiev a dokonca ani jedna synagóga, nemysliteľná vec – na rozdiel od vahhábizmom dobývanej Európy…

  1. Zrušit všechny náboženství a sekty ,zavládne pak klid a mír. Majetky,nemovitosti a nehorázné bohatství těchto církví rozdělit lidu k užitku . Otevřít Vatikánské knihovny ,archivy které ukrývají mnoho dávných tajemství, pravd. Pravdivé a podložené informace označují za lež a konspiraci aby zesměšnili ty kteří pravdu odhalují světu.Slovem konspirace označí všechno co se jim nehodí a odhaluje jejich skutečný záměr. Takže označení „konspirátor“ je vyznamenáním pro úspěšného badatele, ne zesměšněním.
   V tajných vatikánských archivech by se takový konspirátor mohl dopátrat ,na jakých lžích je postavena celá svatá církev .Ovečkám které potřebují za každou cenu pastýře který jim řekne co mají dělat, by nepomohlo ani to ,kdyby jim Franta takovou knihu otloukl o jejich naivné makovice.
   https://www.dotyk.cz/magazin/vatikanske-tajne-archivy-30001027.html
   https://www.euro.cz/clanky/naciste-utikali-jako-krysy-roli-vatikanu-a-papeze-ma-objasnit-otevreni-archivu/

 2. Zajímavé že si nedovolí útočit na jiné náboženské objekty například synagogy .To by byl jiný frmol a hned by prifrčeli i „pomáhat a chránit.“

 3. Nezabúdajme,že EÚ bola založená okrem iného aj preto,aby skôr či neskôr zničila kresťanstvo vo svojich kolóniách. /Hitler ho takisto nenávidel. / V jej základných dokumentoch o ňom nenájdete ani slovo, v oficiálnych kalendároch a pod. sa nikdy nespomínajú kresťanské sviatky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout