Farmářka popisuje, jak probíhá vyvlastňování holandských farem

Farmářka popisuje, jak probíhá vyvlastňování holandských farem

Všichni podporovatelé klimatické agendy zároveň podporují toto bezprecedentní vyvlastňování, které již mimo jiné vedlo k desítkám sebevražd farmářů, kteří neviděli žádnou další životní perspektivu.

Mnohé farmy se totiž dědí po dlouhé generace, často mnoho století, takže pro většinu holandských zemědělců je jejich podnikání také jejich smysl života, který jim však nyní berou.

Nikdo z nich totiž již nesmí podnikat nikde na území EU, takže ukončení činnosti je doživotní. A to v situaci, kdy farmáři mnohdy ani jinou práci neumí.

Nizozemská vláda sice tvrdí, že jde o „dobrovolný výkup,“ aby vše nevypadalo tak drasticky, jenže pokud majitelé své farmy neprodají – většinou pod cenou – hrozí jim perzekuce a vyvlastnění, po kterém by neměli ani podnikání, ale ani minimální kompenzaci.

Vyvlastněné farmy pak navíc musí sami zlikvidovat a na místě současné farmy musí zůstat doslova pustina, kterou pak vláda využije pro výstavbu migračního centra, případně větrné nebo solární elektrárny.

Jedna farmářka, majitelka mléčné farmy, nyní popisuje, jak takové vyvlastňování – v Holandsku nazývané „výkup“ – probíhá.

Farmářka Anje Grin z Biddinghuizenu sdílí na Facebooku naléhavou a smutnou zprávu.

„Naše mléčná farma Kolhorn Dairy Farm je nominována na sestřelení vládou,“ píše.

Společnost je jednou z tisíců, které byly vládou vybrány k likvidaci. Společnosti bylo odebráno povolení k ochraně životního prostředí, protože podle vlády nemělo být před 11 lety nikdy vydáno.

Podle Grinové bylo povolení získáno legálně v souladu se všemi postupy.

Tento týden farmu navštívil poradce z ministerstva zemědělství, aby hovořil o výkupu.

„Možná se nám podaří získat peníze, ale podmínky pro naši skvělou společnost jsou katastrofální. Bude se muset vše rozbít do posledního kamene a my už nemůžeme být zemědělci v celé Evropě,“ řekla Grinová.

 

Prodej společnosti je nemožný, protože je „nelegální.“  „Žádná banka to kupci nebude financovat.“

Zdůrazňuje se, že režim odkupu je dobrovolný. „Ale co to znamená, když stojíte v rohu s pistolí namířenou na vás a nemůžete nikam jít?“ ptá se farmářka.

„Dobrovolnost v našem případě znamená, že se můžeme zeptat, kdy stisknou spoušť.“

Poukazuje na to, že film o chovu dojnic byl králem a královnou několikrát prezentován v zahraničí jako příklad inovativní, efektivní, udržitelné a ke zvířatům přátelské společnosti.

„Nyní chce stejná vláda vymazat naši společnost jediným tahem pera a skutečně zatáhnout smyčku kolem nás jako chovatelů dobytka. Jsme zničeni a v tuto chvíli nevíme, co dělat.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 44 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Farmářka popisuje, jak probíhá vyvlastňování holandských farem

 1. sebevraždy nic neřeší děla to jen ubožák co si nevaži ani sebe proč nevzali na druhou strany ty Zmrdy co tohle zpusobuji když už se rozhodli zemřít no mohu jen říct tohle až bude zvolen Timmermans bude se vyvlastnovat už bez nahrady pokud vyhraje volby to už ty Farmy mužou defakto rychle prodat než byt ve ztratě to už bych radši žil někde v Rusku než takhle bez ničeho když to povede i k tomu že Nizozemci budou donuceni jist hmyz a uměle maso 🤢🤮🤮🤮

 2. Otázkou je, proč stejně jako ve zbytku Evropy volí ovce ve volbách stejne dementy kteří je následně za odměnu likvidují. Celý svět je naprosto zblázněný pod nadvládou médií a prodejných vlád. Vše však jenom do času, jednoho dne se to všechno obrátí a potom bude všem zločincům opravdu horko a nebude země na světě kde by se ukryli se svými miliony odporných peněz.

 3. I takhle se dají získat volné plochy pro minutová „chytrá“ města, nebo větrné elektrárny tam kde by to šlo hůř prosadit ,jdou přes mrtvoly. Zabíjejí tečkami,zabíjejí ohněm.
  https://gloria.tv/share/bzsJPmVndmJT3smHMX7Eu7M9v
  Takhle to bylo i na ostrově Muai kde domorodci nechtěli prodat své lukrativní pozemky tak jim vypálili domovy ,proto to Bidena nezajímá. Sídel několika hvězd se oheň vůbec nedotkl.
  Některé domy hoří dobře jiné ne ,podle toho komu patří. Zapaluje se pomocí dronů ,nebo výkonných laserů. Svalí to pak na oteplování nebo na uprchlíky. Proto lidem vtloukají do hlavy klimatické změny ,oteplování aby tyhle požáry odůvodnili a maskovali, nikdo se pak neptá
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=306&v=LFxDpINLwyA&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fgloria.tv%2F&source_ve_path=MTM5MTE3LDI4NjY2&feature=emb_logo

 4. Nič nového pod Slnkom. Už nacistické Nemecko kradlo pôdu v okupovaných krajinách za vlastnými účelmi, napríklad stavba diaľnic či „posilnenie“ šľachtických poľnohospodárskych rodín …

 5. Je isté, nie pravdepodobné,že jeden z článkov holandskej ústavy bude o takých 7-8 vyzerať nejako takto:
  1. Štátnym náboženstvom Holandského kráľovstva je islam sunnitského smeru.
  2. Štátnymi ideológiami Holandského kráľovstva sú šaría , výklady Koránu a ďalšie predpisy súvisiace s islamom. Ani jeden zákon prijatý parlamentom im nesmie odporovať. Prípadné spory rieši výlučne Najvyšší islamský súd /pozri článok xxx/. 3. Podrobné predpisy podľa odsekov 1 a 2 vydá hlavný imám Holandského kráľovstva po dohode s vládou Saudskoarabského kráľovstva.
  Najliberálnejší, ale aj najzdegenerovanejší národ Európy si osud opísaný vyššie a svoj úplný zánik , zánik vlastného štátu a zotročenie moslimami plne zaslúži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout